Přejít na obsah


Fotka

Prosba o radu s termooblečením


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 582 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2016 - 20:08

Já jsem Moiru kdysi nosila jako druhou vrstvu, ale nevyhovovala mi délka oblečení. Nejsem prcek, ale taky ne extra dlouhán a připadala mi dost krátká. Pro funkční prádlo mám raději "prodloužené" délky.

Stejný problém u svetrů Kama.


  • 1

#22 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 15 prosinec 2016 - 22:01

Já od chladného podzimu do jara řeším potápění a sjezdovky. 

Osvědčilo se mi strečové lyžařské termoprádlo O´Style (to je naprosto skvělé), na to elastický svetr 40% bavlna + 40% modal a pak podle situace buď stlačený neopren, nebo bunda - je jedno jaká, protože ty 2 vrstvy fungují výborně. Nevýhoda je, že musím zvlášť řešit krk, na potápění mít rolák nemůžu.


  • 1

#23 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2016 - 7:54

Tak pokud jseš "cíťa", rozhodně si nekupuj nic s merino vlnou, mám zkušenosti, že kdo má citlivější kůži, toho štípe.

Já většinou na sjezdovky nosim kombinaci bavlněný triko a bavlněná mikina, ale dětem termo-trika dávám. Zatím mám asi nejlepší zkušenosti s firmou Devold a Craft. Dlouhé střihy na záda, příjemný materiál, dobré vlastnosti (některá trika máme už poděděná a pořád vypadají dobře).

Moira dělá materiály příjemný i nepříjemný, některý mikiny jsou od nich taky fajn. 
A mám od moiry třeba i skvělou čepici – příjemná, hřeje, rychle schne. A taky třeba dělaj skvělý pánský "nasrávačky" (např. spodní vrstva na běžky), kdy jsou proti větru a chladu speciálně krytý kolena a pytlík.

Celkově určitě doporučuju vše osahat, oblíknout, chvíli v tom bejt...


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama