Přejít na obsah


Fotka

Den polévky gazpacho-multievent 25.11.2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
110 odpovědí na toto téma

#21 blackwine

blackwine

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 11:51

česky neumí, ale minimálně angličtina není problém - pokud bude mít opravdu zájem, určitě se nějak dohodneme :-) jen by mne zajímalo, jak by vypadal web v kočičím pachovém písmu :-)
  • 0

#22 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 12:00

blackwine napsal/a:
česky neumí, ale minimálně angličtina není problém - pokud bude mít opravdu zájem, určitě se nějak dohodneme :-)

jen by mne zajímalo, jak by vypadal web v kočičím pachovém písmu :-)


Ne, do kočičiny se překládat nebude, protože by to byl překladatelský oříšek. Jak bys třeba přeložil jozxyqk? To se přeložit nedá :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#23 blackwine

blackwine

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 12:16

a není to ve slovníku? :D
  • 0

#24 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 12:38

blackwine napsal/a:
a není to ve slovníku? :D


Mohlo by být, kdybys ... :D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#25 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 12:39

Jeste, ze jako zensky se mi to stat nemuze :D
  • 0

#26 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 6:48

Přesně takhle funguje brainstorming. Několik lidí se baví, pro někoho o blbostech, ale někoho jiného třeba napadne něco, co se dá použít. Takže pokud to bude proveditelné, mohlo by se zkusit i číst z kočičí pachové knihy. Nápad by byl, teď ještě vymyslet funkční provedení :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#27 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 9:36

Možná nějaké základní pachové školení. Pixličky a určení, co je v nich za zápach.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#28 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 17:36

Málem bych zapomněl. Dnes slaví 53. narozeniny Chris Barrie alias Arnold Jidáš Rimmer. Přejeme vše nejlepší, hodně zdraví a pořádně horkou polévku gazpacho ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#29 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 9:04

S platností od 1.dubna vychází nová Směrnice EU č.253/2013 o tepelné úpravě potravit. Bohužel díky ní je zakázána příprava polévky bez tepelné úpravy na území EU.
Máme tedy několik možností, jak oslavit Den polévky gazpacho. Buď budeme slavit v ČR a polévku musíme opravdu uvařit (což se nedá jíst, to vyzkoušel už i Rimmer) nebo oslavu přesuneme mimo území EU. Nejbližší jsou možnosti jako Chorvatsko, Ukrajina nebo Švýcarsko. Pro jakou možnost jste? V případě zájmu se zajistí autobus z ČR na oslavu Dne polévky gazpacho a zpět.

  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#30 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 01 duben 2013 - 9:10

Já myslím, že pro případ kontroly nejde o polévku, ale salát gazpacho;)
  • 0

#31 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 9:43

No, ja bych to rovnou presunula nekam na severni nebo jizni pol, konkretne jejich casti nepodlehajici zemim EU Bude to mit jednu nesmirnou vyhodu - nebude se muset ta polivka... ehm, pardon, salat, chladit :)Nejaky Svycarsko, Chorvatsko apod. jsou jenom bridilove, vys, jen vys, tam my mirime! (nebo niz, pokud to bude na jiznim polu)
  • 0

#32 malin.cz

malin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 10:30

a bude ta Směrnice platit i 25. 11.? Co takhle časová výjimka v rámci krajových specialit :D:D
  • 0

#33 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 677 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 11:10

Chorvatsko asi nebude k přesunu to nejvhodnější. Jestli opravdu od července vstoupí do EU a nevyjednalo si an polévky speciální výjimku tak bude nutné vyhlédnout si nějakou jinou destinaci. Co takhle Azerbajdžán nebo Moldávie ?
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#34 malin.cz

malin.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 11:13

Severní Korea? Tam by nerušily notifikace.B)
  • 0

#35 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 12:58

Jak tak koukám tak už mi několik lidí psalo ohledně tohoto eventu na georako a i na mail... ikdyž jsem na seriál koukal již několikrát nijak si polévku gazpacho s tímto seriálem nespojuji :-D Ohledně eventu v Rakovníku nevím... moc mě to netáhne a sám bych do toho určitě nešel... ohledně samotné polévky nic nevím, nikdy jsem ji neochutnal a tak o tom ani nic nevím...
  • 0

#36 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 13:01

weri napsal/a:
S platností od 1.dubna vychází nová Směrnice EU č.253/2013 o tepelné úpravě potravit. Bohužel díky ní je zakázána příprava polévky bez tepelné úpravy na území EU.
Máme tedy několik možností, jak oslavit Den polévky gazpacho. Buď budeme slavit v ČR a polévku musíme opravdu uvařit (což se nedá jíst, to vyzkoušel už i Rimmer) nebo oslavu přesuneme mimo území EU. Nejbližší jsou možnosti jako Chorvatsko, Ukrajina nebo Švýcarsko. Pro jakou možnost jste? V případě zájmu se zajistí autobus z ČR na oslavu Dne polévky gazpacho a zpět.

Zajisti víkendový pronájem chaty někde v horách a na uvaření polívky si pozvi Sutecha, ne? Soukromníci podle normy vařit nemusí :D!

Edit: padon - ... na přípravu polívky... jsem chtěla říst :D :D :D
  • 0

#37 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 13:09

HloupyHonzaCZ napsal/a:
... ohledně samotné polévky nic nevím, nikdy jsem ji neochutnal a tak o tom ani nic nevím...

Ja ti to popisu naproste presne: Rajcata, rajcata, rajcata, rajcata, mixer, neco malo jiny zeleniny aby se nereklo, mozna i sul, zakysana smetana nebo co to bylo, opecena bagetka... Pro lidi s averzi vuci tepelne neupravenejm rajcatum neco silenyho (polivka u me skoncila po dvou soustech, u pritele po trech :D)

A eventu se neboj, ja jdu zas do eventu k vindaloo (i kdyz ne sama, to je fakt) a to jsem jeste nikdy event nedelala.
  • 0

#38 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2013 - 13:21

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Jak tak koukám tak už mi několik lidí psalo ohledně tohoto eventu na georako a i na mail... ikdyž jsem na seriál koukal již několikrát nijak si polévku gazpacho s tímto seriálem nespojuji :-D


Polévka je zmíněna v posledním díle 1.řady Já na druhou (ke shlédnutí třeba zde), např. 9. a 24. minuta B)

HloupyHonzaCZ napsal/a:
Ohledně eventu v Rakovníku nevím... moc mě to netáhne a sám bych do toho určitě nešel... ohledně samotné polévky nic nevím, nikdy jsem ji neochutnal a tak o tom ani nic nevím...


Do eventu je kopa času (necelých 8 měsíců), takže za tu dobu se určitě najde kopa případných zájemců, co by šli do toho s tebou :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#39 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 15:38

Dostali jsme se na samé pěkné jedničky. V ČR je dohodnuto 11 eventů, 1 na Slovensku a 1 v USA. Říkám si, jestli není škoda tyhle pěkné jedničky něčím rozbíjet :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#40 torfi

torfi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 08 duben 2013 - 7:51

petulinka1 napsal/a:
Ja ti to popisu naproste presne: Rajcata, rajcata, rajcata, rajcata, mixer, neco malo jiny zeleniny aby se nereklo, mozna i sul, zakysana smetana nebo co to bylo, opecena bagetka... Pro lidi s averzi vuci tepelne neupravenejm rajcatum neco silenyho (polivka u me skoncila po dvou soustech, u pritele po trech :D)


Něco jako recept na gazpacho. B)

Technický dotaz: A opravdu to nejde uvařit ??
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama