Přejít na obsah


Fotka

Geodovolená 2013


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
110 odpovědí na toto téma

#41 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 19 duben 2013 - 11:43

Alf Gang napsal/a:
Stejně nějak nechápu tuhle vášnivou debatu tady. Kdo na loňském zájezdu nebyl soudí podle názorů někoho jiného, než aby si udělal úsudek svůj vlastní.

No kdyby to bylo o něco blíž, tak by se ten vlastní úsudek dělal líp. Ale vydat se stovky kilometrů "ven" a pak tady psát - jo měli ste pravdu - je hrozná, to asi taky neni úplně to pravý vořechový. Mě teda úplně stačí to, jak se prezentuje tady - sama za sebe.
  • 0

#42 schmar

schmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 209 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 11:47

Já si naopak myslím, že tahle debata může být přínosná pro ty, co váhají zda jet či ne, a nemají kontakt na žádného z účastníků již proběhlých zájezdů Trnem v oku mnohým (včetně mě) je ale podle mého flagrantní porušení bodu 12. Pravidel fóra, protože se jedná buď přímo o komerční aktivitu uživatelky, nebo komerční aktivitu někoho jiného a tedy o reklamu.
  • 0

#43 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 11:49

Přesně - stačí úplně to, co předvádí tady na foru. Navíc například Taxoft je naprosto seriózní osoba a jeho úsudku a hodnocení se dá věřit. A nelíbí se mi ani to, že si tady například dělá zdarma reklamu, za kterou tu jiní platí.
  • 0

#44 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 12:15

docile napsal/a:
Přesně - stačí úplně to, co předvádí tady na foru. Navíc například Taxoft je naprosto seriózní osoba a jeho úsudku a hodnocení se dá věřit.

Aha, takže ostatní co tam byli a tady napsali, že v podstatě byli spokojení, tak těm se věřit nedá, protože asi nejsou seriózní a jejich úsudku se nedá věřit.
Už tomu rozumím. Díky za vyjasnění situace.;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#45 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 12:51

Holky, netapetujte. Nekopírujte s citací v odpovědi celou předchozí diskuzi. V každé, doslova v každé skupině lidí, která se sejde někde na "akci, pořádané někým", tak v každé takové skupině se VŽDY najde nejméně jeden člověk, který nebude spokojen s "kvalitou poskytovaných služeb". Zřejmě jde o formu alfa-měření. A téměř vždy najde podporovatele, své "bety". Takže si je třeba uvědomit, že primárně nejde o nespokojenost, ale o seberealizaci. Nějaký nedostatek se najde vždy, a jako spouštěč stačí i třikrát objetý kruháč. Málokterý "pořadatel akce" je pak natolik zkušený v manipulaci, aby "problém" zažehnal, a i když to svede, stejně pravděpodobně po skončení akce budou negativní hodnocení. Tak to prostě je. Pozor, tím nechci říct, že kritika byla neoprávněná nebo že si kritik nevyžadoval nač měl "právo". Ne, tak to také není. Je to v tom, že se na každé takové akci setkají "účastníci" a "konzumenti". Promyslete si tato dvě slova do důsledku a bude vám vše jasné.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#46 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 19 duben 2013 - 12:54

Alf Gang napsal/a:Aha, takže ostatní co tam byli a tady napsali, že v podstatě byli spokojení, tak těm se věřit nedá, protože asi nejsou seriózní a jejich úsudku se nedá věřit.
Už tomu rozumím. Díky za vyjasnění situace.;)

ale prdlajs. De jenom vo to, že těch nespokojenejch je až moc na to, abych se to snažil zažít na vlastní kůži.
Plus teda ta reklama - ale to je věc, která by měla vadit spíš moderátorům. Zjevně jim to nevadí, takže mi je to taky jedno.

EDIT: vložil jse citaci příspěvku, an který jsem reagoval...
  • 0

#47 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 13:15

Paprikasi napsal/a:
ale prdlajs. De jenom vo to, že těch nespokojenejch je až moc na to, abych se to snažil zažít na vlastní kůži.

Jestli to není spíš tím, že ti, co byli spokojení nechtějí nebo nemají sílu nebo chuť nebo jakýkoli jiný důvod přesvědčovat nepřesvědčitelné. ;) Proto sem třeba tolik spokojených raději ani nepíše. Já se k nim teď taky zařadím a místo toho, abych tu dál psala, že třeba třikrát objetý kruháč se mi zdá spíš legrační než něco, nač bych měla potřebu si stěžovat apod., půjdu raději meditovat o tom, na který nabízený zájezd se vypravím, protože bych nejraději jela na všechny.:D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#48 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 13:17

Citecka

- moc hezky a výstižně napsáno.
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#49 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 13:25

Alf Gang napsal/a:
... že třeba třikrát objetý kruháč se mi zdá spíš legrační než něco, nač bych měla potřebu si stěžovat...


Několikanásobné objetí kruháče jsem tu zmiňoval já a nebylo to myšleno jako nějaká vážná kritika, spíše srandovní nedostatek, na který si člověk vzpomene a zasměje se tomu. Jen aby nedošlo k mýlce.

Alf Gang napsal/a:
...půjdu raději meditovat o tom, na který nabízený zájezd se vypravím, protože bych nejraději jela na všechny.:D


Pokud pojedeš do Normandie, tak se tam potkáme ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#50 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 14:24

weri napsal/a:
Několikanásobné objetí kruháče jsem tu zmiňoval já a nebylo to myšleno jako nějaká vážná kritika, spíše srandovní nedostatek, na který si člověk vzpomene a zasměje se tomu. Jen aby nedošlo k mýlce.

Já vím, k mýlce nedojde... vždyť to byla sranda, měla jsem za to, že se smál celý autobus. :-) Jako ano - řidiči měli asi cestou nějaké potíže, ale já je nevnímala jako něco negativního, klidně bych s těmi samými jela znovu. :-)

Pokud pojedeš do Normandie, tak se tam potkáme ;)

No a to je právě potíž - já bych chtěla jak Benelux, tak Švédsko, ale i Normandii. Ale nejspíš mi klapne jen jedno místo. A teď - babo raď!:D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#51 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 14:47

Loni se tenhle geozájezd také zveřejnil tady na fóru a nevybavuji si, že by to někdo bral jako nedovolenou reklamu (i když moje paměť není nic moc). Zúčastnil jsem se druhého turnusu a celkově jsem byl spokojený, takže letos se chystám na Benelux. Nějaké organizační nedostatky tam asi byly (takovým věcem se zřejmě nedá úplně vyhnout), ale já si jich v podstatě nevšimnul ;) Ohledně řidičů. Ti mi také přišli poněkud zmatení a podle toho co jsem zaslechl jsme pro ně byli banda podivných exotických tvorů kteří snad po nocích obchodují s drogami v křoví u odpočívadel na dálnici (proč by tam jinak všichni chodili, že ;)) Nevím kolik bylo v našem zájezdu mudlů, ale mě program vyhovoval. Krátké info o aktuálním místě (které jsem stejnak hned zapomněl) a pak volný odlov po okolí kdy jediná starost byla být v určenou dobu na místě odjezdu. Když jsem si chtěl něco prohlédnout, tak jsem v klidu mohl a nikdo mě nikam nehonil. Zvlášť když jsem se držel weriho který tehdy působil poněkud polomrtvým dojmem a pohyb pro něj musel být dost nepříjemný (i když nás stále přesvědčoval o opaku, ale třeba je masochista. Každopádně tam z něj pár kousků zůstalo ;)) Takže celkově - pro mudly takovýto geozájezd asi nebude, ale já jsem byl spokojený a těším se na pokračování
  • 0

#52 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 15:17

Alf Gang napsal/a:
No a to je právě potíž - já bych chtěla jak Benelux, tak Švédsko, ale i Normandii. Ale nejspíš mi klapne jen jedno místo. A teď - babo raď!:D


Já to mám snadné, na severu už jsem byl (navíc je to celkem drahý kraj) a Benelux jsem navštívil minulý víkend, takže ať žije Normandie B)

rsc_cz napsal/a:
Když jsem si chtěl něco prohlédnout, tak jsem v klidu mohl a nikdo mě nikam nehonil. Zvlášť když jsem se držel weriho který tehdy působil poněkud polomrtvým dojmem a pohyb pro něj musel být dost nepříjemný


To jsi úplně špatně pochopil. Já jsem se coural kvůli tobě! Moc dobře vím, že fotografové ve skupince trpí tím, že nemají čas na nějaké focení. Než si něco pořádně vycvaknou, tak je skupinka pryč a musí ji dobíhat. Proto jsem se schválně coural, abys měl klídek a pohodu na focení B)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#53 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 15:34

weri napsal/a:

Já to mám snadné, na severu už jsem byl (navíc je to celkem drahý kraj) a Benelux jsem navštívil minulý víkend, takže ať žije Normandie B)


No tak to ti závidím. Ale co si má vybrat člověk, který se horko těžko někam dostane jednou za rok??? Asi budu losovat...:D
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#54 hrabenka73

hrabenka73

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 20:03

Tak jsem po delší době nahlédla a koukám,že se tu řeší loňská geodovolená.Já jsem absolvovala první turnus,byla jsem připravená na ledacos,je jasné,že nějaké chyby se vyskytli,ale rozhodně bych je nebrala jako zásadní a takové,které by mi kazili radost z celkového dojmu.Naopak,byla jsem velmi spokojená,sešla se prima parta,udělali se různé skupinky,každý si udělal vlastní tempo.Někdo šel jen po keších,někdo jen po pamatkách,někdo zvolil zlatou střední cestu.To,že řidiči na gps vykroužili několik pěkných koleček na kruháku,to mě spíš pobavilo,než bych to brala jako nějakou překážku.Ubytování bylo skromné,ale čisté,stejně se tam šlo jen spát.A říct si o další deku na spaní opravdu nepovažuji za zásadní problém,francouzsky neumím vůbec anglicky maličko,a deku jsme v pohodě navíc dostali,ano a dokonce jsme se u toho dost nasmáli včetně recepční.Je jasné,že nelze se zavděčit všem,to platí obecně u jakéhokoliv zájezdu,ale s tím se tak trochu počítá vždy. Trochu mi rozum nebere,že kritiku vyslovují především lidi,kteří se zájezdů nezúčastnili a slyšeli jedna paní povídala.Mám za to,že hodnotit mají hlavně zúčastnění.Takže za mě jen samá pozitiva a sociální jistoty ;) a když mi to peněženka dovolí ráda pojedu letos do Normandie také.
  • 0

#55 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 20:37

tak tohle me dokazalo ale docela hodne nadzvednout ze zidle ... soudi ti kteri tam nebyli ... zeptejte se nicku ... rigor, mlynari, caska.jbc, pupkovi, adam a veru, droping, ladvanice, v.raska, sleepbrno, ventil84, daku1, weri.cz, rsc.cz, ivank, zukura, mirotiro, jirwo, smajlici.cz, azulka, nespokojeny taxoft a spoustu jinych kteri mi z pameti uz vyklouzli a kteri se zucastnili vyletu Provensal2 ... to jsou nicky ktere me prave ted napadly a kteri se zucatnili 2 turnusu Provensal se mnou, ktereho jsem se zucastnil i ja ... sam za sebe musim rict moc bezva zajezd ... evropu mam docela procouranou s ruznymi CK s pruvodcema ale tento zajezd se mi libil svou volnosti a nekonfliktnosti ... bus te zavezl, vystoupil si a sel jsi si po svem ... chtel jsi se koupat??? chtel jsi po pamatkach? chtel jsi jit po keskach? nikdo te nicim neomezoval a delal si to o co jsi mel ty sam zajem ... pruvodcovske sluzby jsem neresil neb jsem na tento vylet jel hlavne za krabickama a partou podobnych blaznu jako jsem ja ... a to se mi splnilo na stopro ... mel jsem volnost, mel jsem cistou postel, mel jsem bohatou snidani v ceně hodně lidové ... tak nechapu lidi co to vnimají jako reklamu ... zkratka nasedni, pojed a potom si udelej usudek ale hlavne nekritizuj ty "maly cechacku" predem ... nejhezci bylo ale beztak na minikruhaci v lichtenstejnu ve 4h rano vytaceni se busem a pote nasledne 2 policejni kontroly co ze to tam na tom moste tech skoro 50lidi s celovkama vlastne hleda ;)... na zaver, kdo chce pamatky, kulturu s podrobnym vykladem nejezdete, ale kdo chce volnost pro hledani krabicek s partou podobnych lidi a za malo penez s bezstarosti jak se dopravit tam a jak zpet ... nevahejte a nedejte na par nega-ohlasu a jedte to prubnout ... ja sam jsem se prihlasil uz i na benelux a opet na provensal ... monaco je proste uzasny :) ... takze letu zdar a vyletum za krabickami obvzlast :) ale hlavne hlavu vzhuru a nestezujte si, zejmena ti kteri tam vubec nebyli :)... z me strany byl vylet uzasny, bezvadny i paradni... silvermann
  • 0

#56 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 853 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 20:40

Co bych rad vedel. Takze tyto vylety jsou normalne prez smlouvu a cestovku? Zajimalo by me, jestli v ni Yasmin pracuje, ci vlastni? Nebo jeji znami? Jestli z toho vyse nic neplati, tak bych to jako reklamu neoznacoval. Na druhou stranu je to upoutavka na produkt produkovany soukromou firmou. Tim padem bych tu treba mohl zacit zproztredkovavat prodej elektroniky (treba gps) z kamaradova obchodu... Jinak si myslim, ze diskuze je prave od toho, aby se lide dozvedeli jak kladne, tak samozrejme i negativni nazory...tak nechapu, ze nekdo nekomu nadava, jen kvuli jinemu nazoru....Popravde vetsinou cestujeme ve 2-4, ale zkusit se ma vsechno.
  • 0

#57 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 21:12

Grüße aus Hamburg :-)
Clovek na par dni vytahne paty ven a uz dostava info, co se tu deje, takze:

Absolvoval jsem vloni Provence 1 a ... ... rozhodne neprohloupil!
Zajezd byl vedeny jako kacersky - pote, co se nepodarilo uplne zaplnit bus se pridalo par mudlu. Ti, aniz by vedeli do ceho jdou koukali hlavne ze zacatku dost nechapave s kym to jedou a co jsme to za lidi. Jestli byly v podminkach pruvodcovske sluzby nevim - uprimne jel jsem tam na kesky (a fotit si autobusy) a obojiho se mi dostalo, takze pruvodce neresim. Pravda je, ze behem zajezdu jsem Katku diky jejimu nestandartnimu vystupovani (ktere asi ne kazdy chapal) nebral jako profi pruvodkyni, ale jako (ne)obycejnou kacerku a jednu z nas, ktera narozdil od nas jeste pro nas zarizuje. Chyby nejake byly, ale ja osobne jsem dostal vic, nez jsem cekal - cesta az na dlouhe nohy a malo mista na ne v pohode, ubytovani na prespani bohate stacilo, zadny povinny program (takze super) a hlavne SPOUSTA SKVELYCH ZAZITKU A PRIMA LIDI!

Takze letos si moc rad dam jako repete Normandii a pokud neprijdou zadne zavaznejsi kiksy nez ridici zmatkari Zdenek a Zdenek, oprava autobusu nekde v noci v Reichu na dalnici a spolecna deka s cizim geokolegou, tak se tedy nemam ceho bat.

PS: S tou dekou stacilo jen ukazat a rict "Le prosteradlo" a slecna recepcni, ktera z nas byla uz tak dost vyjukana, ode me i v cestine pochopila, co chci :-)

Howgh!
  • 0

#58 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 21:16

CACHE EATER napsal/a:
PS: S tou dekou stacilo jen ukazat a rict "Le prosteradlo" a slecna recepcni, ktera z nas byla uz tak dost vyjukana, ode me i v cestine pochopila, co chci :-)


Díky za rychlokurz francouzštiny, opravdu pobavil :D:D
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#59 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 21:17

DogVader_cz napsal/a:
Co bych rad vedel. Takze tyto vylety jsou normalne prez smlouvu a cestovku? Zajimalo by me, jestli v ni Yasmin pracuje, ci vlastni? Nebo jeji znami? Jestli z toho vyse nic neplati, tak bych to jako reklamu neoznacoval. Na druhou stranu je to upoutavka na produkt produkovany soukromou firmou. Tim padem bych tu treba mohl zacit zproztredkovavat prodej elektroniky (treba gps) z kamaradova obchodu... Jinak si myslim, ze diskuze je prave od toho, aby se lide dozvedeli jak kladne, tak samozrejme i negativni nazory...tak nechapu, ze nekdo nekomu nadava, jen kvuli jinemu nazoru....Popravde vetsinou cestujeme ve 2-4, ale zkusit se ma vsechno.


zkratka ber to tak, ze yasmin vytipovala mista, ktera jsou zajimava a kde je i povicero kesek ... objednala pres CK bus, dohodla s ridici mista(odpocivadla) kde se zastavit pro kesky, naplanovala trasu zajezdu kam pro kesky a jedeeeem ... ono je strasne jednoduche kritizovat ale kdo z vas by to vse udelal pro tolik lidi a najednou?, zejmena, kdyz je s tim spojeno spousta prace a starosti (kde-ubytovani, domluva casu-kdy a kde apod.) a v pripade svedska i trajekty s prespanim v kajutach pri nocnich prejezdech ... a to vse prosim pro vas skoro gratis ... tak prosim neosocovat z reklamnich akci a ruznych jinych praktik :o))) ... vsak si jen srovnejte ceny ruznych CK do stejnych destinaci ... je jasny, ze kdyz pojedu solo, tak me to vyjde o par krejcaru levneji, ale v pripade problemu jsem zastiten prave tou CK ... solo se starej sam :o))) ale kazdy ma na to nejakej svuj nazor, a tak cestuje podle svych moznosti a predstav, nekdo radeji solo, nekdo se radeji necha "zastresit" nejakou sluzbou :o)))
  • 0

#60 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 21:29

Tak, jelikož mě trošku zaujaly rozporuplné reakce na minulý ročník, tak by mě zajímalo, jak to ve skutečnosti funguje. Prosila bych odpověď přímo od někoho kompetentního, tedy asi YasminHayatt, nebo pokud se na tom podílí ještě někdo další, tak klidně i od něj. Zajímá mne: - kdo ve skutečnosti tento zájezd organizuje (firma) - co všechno je zahrnuto v ceně (doprava, průvodce, ubytování, atd.) - je zájezd pojištěn proti stornu, je vůbec CK pojištěna proti úpadku - jak vypadá organizace (je vytvořen itinerář se seznamem památek na které se půjde a budou i s výkladem, nebo to funguje skutečně jen tak, že někam do města zajede autobus a pak je večer odvoz na hotel a po památkách se vůbec nechodí a žádný výklad prostě není a co si doma o daném místě nepřipravím, tak to mi na místě prostě nikdo nepoví) - kdo je přítomen ze zástupců CK na takovéto akci (já francouzsky neumím a ani se to rozhodně učit nehodlám a dle předešlých zkušeností, ve Francii s anj moc nepochodím) Zatím mě nic dalšího nenapadlo. Díky za odpovědi.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama