Přejít na obsah


Fotka

Outdoor hra na špiony


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1699 odpovědí na toto téma

#141 krky

krky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2013 - 21:00

Jo, teď už tomu rozumím, stačila první věta a je mi to jasné. Tak jak to máte nastavené to dává smysl. Díky za odpověď.
  • 0

Čím víc hvězdiček, tím víc geocaching! * Kdo nebyl na Brázdě, kešuje zbytečně.


#142 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 6:47

Jo a ne. Vycházím z toho, že člověk se zaregistruje a má 15 dní PRO verzi. Za tu dobu neudělá nic, určitě nevyužije všechny možnosti. Teprve když už něco zná, vidí, že by těch 15 dní na zkoušku využil. Na GC všichni začínají jako BM. Někdo si PM koupí hned, někdo za rok, někdo nikdy. Tedy za předpokladu, že u toho vydrží. Tříměsíční PM se dávalo od Garmina při registraci GPS přístroje. Mě by to vyšlo na zimu, tak jsem registraci odložil (koupil jsem s mapami na kartě), a pak ji odkládal, až odložil natrvalo.
  • 0

#143 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 7:38

:) tak si to tak pročítám a záměr se zdá celkem zajímavý :) uvidím co se z toho vykřeše ... rozhodně držím palce a pomalu se taky zapojím do diskusí ... jen co to trochu naabsorbuju :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#144 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 8:11

Filtrování objektů na mapě + lokátory:

- vlevo lze vidět neaktivní filtr (nepřihlášený špion, nebo neprofesionál)
- vpravo s PROfesionálním členstvím


http://www3.picturep...-login-user.png


HQ GeoSpy
  • 0

#145 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 8:12

DrakMrak napsal/a:
:) tak si to tak pročítám a záměr se zdá celkem zajímavý :) uvidím co se z toho vykřeše ... rozhodně držím palce a pomalu se taky zapojím do diskusí ... jen co to trochu naabsorbuju :D



Ahoj DrakuMraku :)

Děkujeme za příspěvek a následování na Twitteru :)

Těšíme se na Tvoje komentáře :)

HQ GeoSpy
  • 0

#146 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 9:39

Takze neprofesional nemuze zobrazit ani vlastni? :o To mi pripada trochu prilis restriktivni. Ale, prosim, uvedom si, ze my stale vlastne netusime, jak to bude fungovat! To povazujiu za vellky problem teto diskuse. Mame mit pripominky a vlastne netusime k cemu - vzdycky nejaky utrzek z celku. Nezname kontext, souvislosti. Nebylo by rozumne betatesterum zpristupnit to, co uz je ted hotovo? Betatester je zvykly na to, ze neco nechodi, ze se neco meni, ... V tomto by pro nej nemel byt problem. A pro vas by to byl prinost v tom, ze kouka na zivy web a muze porovnavat souvislosti.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#147 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 9:50

gord napsal/a:
Takze neprofesional nemuze zobrazit ani vlastni? :o To mi pripada trochu prilis restriktivni.

Ale, prosim, uvedom si, ze my stale vlastne netusime, jak to bude fungovat! To povazujiu za vellky problem teto diskuse. Mame mit pripominky a vlastne netusime k cemu - vzdycky nejaky utrzek z celku. Nezname kontext, souvislosti.


Ahoj Gordíku :)

Děkujeme za reakci :)

1) Neprofesionál uvidí všechno. Nemůže filtrovat.
Filosofie je úplně stejná jako na Geocaching mapě.
Nahráli jsme obrázek bez objektů :)

2) Na tomto vlákně jde především o ukázky a o oslovení zájemců k betatestingu GeoSpy.
Betatesteři budou v druhé polovině dubna hromadně osloveni a pak své připomínky rozjedou ve velkém. Máme k nim i otázky, na které mohou potom odpovídat, včetně ceny :)
Zde jsou to opravdu jen ukázky :)


HQ GeoSpy
  • 0

#148 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 9:53

gord napsal/a:
Nebylo by rozumne betatesterum zpristupnit to, co uz je ted hotovo? Betatester je zvykly na to, ze neco nechodi, ze se neco meni, ... V tomto by pro nej nemel byt problem. A pro vas by to byl prinost v tom, ze kouka na zivy web a muze porovnavat souvislosti.



Ahoj Gordíku podruhé :)

Dokončujeme poslední iteraci vývoje, která zahrnuje i práci s lokátory. Čím vyladěnější verzi vystavíme na betatest, tím snadnější pro nás i pro vás bude zpracování připomínek. Zároveň bude mít možno lépe posoudit, jak se vám hra líbila :)

Prosíme, vydržte do druhé poloviny dubna :)

HQ GeoSpy
  • 0

#149 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 9:55

Já mám zase trochu problém (ale možná sem jen zatím mimo obraz "pod obraz ;)") FTR, STR, TTR - ok kdo tam dojde první udělá foto, v exifu bude mít datum souřadky ... atd ale co když vemu foto z rozsáhlé DB, změním si daný EXIF a po vydání si to tam plácnu ?? a sem první p.s. něco mi možná uniklo...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#150 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 10:00

mohl bych se pripojit k betatestu na vysocine ? :-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#151 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 10:11

MA-FI-AN napsal/a:
mohl bych se pripojit k betatestu na vysocine ? :-)



Ahoj MAtouši, FIlipe, ANetko :)

Děkujeme za kontakt :)

Zařadili jsme si Vás do seznamu betatesterů :)
Budeme Vás kontaktovat přes GC profil: http://www.geocachin...ile/?u=MA-FI-AN

Těšíme se na Vás :)

HQ GeoSpy
  • 0

#152 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 10:12

super, tesime se na spolupraci :-)
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#153 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 10:23

DrakMrak napsal/a:
Já mám zase trochu problém (ale možná sem jen zatím mimo obraz "pod obraz ;)")

FTR, STR, TTR - ok kdo tam dojde první udělá foto, v exifu bude mít datum souřadky ... atd ale co když vemu foto z rozsáhlé DB, změním si daný EXIF a po vydání si to tam plácnu ?? a sem první

p.s. něco mi možná uniklo...


Ahoj DrakuMraku.

Děkujeme za dotaz. Logiku FTR není možno aplikovat dle FTF gc, proto chápeme, že to je matoucí. :)

FTR (First To Report) bude koncipováno jako první kdo uloží zprávu o zajištění.
Tzn. bude se evidovat, kdo první (druhý, třetí) zapíše zprávu o zajištění k objektu.
Datum a čas vložení zprávy bude evidován systémem a nepůjde upravovat.

Vedle toho se bude evidovat datum zajištění.
To bude moci uživatel upravovat. Datum zajištění bude informovat o tom, kdy jsi daný objekt navštívil.

Upozorňujeme, že tento systém jsme se rozhodli zapracovat až po bádání zde na fóru a nestihneme ho dát do betatestu... .

HQ GeoSpy
  • 0

#154 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 10:46

Osobně se svými poznatky čekám, až na spuštění betatestu, screeny mi příjde celkem zbytečný komentovat - viz to, co psal výše Gord. Jen snad k ceně PRO členství: Podle mě je to docela dost peněz za něco, co se teprve rozjíždí. Uvažoval bych o tom až po nějaké době podle toho, jak by se hra rozjela a zda bych se u ní udržel. Ze začátku bych tedy určitě zůstal jen u základní verze, byť za cenu méně funkcí.
  • 0

#155 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 10:49

honza.h napsal/a:
Osobně se svými poznatky čekám, až na spuštění betatestu, screeny mi příjde celkem zbytečný komentovat - viz to, co psal výše Gord.

Jen snad k ceně PRO členství: Podle mě je to docela dost peněz za něco, co se teprve rozjíždí. Uvažoval bych o tom až po nějaké době podle toho, jak by se hra rozjela a zda bych se u ní udržel. Ze začátku bych tedy určitě zůstal jen u základní verze, byť za cenu méně funkcí.


Ahoj Honzo :)

Děkujeme za komentář :) A za informace k PROfi členství :)
Těšíme se na Tvé závěry z betatestu :)

HQ GeoSpy
  • 0

#156 blind_clown

blind_clown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 10:54

Rozhodně by nebylo dobré dělat nějaké markantní rozdíly mezi BM a PM, protože na začátku lze očekávat pouhé minimum členů, kteří budou ochotni zaplatit za PM za hru, která bude teprve v počátku. A aby to pak BM členy kvůli větším omezením spíše neodrazovalo od hraní.
  • 0

#157 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 10:59

blind_clown napsal/a:
Rozhodně by nebylo dobré dělat nějaké markantní rozdíly mezi BM a PM, protože na začátku lze očekávat pouhé minimum členů, kteří budou ochotni zaplatit za PM za hru, která bude teprve v počátku. A aby to pak BM členy kvůli větším omezením spíše neodrazovalo od hraní.



Ahoj blind_clown :)

Neboj, evidujeme zvýšené množství připomínek k ceně :)
Určitě na to bude od nás i otázka v dotazníku k betatesterům :)

Velmi neradi bychom GeoSpy cenou znehodnotili.
Hru děláme proto, aby bavila co nejvíce špionů. Což znamená, jak optimální cenu pro profesionální špiony, tak zároveň i možnost financování dalšího rozvoje, vývoje, údržby...


HQ GeoSpy
  • 0

#158 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 11:06

Tech modelu muze byt cela rada - napr vsichni prihlaseni behem prvniho pul roku nebo roku maji automaticky PM clenstvi treba na pul roku. Je otazka, s jakou navratnosti investic autori pocitaji, zda maji sponzory, ... Nemate to snadne :) Menit pravidla (tedy i PM/BM) behem hry mi stastne nepripada. Vzdy z toho budou nejake rozbroje a protesty. Ta situace u GC je dost jina, tam zpocatku zadne PM neexistovalo, az kdyz se toho ujal prave gc.com (a nevim po jake dobe, historii jsem nestudoval).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#159 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 11:30

Ahoj Gordíku :)



gord napsal/a:
Tech modelu muze byt cela rada - napr vsichni prihlaseni behem prvniho pul roku nebo roku maji automaticky PM clenstvi treba na pul roku. Je otazka, s jakou navratnosti investic autori pocitaji, zda maji sponzory, ... Nemate to snadne :)


Modelů jsme prošli spousty. Projdeme pak i výsledky z betatestů :)

Sponzory, ani investory nemáme. Sponzorům se nevyhýbáme :D:D



Menit pravidla (tedy i PM/BM) behem hry mi stastne nepripada. Vzdy z toho budou nejake rozbroje a protesty. Ta situace u GC je dost jina, tam zpocatku zadne PM neexistovalo, az kdyz se toho ujal prave gc.com (a nevim po jake dobe, historii jsem nestudoval).


Přesně tak. Pokud už jednou cenu stanovíme, tak bychom ji jen velmi neradi dále měnili.

Rozbroje a hádky mezi špiony bychom měli velmi neradi :)
Potřebujeme, aby se soustředili na špionáž a měli dobré zázemí ve velení GeoSpy.org :) :D

HQ GeoSpy
  • 0

#160 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2013 - 14:06

Přikládáme pro ukázku registrační formulář :)

http://www3.picturep...egistration.png

HQ GeoSpy
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama