Přejít na obsah


Fotka

Chyba API


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
55 odpovědí na toto téma

#1 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 20:25

Nelze se spojit s Geocaching Live serverem!
HTTP error: 0
Socket error: 10060 Connection timed out
SSL error: 0


stávkují křečci nebo je problém v GeoGetu ?
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 20:30

Křečci.
  • 0

#3 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 20:30

10060 je windowsi chyba site. S GG to s velkou pravdepodobnosti nemam nic spolecneho.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#4 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2013 - 20:50

vypadá to, že se křečci zase rozběhli.
  • 0

#5 Cawba

Cawba

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 9:14

Jedna se u mne o stejnou chybu, jako vyse popisovane, nebo jde o neco jineho? Diky
https://dl.dropbox.c...7654/GG_err.PNG
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 9:32

Nemas na pocitaci serizeny cas!
  • 0

#7 Cawba

Cawba

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 9:48

V jakem smyslu serizeny cas? Co, vuci cemu? V PC mam nastaveny cas, podle zony, kde se prave nachazim. Nevim, jestli v GG jde cas taky nekde nastavit? Pripadne jeste nekde jinde? Doposud mi to fungovalo bez problemu. Muzes mi prosim poradit. Dik
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 10:13

Musis mit v operacnim systemu spravne nastaveny cas i spravne nastavenou casovou zonu vcetne zapnuteho letniho casu. proste to mit spravne! Jinak nemuze spravne fungovat prevod tveho lokalniho casu na UTC, coz je zakladni podminka pro uspesne prihlaseni, jehoz soucasti je i aktualni cas. P.S. v dalsi verzi tu chybovou hlasku ukazuji trosku lepe citelne.
  • 0

#9 Cawba

Cawba

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 11:30

Nefunguje! Mam nastaveny vsechno spravne, synchr.casu pres internet. Nachazim se v +4 GTM, takze podle toho mam nastaveny cas v compu. V GG jsem nic neprenastavoval, do posledni aktualizace a zmeny meho GC uctu na PM, vse fungovalo. Home location mam na GC.com nastaveny v +1 GTM. Nemuze byt tohle problem? Pripadne kde a co prenastavit? Co musi s cim "sedet" (co se casu tyka), aby se to k GCLive pripojilo? Pro jistotu jsem odebral na GC.com povoleni pro GCLive, ted ale nevim, jak ho znovu povolit, jelikoz povoleni nevyzada. Nejaky napady? :|
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 11:53

Povoleni je soucast procesu prihlaseni. Musi sedet tvuj cas (V UTC) s casem Geocaching Live serveru, nebot soucasti prihlaseni je i cas, aby si nekdo nemohl zachytit tvoje prihlaseni a pak se jej pokusit falesne zopakovat. Takze jakmile zacne byt odchylka moc velka, ve tvem pripade to dokonce vypada, ze cas je z budoucnosti, tak to odmitne prihlaseni zpracovat. Geoget nedela nic jineho, nez ze si rekne operacnimu systemu o cas v UTC a ten posle. Takze bud mas ten cas hodne rozjety, nebo mas v operacnim systemu spatne nastavene casove pasmo, nebo Groundspeaku neco prestalo fungovat (ale pak by to prestalo fungovat vsem...). Jinde bych chybu nehledal.
  • 0

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 12:51

Aby nedoslo k mylce, kdyz mluvim o casu, tak tim myslim i datum.
  • 0

#12 Cawba

Cawba

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 18:30

Me snad trefi... :D Samozrejme, ze na datum jsem se ani nedival, zkusil jsem to na druhym notasu kde vsechno frcelo, tak zpatky k prvnimu, kde porad nic a co nevidim, mam uz pondeli...:o Omlouvam se za paniku a diky za rady. Muzu teda potvrdit, ze posuv zonach nema zadnej vliv.
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 19:03

Takže poučení do FAQ: Pokud jste v zemi, kde zítra již znamená včera, nebude vám fungovat správně přihlášení do Geocaching Live. :D
  • 2

#14 jozulu

jozulu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 10:27

Mam problem so sahovanim kesiek okolo miesta. Cez Geojerry si dam geocaching,vyhledani umistneni, a zadam vyhledat unistneni napise mi "Chyba API klice. Opakujte vyhledavani":( Mozete mi niekto pomoct. Dik
  • 0

#15 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2021 - 8:26

Nainstaloval jsem GeoGet na nové PC (Win 10) a zde nejsem schopný rozchodit připojení k API. Zadám user name a heslo, odešlu, odkliknu povolení přístupu, ale zase znovu se mi zobrazí přihlašovací obrazovka. Už jsem zkoušel i odinstalovat a znovu nainstalovat aplikaci, ale nepomohlo to. Poradíte, co s tím?

Přiložené miniatury

  • gc.jpg

  • 0

#16 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2021 - 8:59

Zkus zaskrtnout Akternativni prihlaseni pres externi prohlizec.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2021 - 14:56

Často bývá problém s nepřesným časem nebo špatnou časovou zónou. Není to tento problém?
  • 0

#18 JereGEO

JereGEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2021 - 11:17

Čas je nastavený správně, mám stejný jako na starém PC vedle na stole a na něm to funguje, na novém ne.

 

Zkoušel jsem zaškrnout přihlášení přes externí prohlížeč. A tady to po přihlášení přes GC.COM končí přesměrováním na localhost a chybové hlášce Secure Connection Failed. URL je https://localhost:54...883310395&code= (zbytek code neuvádím, nejsem si jistý, jestli to není nějaký klíč k mému přihlášení). Takže to vypadá, že se Firefox nemůže přihlásit ke GeoGetu, co by měl běžet na localhostu. Ale nemám žádný antivir/firewall, kromě výchozího ve Win 10

Přiložené miniatury

  • localhost chyba.jpg

  • 0

#19 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2021 - 11:25

U mě (Win 10) se občas stane, že mapa kešek se nemůže spojit s Geogetem (což je http://localhost:545...gmap/ggmap.html). Pomůže vypnout a zapnout Geoget. Ale to jsi určitě zkoušel.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2021 - 14:28

1. Opravdu ti na počítači běží jen jeden Geoget?
2. I s výchozím firewallem ve windows10 musíš Geoget povolit. Zpravidla se systém při prvním spuštění zeptá, a když člověk včas nezareaguje, aplikaci zablokuje. Je třeba ji v nastavení firewallu odblokovat.
3. Zkus z Geogetu otevřít mapu Lešek. (Je jedno,cze tam ještě žádné nemáš, mapa se musí ukázat) To funguje?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama