Přejít na obsah


Fotka

Outdoor hra na špiony


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1699 odpovědí na toto téma

#1661 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 1:07

Problém s "ukládáním rozdělaných objektů"  - je nutné u takových objektů kontrolovat vyplnění všech údajů? Vždyť by je stačilo kontrolovat až při odeslání na schválení?

 

U mailových notifikací - mám gmail, maily mi většinou chodí okamžitě (alespoň ty od Groundspeaku).

Ale asi už je to vyřešeno. Bude to nejspíše tou nastavenou časovou zónou - zobrazovaly se mi posunuté časy xTR-ek podle časové zóny. Proto jsem myslel, že tu je nějaké zpoždění...

Zajímavé je, že jsem dopoledne nastavil čas na UTC+1 - v profilu byl nastavený a ještě teď se zobrazovaly logy podle UTC-4 (to staré nastavení) - i logy co jsem tam poslal teď. Zkusil jsem opět upravit profil, opět jsem potvrdil UTC+1 a ještě jsem dal jiný formát data Český ne americký) a najednou je to v pořádku... Ale hlavně že to jde :-).


  • 0

#1662 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 14:44

Tak jsem se konečně dokopala a udělala registraci na ostrou verzi a teprve teď pomalu dočítám při čekání na aktivační email a zjišťuji, že jsem měla zadat raději nějaký jiný, než na Centrum. No, už se stalo... Tak budu čekat.  ;)

 

Edit: tak jsem udělala novou registraci na jiný email a už jdu špionit.  :)


Tento příspěvek byl upraven od Alf Gang: 17 prosinec 2013 - 15:08

  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1663 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 15:42

Tak jsem se konečně dokopala a udělala registraci na ostrou verzi a teprve teď pomalu dočítám při čekání na aktivační email a zjišťuji, že jsem měla zadat raději nějaký jiný, než na Centrum. No, už se stalo... Tak budu čekat.  ;)

 

Edit: tak jsem udělala novou registraci na jiný email a už jdu špionit.  :)

 

No to je hezký, to mi určitě brzo pípne jeden objekt skoro za barákem a já nemám auto :D.

 

Jinak krom Centrum.cz ma bohuzel stejny problem i Volny.cz, respektive "nova" verze jeho mailovky.


  • 0

#1664 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 15:58

No to je hezký, to mi určitě brzo pípne jeden objekt skoro za barákem a já nemám auto :D.

 

Neboj, já jsem v tomhle směru hodně pomalá, jedu na pohodu, ne na rychlost. Navíc ani času není nazbyt, takže nehrozí, že ti to pípne tak brzo.  ;)


  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1665 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 17:47

Neboj, já jsem v tomhle směru hodně pomalá, jedu na pohodu, ne na rychlost. Navíc ani času není nazbyt, takže nehrozí, že ti to pípne tak brzo.  ;)

 

V klidu, právě jsem smazal své objekty a kašlu na to. Po pár zprávách s HQ jsem přišel na to, že součástí něčeho takového opravdu být nechci. To už je lepší klasický waymarking...


  • 0

#1666 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 17:56

V klidu, právě jsem smazal své objekty a kašlu na to. Po pár zprávách s HQ jsem přišel na to, že součástí něčeho takového opravdu být nechci. To už je lepší klasický waymarking...

Ahoj Tiskari,

 

jde samozřejmě o Tvé rozhodnutí, které respektujeme.

Nás zaráží, jak dokážeš na slušný požadavek o reprezentativnější titulní fotografii reagovat tak neadekvátním způsobem.
Kdy kazíš hru sobě i ostatním, což je škoda.

U objektů, kde jsi vymazal popis a název Ti dáváme 7 dnů čas na jejich doplnění. V opačném případě objekty archivujeme, aby je mohli založit a zajišťovat jiní špioni.
Dané objekty jsme prozatím disablovali.

S pozdravem a přáním zdaru, ať jsi kdekoliv
HQ GeoSpy


Tento příspěvek byl upraven od danecek: 17 prosinec 2013 - 17:56

  • 0

#1667 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 18:20

Mě zase zaráží, že webu zabývajícímu se primárně databází objektů nestačí klasická fotka objektu z kamery od neprofesionálního fotografa[čti: člověka, který fotí pro radost a na památku, nikoliv aby vytvářel mistrovská díla]. Jednak mi to připomíná mnou opovrhovaný názor ČAGeo, že všechny kešky musí být nějak výjimečné; zároveň mi to přípomíná Groundspeak, který odstavil wapovou verzi webu, neboť všichni jeho zaměstnanci mají mobily s Androidem.
Jak už jsem psal, nezáleží mi na počtu oblíbenosti fotky či že si kvůli neprofesionální fotce někdo objekt nevybere a pojede raději jinam (čímž bylo z vaší strany argumentováno). Vám ano, foťte si tedy sami.
Pokud tím kazením hry nenarážíš na sebe ale na mě, pak mohu jen říci že jsem smazal mnou založené objekty a důvod jsem již napsal ve svém předchozím příspěvku.


  • 0

#1668 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 18:26

Mě zase zaráží, že webu zabývajícímu se primárně databází objektů nestačí klasická fotka objektu z kamery od neprofesionálního fotografa[čti: člověka, který fotí pro radost a na památku, nikoliv aby vytvářel mistrovská díla]. Jednak mi to připomíná mnou opovrhovaný názor ČAGeo, že všechny kešky musí být nějak výjimečné; zároveň mi to přípomíná Groundspeak, který odstavil wapovou verzi webu, neboť všichni jeho zaměstnanci mají mobily s Androidem.
Jak už jsem psal, nezáleží mi na počtu oblíbenosti fotky či že si kvůli neprofesionální fotce někdo objekt nevybere a pojede raději jinam (čímž bylo z vaší strany argumentováno). Vám ano, foťte si tedy sami.
Pokud tím kazením hry nenarážíš na sebe ale na mě, pak mohu jen říci že jsem smazal mnou založené objekty a důvod jsem již napsal ve svém předchozím příspěvku.

 

Ahoj Tiskari,

 

rozumíme a děkujeme za popis.

 

Ve svých objektech na GeoSpy jsi jen odstranil popisy a názvy, nepromazal jsi je. Proto jsme Ti dali 7 dnů času na jejich opětovné doplnění.
Pokud jsi ale pevně rozhodnut objekty neobnovit, prosíme, archivuj je.

Přejeme Ti vše dobré, hezké Vánoce a Nový rok
HQ GeoSpy


Tento příspěvek byl upraven od danecek: 17 prosinec 2013 - 18:27

  • 0

#1669 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 19:15

... kašlu na to. Po pár zprávách s HQ jsem přišel na to, že součástí něčeho takového opravdu být nechci.

 

Nás zaráží, jak dokážeš na slušný požadavek o reprezentativnější titulní fotografii reagovat tak neadekvátním způsobem.
Kdy kazíš hru sobě i ostatním, což je škoda.

 

Mě zase zaráží, že webu zabývajícímu se primárně databází objektů nestačí klasická fotka objektu z kamery od neprofesionálního fotografa[čti: člověka, který fotí pro radost a na památku, nikoliv aby vytvářel mistrovská díla]. ...
Jak už jsem psal, nezáleží mi na počtu oblíbenosti fotky či že si kvůli neprofesionální fotce někdo objekt nevybere a pojede raději jinam (čímž bylo z vaší strany argumentováno). Vám ano, foťte si tedy sami.

 

Bohužel se tady veřejně propírá něco, co má privátní podtext, jinými slovy - proběhla jakási soukromá korespondence, na niž se tady odkazuje.

 

Já jsem pochopil Geospy jako hru, kde je hlavním záměrem pořizovat fotografie zajímavých míst, která ostatní hráči mohou navštěvovat a jako důkaz své návštěvy připojí vlastní fotku. Měl jsem za to, že kvalita fotografií jako takových je vedlejší a je součástí „hry ve hře“, kdy je ostatní hráči hodnotí pomocí bodů oblíbenosti. Komu záleží na tom, aby měl vysoce hodnocené fotografie, bude se snažit je provádět co nejprofesionálněji. Komu na tom nezáleží, udělá fotografii amatérsky, např. pomocí fotoaparátu mobilního telefonu.

 

Z toho, co psal Tiskař, a koneckonců i naznačil Daneček, začínám mít pocit, že se to posouvá do roviny „mít soubor kvalitních fotografií“. Je pravda, že Tiskařem odkazovaná fotografie by mě neuspokojila ani coby amatéra, a to hlavně protože je nakřivo. Na druhou stranu požadavek na „reprezentativnější titulní fotografii“ a argument, že „si kvůli neprofesionální fotce někdo objekt nevybere a pojede raději jinam“ v sobě nesou určité známky směřování hry.

 

Protože teď využívám nějaké dny PRO zdarma a v lednu se budu rozhodovat, jestli si případně nepřikoupit roční členství, chtěl bych se zeptat Danečka (a jen jeho), jak je to tedy doopravdy? Zajímá mě to ze dvou hledisek:

1. Hledisko vlastníka: Budete u vlastněných objektů vyžadovat jistou úroveň kvality připojených fotografií a objekty, které nebudou tuto (vámi stanovenou) kvalitu splňovat, budete mazat?

2. Hledisko zajištění objektu: Budete u fotografií zajištěných objektů vyžadovat jistou úroveň kvality a neodpovídající fotografie mazat? A co když to bude jediná fotografie ze zajištěného objektu? Smažete i záznam o zajištění?

 

Budeme si tedy na Geospy hrát, anebo si dokazovat, jaký má kdo kvalitní fotoaparát a jak ho umí používat? Bude Geospy pro všechny, anebo jenom pro (polo)profesionální fotografy? Má Tiskař pravdu, anebo pouze přehání pro uraženou ješitnost?

 

Děkuji za odpověď.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#1670 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 19:30

Bohužel se tady veřejně propírá něco, co má privátní podtext, jinými slovy - proběhla jakási soukromá korespondence, na niž se tady odkazuje.

 

Já jsem pochopil Geospy jako hru, kde je hlavním záměrem pořizovat fotografie zajímavých míst, která ostatní hráči mohou navštěvovat a jako důkaz své návštěvy připojí vlastní fotku. Měl jsem za to, že kvalita fotografií jako takových je vedlejší a je součástí „hry ve hře“, kdy je ostatní hráči hodnotí pomocí bodů oblíbenosti. Komu záleží na tom, aby měl vysoce hodnocené fotografie, bude se snažit je provádět co nejprofesionálněji. Komu na tom nezáleží, udělá fotografii amatérsky, např. pomocí fotoaparátu mobilního telefonu.

 

Z toho, co psal Tiskař, a koneckonců i naznačil Daneček, začínám mít pocit, že se to posouvá do roviny „mít soubor kvalitních fotografií“. Je pravda, že Tiskařem odkazovaná fotografie by mě neuspokojila ani coby amatéra, a to hlavně protože je nakřivo. Na druhou stranu požadavek na „reprezentativnější titulní fotografii“ a argument, že „si kvůli neprofesionální fotce někdo objekt nevybere a pojede raději jinam“ v sobě nesou určité známky směřování hry.

 

Protože teď využívám nějaké dny PRO zdarma a v lednu se budu rozhodovat, jestli si případně nepřikoupit roční členství, chtěl bych se zeptat Danečka (a jen jeho), jak je to tedy doopravdy? Zajímá mě to ze dvou hledisek:

1. Hledisko vlastníka: Budete u vlastněných objektů vyžadovat jistou úroveň kvality připojených fotografií a objekty, které nebudou tuto (vámi stanovenou) kvalitu splňovat, budete mazat?

2. Hledisko zajištění objektu: Budete u fotografií zajištěných objektů vyžadovat jistou úroveň kvality a neodpovídající fotografie mazat? A co když to bude jediná fotografie ze zajištěného objektu? Smažete i záznam o zajištění?

 

Budeme si tedy na Geospy hrát, anebo si dokazovat, jaký má kdo kvalitní fotoaparát a jak ho umí používat? Bude Geospy pro všechny, anebo jenom pro (polo)profesionální fotografy? Má Tiskař pravdu, anebo pouze přehání pro uraženou ješitnost?

 

Děkuji za odpověď.

 

 

Ahoj mh.mail,

 

ad 1) Hledisko vlastníka: Budete u vlastněných objektů vyžadovat jistou úroveň kvality připojených fotografií a objekty, které nebudou tuto (vámi stanovenou) kvalitu splňovat, budete mazat?

--> Pokud se po GeoSpy podíváš, tak nemáme problém i s horší kvalitou fotografií. Bohužel fotografie od Tiskar94 je už dle nás pro titulní fotografii nevhodná. Nevadila by nám jako přidaná k objektu nebo pro zajištění objektu. Do titulní fotografie jsou nejvhodnější fotografie, kde lze pokud možno bez většího uvažování poznat o jaký objekt jde.

Žádné fotografie ani objekty jsme nikomu nesmazali. Tiskar94 si smazal popisy a názvy, nick a fotografie zcela sám.

 

 

2. Hledisko zajištění objektu: Budete u fotografií zajištěných objektů vyžadovat jistou úroveň kvality a neodpovídající fotografie mazat? A co když to bude jediná fotografie ze zajištěného objektu? Smažete i záznam o zajištění?

--> Pravděpodbně jsme odpověděli v bodu 1). Dodáme příklad. Pokud by Tiskar94 zajistil objekt danou fotografií, pak my s tím nemáme problém. A je pouze na vlastníkovi objektu, zda mu tuto fotografii uzná. A my bychom ji samořejmě uznali. Opět, když se rozhlédneš po GeoSpy, tak lidé dodávají fotografie noční, se svými čtyřnohými miláčky, svoji rodinu, atd. Jsme v tomto velmi benevolentní.

 

S pozdravem a přáním pěkného večera

HQ GeoSpy


  • 0

#1671 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 20:15

Děkuji za odpovědi. U bodu č. 2 jsem to takhle předpokládal, u bodu č. 1 bude asi záležet na konkrétní požadované míře kvality. Pokud je hlavním kritériem, aby bylo „možno bez většího uvažování poznat o jaký objekt jde“, pak se proti tomu asi nedá nic namítat.


  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#1672 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 21:20

Ajaj, tak zatímco já si dnes "hraju" na GeoSpy, tak tady se vede zajímavá diskuze. Abych pravdu řekla, nejvíc mně mrzí, že jeden z mnou zajištěných objektů je teď "nefunkční". Je to moc pěkné místo. 

 

Taky mám lepší a horší fotky, nejsem profi fotograf a nikdy nebudu. Je fakt, že se fotky snažím dělat trochu s rozmyslem, třeba nemám ráda, když mi do fotky vleze půlka něčího auta apod. Snažím se i o to, aby např. kostel neměl nakřivo věž, bohužel mnohdy doma zjistím, že mi to stejně ujelo, ačkoli na displeji foťáku se to jevilo OK. 

Někdy fotím mobilem a to taky na kvalitě dvakrát nepřidá. 

 

Ale taky mám hromadu fotek zajímavých míst, která by stála za zveřejnění, ale fotka k nim se mně samotné prostě nelíbí, je na ní právě něco, co mi vadí, co se mi nepovedlo, čeho jsem si při focení nevšimla. Takže tahle místa nechávám ke zveřejnění ostatním, kteří (v což doufám) budou mít fotky hezčí a na založení místa budou "reprezentativnější". A pak třeba objekt zajistím tou svou "nedokonalou" fotkou.  ;)

Tak to beru a brala jsem vlastně i při betaverzi. Z toho, co jsem tu vyčetla z debaty, mám pocit, že by to takhle mělo být v pořádku... :rolleyes:


  • 1
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#1673 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 557 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 22:57

Omlouvám se, že vám skáču do zajisté plodné diskuze, ale mám problém... :-D

 

Chci si seřadit špiony podle počtu zajištěných lokátorů v 51. týdnu a neseřadí se to. Pořadí se nějak přeskládá, ale ani jsem nenašel jiný ukazatel, podle kterýho by to bylo seřazený.

 

 

Edit: Ráno moudřejší večera... Je to srovnaný, jaky by nebyl aplikovaný filtr na týdenní soutěž, je to tedy podle celkového počtu zajištěných lokátorů, ale počty se zobrazují správně jen pro ten daný týden.


Tento příspěvek byl upraven od honza.h: 18 prosinec 2013 - 7:58

  • 1

#1674 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 11:12

Omlouvám se, že vám skáču do zajisté plodné diskuze, ale mám problém... :-D

 

Chci si seřadit špiony podle počtu zajištěných lokátorů v 51. týdnu a neseřadí se to. Pořadí se nějak přeskládá, ale ani jsem nenašel jiný ukazatel, podle kterýho by to bylo seřazený.

 

 

Edit: Ráno moudřejší večera... Je to srovnaný, jaky by nebyl aplikovaný filtr na týdenní soutěž, je to tedy podle celkového počtu zajištěných lokátorů, ale počty se zobrazují správně jen pro ten daný týden.

 

Ahoj honzo.h

 

Výborný postřeh.

Problém a reakci na něj jsme vložili do našeho fóra do části s chybami (do části Bugs and Issues):

http://forum.geospy....c.php?f=14&t=28

 

S přáním pěkného dne

HQ GeoSpy


  • 0

#1675 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 17:12

Abych tedy za kaziče hry nakonec nebyl já, vrátil jsem všem svým objektům nazpět popisy a názvy. Přeci jen, minimálně ty nejstarší body v libereckém kraji, v Německu a Polsku si asi žít zaslouží. Je možné je odarchivovat a aktivovat.

 

Očekávám, že Daneček si udělá výlet na Malou Horku sám a předvede mi, jak má taková reprezentativnější fotka této zvoničky vypadat, když z této fotky nepozná že se jedná o zvoničku. Abych následně nesváděl případnou lepší fotku na techniku, svoji kameru samozřejmě zapůjčím.


  • 0

#1676 blind_clown

blind_clown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 17:26

Já tedy nejsem pro nějakou přísnou cenzuru fotek při zakládání objektů, ale v případě fotky Tiskar94 jí celkem chápu. Je nějaký rozumný důvod proto, aby byla vyfotografovaný objekt až tak nakřivo? Člověk nemusí být profesionál na to, aby věděl, že by se mělo fotit se zarovnaným horizontem. Sem tam to ujede, to je jasné, ale že až takhle... Jinak to prosím neber osobně, chyby děláme všichni.


  • 1

#1677 danecek

danecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 17:32

Ahoj Tiskaři.

 

Tvoje archivované objekty jsme odarchivovali.

Disablované objekty si můžeš aktivovat sám.

 

Doporučujeme ještě upravit nick, aby špioni věděli, že jde o Tvoji práci.

Ale pokud chceš ponechat aktuální krycí jméno je to na Tobě.

 

S přáním pěkného dne

HQ GeoSpy


  • 0

#1678 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 17:55

blind_clown: Chatařská zástavba v okolí (tedy pokud bych nechtěl fotit zezadu či z boku, z kterého zakrývá zvoničku garáž) a rozpětí kamery, která bere čistě jen to, co je před ní, nikoliv i trochu do boku, jak tomu je u foťáků (jinými slovy stejnou fotku jako já kamerou by jsi udělal svým foťákem, pokud bys stál klidně o deset metrů blíž). Nakřivo tedy proto, aby se tam objekt vešel celý.


  • 0

#1679 Theercak

Theercak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
  • LocationTurnov

Publikováno 18 prosinec 2013 - 17:58

Tak křivý horizont se dá případně v pohodě srovnat téměř v jakémkoliv editoru. Celkově by měl každý uživatel digitálu znát základní úpravy fotky jako je ořez, narovnání, zmenšení a doostření.

 

Jinak jsem rád za odarchivaci. Zítra mám v plánu jet vlakem do Liberce, tak zkusím po špionsku cvaknout tu Tiskařovu kapličku pod Rádlem. :-)


  • 1

#1680 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2013 - 22:50

Tak nevím, co si o tom myslet.

Na odhlašování serveru jsem si stěžoval už na betě, dělá to stále. 

Chtěl jsem napsat do oficiálního fóra report na forum.geospy.org - registroval jsem se, dal jsem odepsat, napsal jsem příspěvek, přiložil fotku - byla větší, zmenšil jsem, přiložil jsem znovu - fórum spadlo! viz.:

 

 

 

Internal Server Error

Pri zpracovani pozadavku doslo k vnitrni chybe. Pravdepodobne se jedna o chybu v .htaccess souboru.

Ctete instrukce v nasi znalostni bazi: Chyba 500 - Internal Server Error

 

 

Chtěl jsem odepsat na vedlejší téma - Waymarking a GPX PQ - chtěl jsem poslat alespoň pár GPX PQ - zabalil jsem to do ZIP (15 kB) - napsal jsem článek, přiložil soubor - hodilo to stejnou chybu...

 

Předtím jsem 3 hodiny zajišťoval mezi jinou prací 2 objekty, protože mám jen pomalé připojení a neustále mi to padalo (probíhalo nahrávání fotek - buď se nenahrály vůbec, nebo se nahrály jen některé, po "uložení zajištění" se mi pak zobrazila chybová hláška a zajištění nikde!. Přiznám se, že jsem už opravdu hodně naštvaný!!! Pokud takhle půjde server normálně, tak asi moc spokojených uživatelů nebude :-(

 

PS.: Normálně používám Chrome, později jsem zkusil nahrávat zajištění v IE, kde to však dělá také... Nahrávají se prostě fotky, z 5-ti to nahraje třeba 3, hlásí se to jako normálně přihlášené, okno připravené k uložení logu - dám uložit - a vyplivne mi to, že nejsem přihlášený!

 

Už mě to fakt štve! Myslel jsem, že to je prohlížečem, ale NENÍ! Dělá to při pomalém připojení, nemůže to být tím, že se jedná o nějakou aktivitu uživatele, bez které to člověka odhlásí automaticky od serveru, jenže když se nahrávají fotky - počítá se to, jako bych nic nedělal?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama