Přejít na obsah


Fotka

Otvírání pokladů 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
226 odpovědí na toto téma

#161 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 0:38

Varouch napsal/a:
Odstraňuji z listingu slovo debil, protože to je proti pravidlům. (Nezaměňovat prosím za omluvu individuím uvedeným v galerii.)

No trochu té pokory by ti teď ale také neuškodilo. Měl by ses k tomu postavit čelem a rovnou se jim za to označení spíš omluvit. :@
  • 0

#162 Lugia010719d1

Lugia010719d1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 1:45

Takže díky všem, kdo otevřeli finálku nebo nápovědu :) Uložil jsem si všechno a snad to časem využiju, až budu mít cestu do těch správných míst.
Jen tak pro představu geografického rozložení přikládám mapu, ve které jsou skoro všechny finálky i nápovědy (na výchozích souřadnicích, ale to vás při téhle velikosti mapy trápit nemusí ;) ), které byly letos přímo (v listingu) nebo nepřímo (na dotaz přes profil) zveřejněny.
Vložený obrázek
Ještě jednou díky všem a zase příští rok. :)

A na závěr (jako reakci na závěr tohoto vlákna) budu citovat klasika: "Debil - blbeček - debil - blbeček - debil blbeček. Akorát támhle vzadu to je snad jediná výjimka, tam sedí dva blbečci vedle sebe."
\m/
  • 0

#163 neelie_cz

neelie_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 2:06

... jak snadno se poznají ti, co si tu hru chtěj užít a ti, co chtěj mít vše co nejjednodušší ...
  • 0
dříve nick "eileen" - přejmenován kvůli sjednocení nicků na gc.cz a gc.com
neschovávejte mi pořád ty žaludy do různých kešek (už z toho šílím ...)

#164 Lugia010719d1

Lugia010719d1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 2:48

A jeste nejaky ty nepresny hausnumera pro ty nejdrsnejsi matematiky: 2012 bylo otevreno priblizne 191 kesi. 2013 bylo otevreno priblizne 143 kesi. Prekryvaj se jen o 26 kesi, takze za 2012 bylo 165 unikatnich kesi a letos 117.
A minulej rok to vypadalo nejak takhle:
http://k3wlb4gr.kx.c...Pokladu2012.jpg
  • 0

#165 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 2:53

Lugia010719d1: Dobrá mapa, díky, alespoň jsem si díky ní ujasnil, že všechny otevřené poklady jsou moc daleko od mých domácích souřadnic, takže nic nevyužiji, snad to uklidní i některé ze zdejších ownerů (viz níže), že pro mě nic odkryto nebylo. Přesto všem ownerům děkuji za ty ostatní, kteří toho využili. Lovu zdar a při otvírání pokladů zvlášť. ;)

geba & marcana napsal/a:
Tak i já se přripojuji, ale díky šamanovi3, zveřejňuji finalku pouze u PM keše.
Ostatni BM musí prominout, ale já toto individum, už podporovat nebudu.


  • 0

#166 psapfo

psapfo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 3:07

Mám prosbu ,s otevíráním pokladů i snad souvisí,neporadil by mi někdo s mysterkou Uhlíř a Uhlířova vdova ,jsou sice obě již archivované ,ale mne prostě leží v šuplíku a nedají mne spát,o číslech se mi zdá a obrázek uhlířovy vdovy na mne kouká se škodolibým úsměvem na psacím stole,o uhlířova synovce jsem se raději již ani nepokoušela ,předem díky
  • 0

#167 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 3:43

psapfo napsal/a:
Mám prosbu ,s otevíráním pokladů i snad souvisí,neporadil by mi někdo s mysterkou Uhlíř a Uhlířova vdova ,jsou sice obě již archivované ,ale mne prostě leží v šuplíku a nedají mne spát,o číslech se mi zdá a obrázek uhlířovy vdovy na mne kouká se škodolibým úsměvem na psacím stole,o uhlířova synovce jsem se raději již ani nepokoušela ,předem díky

Taky bych brala nakopnutí, o tyhle archiválie mám opravdu zájem!
  • 0

#168 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 5:18

shaman3 napsal/a:
Lugia010719d1: Dobrá mapa, díky, alespoň jsem si díky ní ujasnil, že všechny otevřené poklady jsou moc daleko od mých domácích souřadnic, takže nic nevyužiji, snad to uklidní i některé ze zdejších ownerů (viz níže), že pro mě nic odkryto nebylo. Přesto všem ownerům děkuji za ty ostatní, kteří toho využili. Lovu zdar a při otvírání pokladů zvlášť. ;)

geba & marcana napsal/a:
Tak i já se přripojuji, ale díky šamanovi3, zveřejňuji finalku pouze u PM keše.
Ostatni BM musí prominout, ale já toto individum, už podporovat nebudu.



Ano, to že všechny otevřené keše jsou pro tebe sportovče daleko, mně potěšilo nejvíce.
  • 0

#169 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 6:59

fortule napsal/a:
silvermann: spíš mi přijde - vítejte v Česku, kde lidi když mají možnost něco získat bez zbytečnýho (!!!) dření, tak si to vezmou. asi jsem nějak málo zkušená abych chápala co z takovýho bodu můžou mít. a když to porovnáš s tím co museli udělat ti, co tu keš skutečně odlovili...

přesný
je to facka těm co si to fakt odedřeli...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#170 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 7:19

psapfo napsal/a:
Mám prosbu ,s otevíráním pokladů i snad souvisí,neporadil by mi někdo s mysterkou Uhlíř a Uhlířova vdova ,jsou sice obě již archivované ,ale mne prostě leží v šuplíku a nedají mne spát,o číslech se mi zdá a obrázek uhlířovy vdovy na mne kouká se škodolibým úsměvem na psacím stole,o uhlířova synovce jsem se raději již ani nepokoušela ,předem díky

Nějak to nemůžu najít, pošli mi odkaz nebo GC kod keše.
  • 0

#171 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 8:08

Nestačím koukat, k čemu se někteří dokáží kvůli bodu snížit:( Já i kvůli takovýmto jedincům otevřel až na jednu mysterku jen ty kešky, u nichž vím, že je v případě multin stejně 90 % nálezců luští od počítače, u jedné při správně zvoleném přístupu půjdou tak jako tak kolem stage a u jediné mysterky napovím každému i během roku - sice ne přímo souřadnice, ale napovím tak, aby na to dříve či později přišel sám... Jenže plno kačerů považuje za ostudu se zeptat ownera a tak raději finálky získají kdo ví jakým způsobem odjinud...To už mi je milejší je jednou za rok zveřejnit pro všechny bez rozdílu...
  • 0

#172 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 8:29

Lugia010719d1 napsal/a:
A jeste nejaky ty nepresny hausnumera pro ty nejdrsnejsi matematiky: 2012 bylo otevreno priblizne 191 kesi. 2013 bylo otevreno priblizne 143 kesi. Prekryvaj se jen o 26 kesi, takze za 2012 bylo 165 unikatnich kesi a letos 117.
A minulej rok to vypadalo nejak takhle:
http://k3wlb4gr.kx.c...Pokladu2012.jpg

a to tam nemáš podchyceno, že loni byli zapojení i kačeři ze Slovenska.
  • 0

#173 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 8:31

Počasí vypadá nadějně, pojďme raději ven a ulovme si nějakou tu krabičku. Samozřejmně, podle chuti jednotlivých kačerů :)
  • 0

#174 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 8:40

Tak jsem se podíval na ty kešky co byly zveřejněny :). Bohužel převládají natvrdo napsané souřadnice. Očekával jsem, podle původních návrhů, že se něco dozvím, tzn. že owneři poskytnou know-how :o. Ale to nejcenější - ty myšlenky jak na to ... Škoda
  • 0

#175 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 8:45

Petman02 napsal/a:
Nějak to nemůžu najít, pošli mi odkaz nebo GC kod keše.

Uhlířova vdova: GCVCBC
  • 0

#176 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 30 březen 2013 - 8:47

Já objasním alespoň dvě z mých mystery. GC3WK27 Napsat písmena velkými, římskými číslicemi. Číslo udává počet. Čili 2x je 20. Levá strana rovnice se rovná pravé, zapsat jako příklad a souřadky jsou na světě. GC3CDP1 Socha drží knihu a na ní je něco napsáno, to něco dosadit do chybějících x v souřadnicích. Písmeno A je 1, B je 2 atd. Hezký odlov
  • 0

#177 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 9:07

Jacka_dominikanka napsal/a:

Petman02 napsal/a:
Nějak to nemůžu najít, pošli mi odkaz nebo GC kod keše.

Uhlířova vdova: GCVCBC

Díky. Archivovanou keš mi GC.com nechtěl najít

edit: Tak jsem se na to podíval a mám to ;) Není to tak těžké.
  • 0

#178 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 9:43

evidlo napsal/a:
Nenechte se otrávit, já jsem všem ownerům moc vděčná za zveřejnění souřadnic i za nápovědy. A věřím, že takových je nás hodně. Tak se vykašlete na těch pár individuí co tu kalí vodu.

Já taky děkuju moc,ale ne "poníženě":D:Dza otevření některých pokladů a poskytnutí návodů k luštění a nápověd-udělalo mi to radost a určitě i mnoha ostatním kačerům....Owneři díky a nenechte se otrávit těmi zamindrákovanými grafomanskými rýpaly,kteří ryjou vždy a do všeho Prostě díík:DB)
  • 0

#179 Golan Trevize

Golan Trevize

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 9:58

Velké poděkování ownerům, kteří své poklady pootevřeli. Mysterky luštím raději ty snadnější, takže pomoc s těmi extrémními (obzvláště brněnskými) beru jako krásný dárek k velikonocům :) Dvakrát dík Cavalierovi ... tenhle způsob zveřejnění finálek se mi moc líbil ;-)
  • 0

#180 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 9:59

Varouch napsal/a:

Do-bby napsal/a:

jaghut napsal/a:
Asi ta přehradní keš nebude nic moc, když jí nikdo z dnešních úspěšných lovců nedal do favoritů...B)B)B) Možná špatná viditelnost, možná vlhký logbook, kdo ví...:o


jeden dal.. puvodne tam byly 3 FP pokud si dobre pamatuji.. ted uz 4

Ne, byly tam poctivé 4 FP. (100%)


aha, tak jsem si to blbe zapamatoval :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama