Přejít na obsah


Fotka

Cageo musi delat betatesty?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
309 odpovědí na toto téma

#21 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 18:51

Zememeric_K napsal/a:
Spíš mám pocit, že máš nějaký osobní problém s revírníkem, ale s tím ti tady asi nikdo z fóra nepomůže.


Vypadá to tak ;-)
  • 0

#22 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 18:54

ale on nebuzeruje tebe, on buzeruje barbiny, aby udelali test jeste jeden :) to se tady tak bijes za tomase? :D. kdyby ti tam nic nenapsal a rekl rovnou barbinum, at tam jedou testnout, tak proste cekas na publikaci. takhle se obtezoval s tim, ti sdelit vyvoj. tak to vidim ja za sebe. zbytecne tu hrotis situaci a stavis se do polohy ublizeneho. ani si nechci predstavit situaci, kdyby na zaklade druheho btestu kes neschvalil, to by bylo toco :).
  • 0

#23 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 19:02

sambar439 napsal/a:

Zememeric_K napsal/a:
Spíš mám pocit, že máš nějaký osobní problém s revírníkem, ale s tím ti tady asi nikdo z fóra nepomůže.


Vypadá to tak ;-)


rekl bych, ze hlavne to cageo je podle nazvu tech dvou temat rudy prapor :).
  • 0

#24 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 31 březen 2013 - 19:23

Betatesty všeoběcně jsou perfektní věc. Pro nováčky bych je osobně zavedl i možná na prvních 5 keší. Já jsem při mých prvních keších požádal o BT velmi vzdáleného testera a v každém případě se to vyplatilo. Jelikož jsem byl pln nadšení (které nevyprchalo ani teď) už, už mít svou keš, založil jsem ji sice na velmi dobrém místě, ale v naprosto nevhodné krabici. Od té doby uběhlo trochu času, něco jsem odlovil a něco založil a byl jsem žádán také já jako betatester. V mnoha případech se podařilo snad i předat nějakou tu zkušenost. Je pravda, že mnohdy ne, ale to je na ownerovi. Musí si vybrat, jestli chce krabku trvanlivou, líbivou atd. Rada nad zlato. S naším retrívrem (Voyager) si myslím vycházíme velmi dobře a dokáže nám poradit a i něco přihodit navíc. Ale určitě nemůže být na všech místech schvalovaných keší. Proto se provádí betatesty, které jsou pro všechny revírníky velmi důležité stejně jako pro nás obyčejné kačery. Přece nikdo nechce lovit keše, které se nelíbí, mají slabý listing a jsou na divných místech. A jestli ČAGEO usiluje o BT? To je jen dobře. Byl jsem na MEGAMORAVIA kde měli svůj stan (mimochodem Flying Circus je můj velmi oblíbený) a tam měli opravdu skvěle zpracovaného průvodce po všech možných keších. Takže BT, ať jsou od kohokoliv, jsou potřeba. No a tak...díky za vykecání :-)
  • 0

#25 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 20:06

look_as napsal/a:
Ale ona keska uz betatest ma.
A jak uz jsem psal, vadi mi buzerace, kdy reviewer poradne nevysvetli duvody.

No a co, ze ho ma? Od koho ten betatest je, ze ti tak vadi, kdyz ho ma delat jeste nekdo jinej? cageo s tim nema nic spolecnyho, proste je akorat nahodou pitris a barbiny clenem a znaj se no... se z toho taky nezblazni...
jaka buzerace sakra? nikdo te tu nebuzeruje! az te bude nekdo buzerovat, tak tech betatestu bude deset a ne dva! jaky duvody chces? ty si mozna myslis, ze tvoje kes je super bomba cool a tvuj akmard ti to potvrdi, ale ostatni muzou mit uplne jinej nazor a kes muze bejt naopak k nicemu. proto ej treba nazor nekoho nezainteresovanyho. aby se predeslo chybam jako treba ze mas chybu ve vzorci, ktery si tvuj kamard nevsimnul, protoze tusil, kde kes zhruba bude... mi se to tak stalo - FTFkari chudaci byli poslani misto na 49° nekam na 69°! kdybych si tehda nechala udelat poradnej betatest, tak se to nestalo (nastesti byli FTFkari myslici lidi a nejeli tak daleko :D)
ale ty zrejme nepochopis snahu nekoho o to, aby to, co vypusti ven, melo aspon NEJAKOU kvlaitu a hodnotu a mel to podlozeny od nekoho, komu muze duverovat on i zbytek kacerstva... chtela bych videt tebe, kdybys delal to co pitris... to bys skoncil po prvnich peti minutach od publikace prvni kese, protoze bys vypustil naprostou hovadinu ktera ani nebude na svym miste! fakt se nad tim zamysli a prestan tady vyvadet... herdek, jsi me nastval!
  • 0

#26 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 20:37

No, je fakt že by třeba Skupec mohl mít v profilu napsáno že vyžaduje betatesty od určitých osob, že mu nestačí od kde koho, protože ten kdo dělal první betatest,pro look_as, ho asi dělal zbytečně, že? Nehledě na to že zrovna barbieteam tu nedávno psal že už betatesty dělat nebude.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#27 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 20:42

Lanc napsal/a:
No, je fakt že by třeba Skupec mohl mít v profilu napsáno že vyžaduje betatesty od určitých osob, že mu nestačí od kde koho, protože ten kdo dělal první betatest,pro look_as, ho asi dělal zbytečně, že? Nehledě na to že zrovna barbieteam tu nedávno psal že už betatesty dělat nebude.


Hele, ale já, když dělám keš, tak si taky nechám ověřit řešitelnost a nevadilo by mi, kdyby RW chtěl ještě betatest.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#28 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 20:53

No a co když owner té nové keše z nějakých důvodů prostě nechce aby mu Barbie tým dělal betatest? Jestli je to mysterka, třeba jim nechce dát možnost řešit keš dopředu, co já vím... Revírník zná finálku - dostane ji betatester? Když už je nutný nový (další) betatest, owner by měl mít minimálně možnost vybrat si z doporučených betatestrů a vzhledem k různým názorům na CAGEO i z kačerů mimo toto sdružení.
  • 0

#29 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 21:07

Takže rudý prapor ČAGeo funguje. Docela by mě zajímalo, co koho na tom stále dráždí? Ale jak bylo psáno výše, kdyby tam šel Skupec sám, owner se to nedozví, kdyby tam poslal BarbieTeam a nic nenapsal, opět owner nic neví. Takže vlastně za vše může Skupec, který udělal COPY&PASTE. Teda Petře styď se! Já už byl na jednom betatestu, kde přede mnou keš testoval kamarád ownera, ten věděl jak krabička vypadá, neb ji spolu vyráběli, věděl jak luštit, neb mu owner myšlenkové pochody vykecal... a navíc, je to kamarád. Má takový betatest nějakou váhu? Má, ale u "jistých" keší pro Pitrise ne. Osobně mi toto vlákno nepřijde jednak vhodně nazvané, jednak já osobně bych ho ze slušnosti k RWS vůbec nezakládal a řešil to mejlem přímo se Skupcem. Ale každý jsme jiný a já si jen přeji, aby ta keš byla fakt dobrá a neodporovala pravidlům, protože jinak bude téma tohoto vlákna defacto kontraproduktivním.
  • 0

#30 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 21:21

STVANEC napsal/a:
Nix má zásadně pravdu a souhlasím, ale zajímalo by mě, kdo by udělal betatest, konkrétně na moji nové kešce v Tišnově a nebyl zaujatý proti mě? Nehlas te se všichni :|


A ty se ještě ukřivděně divíš?
  • 0

#31 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 21:21

hradnik napsal/a:
Takže rudý prapor ČAGeo funguje. Docela by mě zajímalo, co koho na tom stále dráždí?

Že by váš přístup na začátcích asociace kdy jste ignorovali uživatele tohoto fóra?
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#32 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 21:25

Lanc napsal/a:

hradnik napsal/a:
Takže rudý prapor ČAGeo funguje. Docela by mě zajímalo, co koho na tom stále dráždí?

Že by váš přístup na začátcích asociace kdy jste ignorovali uživatele tohoto fóra?


Považuji za velkou chybu, že se od toho postoje v ČAGeo upustilo :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#33 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 709 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 21:28

kolombo napsal/a:

Lanc napsal/a:

hradnik napsal/a:
Takže rudý prapor ČAGeo funguje. Docela by mě zajímalo, co koho na tom stále dráždí?

Že by váš přístup na začátcích asociace kdy jste ignorovali uživatele tohoto fóra?


Považuji za velkou chybu, že se od toho postoje v ČAGeo upustilo :-(

Ano, já také ;)
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#34 novakovic

novakovic

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 22:21

Tyhle tzv. betatesty byly nedávno přímo na tomto fóru deklarovány jako dobrovolné. Nyní jsou tedy jaksi záhadně povinné i pro velice zkušené kačery typu look as - a ještě povinně prováděné zrovna Barbie Teamem. No, o jejich nezaujatém posouzení konkrétně zrovna tohoto autora vypovídají jejich úžasné logy na jeho předchozích keších. Nějak mi něco nesedí. Co když třeba si někdo nepřeje, aby zrovna Barbie Team měl přednostní přístup k jeho keším před publikací?
  • 0

#35 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 22:31

Prednostni pristup? Betatestem se clovek dobrovolne vzdava FTF, o to vam tady jde? Lidi neblbnete... Jestli nekomu vadi barbiny, tak at napise, ze chce nekoho jinyho a da rovnou navrh! A ne aby tady zakladal zbytecny vlakna.
  • 0

#36 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 22:45

novakovic napsal/a:
Co když třeba si někdo nepřeje, aby zrovna Barbie Team měl přednostní přístup k jeho keším před publikací?

Panebože...:o

Aha, teď mi to došlo. Datum se na GC.CZ přesunulo do apríla. I ty kujóne...!:D:D:D




  • 0

#37 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 22:49

look_as napsal/a:
Bohuzel Skupec neuvedl, v jakych konkretnich pripadech zada betatest.
A kdyz nerekne proc, tak mi prijde, ze akorat zbytecne prudi a lidi od zakladani kesi odradi.


Ahoj, zde se musím Petra (Skupce) zastat. Dělám beta-testy přes půl roku a za těch půlroku jsme viděl možné i nemožné. Dostal jsem se ke keši, která byla ve školní třídě (hint: druhá u okna). Z letecké mapy nepoznatelné. Dostal jsem se ke keši, která byla ve střepech, v záchodové (funkční) míse. Dále ke keši v autě a autobuse. Často se setkávám s více či méně závažným porušením pravidel.

Osobně nechápu, co ti na beta-testu vadí, když se tě fakticky netýká. Ty tam přeci u toho nemusíš být - dostaneš z toho výtah, co je a není špatně. Mě třeba nedělá (ač sám testuju) si udělat na něčem od někoho beta-test... konec-konců - nikdo nejsme neomylní a i zkušeným kačerům se např. stane to, že kešku špatně zaměří (a pak je trapné, když je reviewer přítomen a vidí to B):D:D:DB)... ). Jinak já mám rekord se špatným zaměřením 51 metrů :).
  • 0

#38 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 22:55

novakovic napsal/a:
............velice zkušené kačery typu look as -


Zkuseneho kacera si predstavuji jinak nez nekoho, kdo se bezduvodne navazi do reviewera a ma potrebu vse pitvat na tomto foru misto toho, aby to vecne resil s prislusnym reviewerem.

At chceste nebo ne, reviewer muze pred publikovanim kese po ownerovi pozadovat cokoli treba zpusob reseni mysterky, fotku ukrytu, popis jednotlivych stagi u multiny, dej wherigo kese a rozhodne taky betatest, s tim, ze si na neho muze poslat koho chce. Komu se to nelibi, tak at prosim nezaklada kese. Usetrite tim spoustu casu sobe i reviewerovi, ktery misto toho muze publikovat kvalitni kes od nekoho jineho.
  • 0

#39 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 23:10

Jsem také pro betatesty a až jednou založím keš, nebude mi případný betatest vadit. Nicméně celej problém zdejší hádky je podle mně ten, že betatesty nemají oporu v pravidlech GS, protože GS tuším nikdy takovéto pravidlo nevydal. Nebo se pletu?
  • 0

#40 Alke04

Alke04

    Alke04

  • Members
  • PipPipPip
  • 678 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 23:10

k-lord napsal/a:

novakovic napsal/a:
............velice zkušené kačery typu look as -


Zkuseneho kacera si predstavuji jinak nez nekoho, kdo se bezduvodne navazi do reviewera a ma potrebu vse pitvat na tomto foru misto toho, aby to vecne resil s prislusnym reviewerem.

At chceste nebo ne, reviewer muze pred publikovanim kese po ownerovi pozadovat cokoli treba zpusob reseni mysterky, fotku ukrytu, popis jednotlivych stagi u multiny, dej wherigo kese a rozhodne taky betatest, s tim, ze si na neho muze poslat koho chce. Komu se to nelibi, tak at prosim nezaklada kese. Usetrite tim spoustu casu sobe i reviewerovi, ktery misto toho muze publikovat kvalitni kes od nekoho jineho.


Souhlasím, je třeba si uvědomit, že Geocaching není nějaké právo, je to hra hrající sem (překlep opraven ;)) na geocaching.com a vlastněná soukromou společnosti Groundspeak. Tomu patří hra, servery a vše to, kam ty tak data ukládáš. To vše je jejich a ty nemáš právo chtít, aby ti tam cokoliv zveřejnili. Revieweři jsou ambasadoři Groundspeaku a mimochodem - dělají to dobrovolně a zadarmo ve svém volném čase. Tak to je... jak by se řeklo Cimrmanovsky... může se ti to nelíbit, můžeš s tím nesouhlasit, ale to je to jediné, co můžeš udělat.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama