Přejít na obsah


Fotka

GC47T84 Bohemia Tour in 25 Hours (skoro celorepublikový event)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
110 odpovědí na toto téma

#81 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2013 - 1:00

k-lord napsal/a:
Ja jen ze s virtualkami ci earthkami tu tabulku stejne nevyplnis.

Tak třeba vybarvit si většinu států světa jenom pomocí EC si představit dovedu.
  • 0

#82 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 16:19

Takže tento event nešlo schválit a tento GC4A6BB jde?

Citace listingu:

Velmi diskretni a tiche rozlouceni s uspesnym a nami moc oblibenym Reviewerem , ktereho daroval geocachingovemu svetu skromny Bohemian reviewer.

Tento event je urcen jen pro prvnich par lidi az do vycerpani kapacity restaurace s tim, ze jiz ted jsou zde vsichni revieweri a to znamena, ze je jiz plno.
Pro prvnich 15 lidi bylo pripraveno koleno a CWG.
Mate-li tendence prijet i presto, ze uz byl v podstate vyhlasen STOP STAV pak nejezdete s prazdyma rukama. P.S. Pijeme Visnovku.


Chce se mi z toho blejt.
  • 0

#83 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 16:28

KAMPJ napsal/a:
Takže tento event nešlo schválit a tento GC4A6BB jde?

Tak ono je to vzhledem k tomu, komu byl onen event věnován, docela symbolické, on si také pravidla různě ohýbal dle svých potřeb. Jen je podivné, že to publikoval slovenský reviewer, když v ČR je reviewerů více jak dost:(
  • 0

#84 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 16:34

Třeba vypnuli v ČR internet.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#85 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 17:05

Vypnuli rozum. To dělaj často, a nejen v Česku.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#86 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 17:37

Jej, já si říkal, co je to tu za event a on nakonec zeměmluv takhle:) Hoďte někdo už do kupy ten opencaching, zeměmluv potřebuje konkurenci, jak prase drbání.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#87 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 17:46

prazskychytrak napsal/a:
Jej, já si říkal, co je to tu za event a on nakonec zeměmluv takhle:) Hoďte někdo už do kupy ten opencaching, zeměmluv potřebuje konkurenci, jak prase drbání.

Konkurence už je, třeba www.munzee.com
  • 0

#88 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 19:42

prazskychytrak napsal/a:
Jej, já si říkal, co je to tu za event a on nakonec zeměmluv takhle:) Hoďte někdo už do kupy ten opencaching, zeměmluv potřebuje konkurenci, jak prase drbání.

Kua, to by byla paráda, kdyby všichni plkalové ze žumpy a malonálezové lamy odešli ke konkurenci B). Tady máš možnosti:
opencaching.cz
opencaching.com
munzee.com
brzo možná bude geospy
a další si snad zvládneš najít sám
  • -2

#89 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 20:15

KaMo_cz napsal/a:Kua, to by byla paráda, kdyby všichni plkalové ze žumpy a malonálezové lamy odešli ke konkurenci B). Tady máš možnosti:
opencaching.cz
opencaching.com
munzee.com
brzo možná bude geospy
a další si snad zvládneš najít sám


:D:D ... B)

Každopádně škoda jistě pěkného eventu, zastavil bych se i na bezbodovém.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#90 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 20:45

KAMPJ napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:
Jej, já si říkal, co je to tu za event a on nakonec zeměmluv takhle:) Hoďte někdo už do kupy ten opencaching, zeměmluv potřebuje konkurenci, jak prase drbání.

Konkurence už je, třeba www.munzee.com


Munzee neni konkurence :) bez krabek to neni ono :) me nejake mikrovky a foceni kodu neberou :) opencaching je curbes jak svina....
  • 0

#91 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 20:54

Kniga napsal/a:Munzee neni konkurence :) bez krabek to neni ono :) me nejake mikrovky a foceni kodu neberou :) opencaching je curbes jak svina....


Souhlas, přitom jsou jinak open projekty kvalitní (wikipedia, openstreetmap apod) protože je dělají lidi pro lidi.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#92 Kniga

Kniga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 21:05

Nj. ale vse musi mit pravidla a rad... a porste v Opencaching chce byt tak open, ze to dopada docela tragicky.
  • 0

#93 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 21:25

open cz je mrtvý, open com je na rychlo něco uplácaného od garminu. Pravidla musí být a dala by se aplikovat i do open, ale to by k tomu muselo být friendly prostředí.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#94 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 22:01

prazskychytrak napsal/a:
Každopádně škoda jistě pěkného eventu, zastavil bych se i na bezbodovém.

Bezbodový 25hodinový TrainTour se konal tento víkend: http://hranicky.deni...u-20130420.html ;)
  • 0

#95 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 12:55

Tak RV si schválili hned dva eventy jasně odporující pravidlům...Druhý byl publikován až v den jeho konání, to snad nepotřebuje dalšího komentáře:(
  • 0

#96 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 13:36

Teda mě by ani nevadilo, že Revs. tolerují porušování pravidel, pokud by tak činili spravedlivě všem a bez rozdílu. Nevadí mi zakopávané kešky (a některé další věci ne zcela vyhovující pravidlům), ale ta nespravedlnost a nerovný přístup, že "někdo může a někdo ne".
Jako chápu, že revieweři očekávají slušné jednání, na druhou stranu, pokud si někdo připadá diskriminován, tak se nedivím, že se domáhá toho, co je dovoleno jiným.
Rozumně vystupující lidi v situacích, kdy Štvanec zamyká listingy či spameři spamují logy reklamami v mých očích důvěru prudce ztrácejí při excesech jako např. Chroustni chřástala či výše uvedená Tryzna.
Ano, myslím si, že si za to, že se s nimi nejedná vždy slušně mohou z (minimálně) z (nenulové) části sami.
Vnímám pozitivně, že v reakci na podivné excesy se objevují i kritické ohlasy a že mezi námi nejsou jen jejich zaslepení nekritičtí uctívači.
Nemohu se vyjadřovat za jiné kritiky, přesto si myslím, že by revieweři měli větší důvěru obyvatelstva, kdyby "vládli" moudře a spravedlivě (čemuž za současné situace nemohu věřit).
To že takové chování (korupce je asi silné slovo, tak jak to nazvat-kmotrování?) proniklo i do geocachingu je dost zlé :(. (A už si o některých lidech myslím, že patří mezi ty "protěžované", protože nemohu uvěřit, že by byli tak naivní a důvěřiví, podle toho, jak se reviewerů pořád zastávají.)
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#97 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 15:41

Ja bych zase rad za sebe napsal, ze blabolisti typu Nekra a hanska nereprezentuji vetsinovy nazor - nastesti pri geocachingu potkavam normalni pohodovy lidi a [doplnte si vyraz dle libosti] tohoto typu se nastesti vyskytujou hlavne na internetu.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#98 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 16:11

H+: Myslíš to tak, že normální většinová populace kešerů slepě souhlasí se vším, co kdokoli z reviewerů udělá? (Pokud by to byla pravda, pak by to znamenalo, že většina kešerů buď je velmi důvěřivá a naivní nebo nemyslí nebo revieweři ovládají příliš velkou sektu.) Pokud to tak opravdu myslíš (viz otázka, nikoli závorka výše), prosím odkaz na nějaký důvěryhodný průzkum, z něhož vyplývá, že "normální" (většinoví) jsou v geocachingu ti, kteří s reviewery nekriticky souhlasí.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#99 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 22 duben 2013 - 16:19

Nekra napsal/a:
H+: Myslíš to tak, že normální většinová populace kešerů slepě souhlasí se vším, co kdokoli z reviewerů udělá? (Pokud by to byla pravda, pak by to znamenalo, že většina kešerů buď je velmi důvěřivá a naivní nebo nemyslí nebo revieweři ovládají příliš velkou sektu.)

Pokud to tak opravdu myslíš (viz otázka, nikoli závorka výše), prosím odkaz na nějaký důvěryhodný průzkum, z něhož vyplývá, že "normální" (většinoví) jsou v geocachingu ti, kteří s reviewery nekriticky souhlasí.


Ti kačeři které znám já a H+ se s reviewery nejsou líní potkat - možností je k tomu víc než dost, nějaké ty nesouhlasy a rozmíšky si u škopku pořešit.
Ledasco se dozví a nejčastěji to končí & důvodem zcela překvapivě je GS. Často díky tomu tito nelíní kačeři mají velmi dobré a přesné informace, ne jako ty, viz Chroustni chřástala. To byla akce co dělali revs ve spolupráci s Groundspeakem, jejím účelem bylo prokázat že tu někdo neoprávněně manipuluje s reviewerským účtem. Ale to by jsi se dočetl(a) i tady... je nsi trochu pohledat. To že se dotčená keš posléze logovala bez zapsání v logbooku je jen známka momentálně pokřivené etiky ve hře...

Až se budeš systematicky věnovat odborné dobrovolnické práci na půl úvazku, začni kérovat ;)
  • 0

#100 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 17:08

No, můj názor na chřástala je tvořen právě na základě čtení příspěvků tady na fóru. Nepřišlo mi, že by se tam prokázalo zneužívání rev. účtů; a že účelem toho (na mě to prostě působí jako podraz) bylo zabránit zjištění finálních souřadnic. (Jistě, rev. účet určitě umožňuje vidět finální waypointy, ale určitě to není jediný způsob (třeba se někdo proBFuje až ke zdrojáku)). Chceš tím říct, že revieweři byli donuceni Groundspeakem, aby se toho zúčastnili? Docela mi i připomínáš zastánce VOIDu, který by tvrdil, že kdo to nehrál, nemůže soudit ;). (Takovýho člověka jsem ještě nezažil.) To, že někdo něco nedělá ještě neznamená, že se k tomu nesmí vyjádřit, postoj či názor :D.
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama