Přejít na obsah


Fotka

Jak si nastavit upozornění na nové keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 siposak

siposak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 11:04

Ahoj, zaplatil jsem si premiové členství a potřeboval bych radu jak si nejlépe nastavit upozornění na nově zveřejněné keše.1) Jde to pouze na e-mail, nebo to může jít i jako sms 2) Jak si nastavit abych měl upozornění na všechny typy keší, v návodu je že si tam mam dát publish listing, ale to jsem nenašel. Díky Jirka
  • 0

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 11:11

.,,a toto je novinka nebo oznámení?
...http://wiki.geocachi...wiki/Notifikace
  • 0

#3 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 13:08

siposak: Díky za vysvětlení, ale už to takhle používám několik let, tak to zas tak objevné není. (Nebo ses chtěl na něco zeptat? Třeba si jen ve škole vynechal pár hodin českého jazyka, já nevím.)
  • 0

#4 AmbrosieTeam

AmbrosieTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 13:20

siposak napsal/a:
Ahoj, zaplatil jsem si premiové členství a potřeboval bych radu jak si nejlépe nastavit upozornění na nově zveřejněné keše.1) Jde to pouze na e-mail, nebo to může jít i jako sms 2) Jak si nastavit abych měl upozornění na všechny typy keší, v návodu je že si tam mam dát publish listing, ale to jsem nenašel. Díky Jirka


Pokud budes chtit jeste poradit, napis do zprav. Radi pomuzeme, taky jsme zacinali. A to, ze ti tam chybi otaznik, to vazne preziju, takovy rejpal nejsem a spatne jsme se taky nevyspala :);)
  • 0

#5 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2013 - 15:02

spíš jde o to, že ten dotaz nepatří do sekce "Novinky a oznámení", ale do "Poradna"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama