Přejít na obsah


Fotka

GC47T84 Bohemia Tour in 25 Hours (skoro celorepublikový event)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
110 odpovědí na toto téma

#1 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2013 - 22:16

GC47T84 Předchozí ročník se vyvedl a tak bychom vás rádi pozvali na další event.
  • 0

#2 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2013 - 10:22

Velice se omlouvám jak pořadatelům, tak účastníkům, ale ohledně eventu nastaly bohužel nějaké komplikace ze strany pravidel, a proto jsem jej až do vyjádření Groundspeaku nucen retractnout. Pokud budou tyto komplikace vyřešeny, dojde opět k jeho publikaci. DarkLord Reviewer
  • 0

#3 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 22:18

Mám bohužel špatnou zprávu pro pořadatele i účastníky eventu - Groundspeak rozhodl, že loňské vlakové eventy byly publikovány toliko s výjimkou a na zkoušku. Jelikož se tento koncept neosvědčil, bylo rozhodnuto je nadále nepublikovat. Je mi tedy líto, byl jsem nucen listing archivovat. DarkLord Reviewer
  • 0

#4 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 22:27

Jenom pro zajímavost, co znamená "jelikož se tento koncept neosvědčil"? Já na jednom z nich byl a rozhodně to bylo daleko od toho, že by účastníci říkali něco o "neosvědčeném konceptu"...
  • 0
Užívej života...

#5 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 23:02

I mně se loňský event tohoto tipu moc líbil. Taky jen klidně a pro zvědavost, v čem se neosvědčil?
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#6 clexpert

clexpert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2013 - 23:14

No ne že by se neosvědčil kačerům, těm se velmi líbil, ale těch se nikdo neptal. Neosvědčil se Groundspeaku :-)
  • 0

#7 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 2:02

Škoda, občasné eventy metodou štafety by byli fajn, ale obávám se, že by se s tím časem roztrhl pytel a úplně by skončil význam eventů - setkávní se ve skupině, protože by pak logbook cestou za kačery. Víte - mám dojem, že je škoda, že se některé věci a dotazy řeší tady... na českém fóru. Nebylo by lepší se zeptat na otázky na Groundspeak na jejich oficiálním fóru? Tam bychom mohli dostat odpověď z voleje.
  • 0

#8 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 5:16

Takže se archivuje i event se Zubatou zabou??? Rozhodně ne že bych to někomu přála, ale nějak tomu nerozumim, protože na vlakovém eventu organizátoři měli jet celou trasu, takže setkání s nimi by proběhlo bez problémů...
  • 0

#9 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 5:58

Jak se neosvědčil? Čím? Minule nikdo nepřišel, někho přejel vlak při horlivém logování či snad většina z těch stovek účastníků si hromadně stěžovala jak je to na ... ? To bych fakt chtěl vidět tu jejich definici co se na tom neosvědčilo. Tisíc kilometrů daleko, českým logům nerozumí, ale ví že event se nepovedl. To je zajímavé.
  • 0

#10 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 6:34

GS se zkratka rozhodnul, ze se neosvedcil, tak se neosvedcil...To ze to drtiva vetsina kaceru citi jinak, nikoho nezajima... Takze o tom nema smysl diskutovat.... Zacinam cim dal silneji uvazovat o tom, ze prestanu dotovat GS platbou PM...Protoze, posilat penize a jen prijimat jejich pravidla, aniz by meli snahu udelat neco co by lidi chteli, nebo aspon chteli zachovat, to prestava mit smysl...
  • 0

#11 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 6:56

On bude nejspíše problém v pravidlech - event musí mít pevně dané místo a čas konání a to místo a čas může být zřejmě jen jedno. Možným řešením je to udělat jako sérii eventů (nepletu-li se, tak podobně to fungovalo na Slovensku).
  • 0

#12 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 7:14

ja05 napsal/a:
GS se zkratka rozhodnul, ze se neosvedcil, tak se neosvedcil...To ze to drtiva vetsina kaceru citi jinak, nikoho nezajima...
Takze o tom nema smysl diskutovat....
Zacinam cim dal silneji uvazovat o tom, ze prestanu dotovat GS platbou PM...Protoze, posilat penize a jen prijimat jejich pravidla, aniz by meli snahu udelat neco co by lidi chteli, nebo aspon chteli zachovat, to prestava mit smysl...


Co je drtivá většina? Mne třeba takovéto eventy nechávají klidným a znám další kolegy, kteří to mají stejně. Kdyby byl jeden za delší časové období, tak neřeknu, ale v ČR se všechno musí hned kopírovat a během chvíle je podobných eventů několik. Osobně bych eventy přestal bodovat a ono by se ukázalo, které jsou kvalitní a lidi tam chodí za zábavou a které ne ....
  • 0

#13 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 624 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 7:18

Libor.29 napsal/a:
Co je drtivá většina? Mne třeba takovéto eventy nechávají klidným a znám další kolegy, kteří to mají stejně. Kdyby byl jeden za delší časové období, tak neřeknu, ale v ČR se všechno musí hned kopírovat a během chvíle je podobných eventů několik. Osobně bych eventy přestal bodovat a ono by se ukázalo, které jsou kvalitní a lidi tam chodí za zábavou a které ne ....

chytas me za slovo...samozrejme jsem myslel vetsina z tech co se eventu ucastnili...to ze te to nezajima chapu a je dobre, ze event nehodnotis...ale sorry ze neuplny vyjadreni
  • 0

#14 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 7:49

Libor.29 napsal/a:
Co je drtivá většina? Mne třeba takovéto eventy nechávají klidným a znám další kolegy, kteří to mají stejně. Kdyby byl jeden za delší časové období, tak neřeknu, ale v ČR se všechno musí hned kopírovat a během chvíle je podobných eventů několik. Osobně bych eventy přestal bodovat a ono by se ukázalo, které jsou kvalitní a lidi tam chodí za zábavou a které ne ....


No, tak na tom asi něco bude. V tom případě bych předpokládal minimálně poloviční úpadek na zájmu o eventy.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#15 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 8:52

Prosim uvedomte si ze "pokladate otazky na spatnem foru" jak uz nekdo zminil, kontaktujte GS at uz mailem, nebo pres forum, my pouze tlumocime rozhodnuti GS a nemame snim nic co do cineni, GS si ani nevyzadal zadne zasadni informace, majitel eventu si vse odkomunikoval sam, ja pouze Bethany z GS postouchl, nebot se rozhodovali na muj vkus ponekud dlouho a v pripade schvaleni by autor mel mene casu na pripravovane coiny atd. Sopdet
  • 0

Retired Sopdet Reviewer
Bývalý reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj


#16 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 10:54

No, musím říct, že začínám mít taky pokušení přestat je podporovat premiovym členstvím ;(! Škoda, že neumím anglicky natolik, abych jim napsala svůj názor... Ale je fakt, že pokud pořadatelé tohoto eventu totálně neztratili chuť něco pořádat (což bych se nedivila), tak by se to třeba dalo zorganizovat jako série flash mob eventů naplánovanych na jednotlivá nadrazi na čas příjezdu zamýšleného vlaku... Tak přeji ownerům, aby se nedali znechutit!!!
  • 0

#17 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 11:51

Mě by spíš zajímalo, proč se o to Groudspík vůbec zajímá. Že by tam někdo seděl a projížděl stránky v češtině, to se mi moc nezdá.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#18 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 11:54

Protoze jsme odkazali majitele na GS my, nesedel nam ten event v ramci pravidla o zakazanych "mooving eventech" Staci?
  • 0

Retired Sopdet Reviewer
Bývalý reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj


#19 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 11:57

A jeste jsem koukal na "moznost serie FM eventu" jak tu nekdo navrhoval, dejte pozor na pravidlo retezeni eventu.
  • 0

Retired Sopdet Reviewer
Bývalý reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj


#20 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2013 - 12:26

Sopdet Reviewer napsal/a:
A jeste jsem koukal na "moznost serie FM eventu" jak tu nekdo navrhoval, dejte pozor na pravidlo retezeni eventu.


Můžeš sem prosím dát odkaz na ta pravidla pro eventy? Nějak je nemůžu najít. Díky.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama