Přejít na obsah


Fotka

Geodovolená 2013


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
110 odpovědí na toto téma

#81 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 14:55

Lanc napsal/a:
Pokud někdo čeká plně organizovaný zájezd, tak této nabídce by se měl vyhnout.
Jestli vám stačí že za vás někdo zařídí dopravu, ubytování a vyřeší případné problémy na místě, tak se můžete klidně zúčastnit.
Co se týče Katky, protože jsem ji nebral jako průvodce ale jen jako kačerku která to vše domlouvala, tak jsem nehlídal její vystupování a pokud se s někým pohádala, považoval jsem to čistě za její věc, i když to bylo na veřejnosti. Stejně tak se tam mohl pohádat kdokoliv jiný.
Pokud bychom neměli se ženou teď jiné "starosti" tak bychom určitě jeli zase.

vlákno k minulému zájezdu
http://www.geocachin...ort=&rowstart=0


Co se týče množství negativních příspěvků na téma. To dá přece rozum, spokojení poděkují a neřeší, ti nespokojení mají potřebu něco řešit a proto jsou víc vidět.

Je mi líto, že letos nejedete, ale váš důvod je opravdu nádherný a těší mě, že jste s námi loni byli i když byla manželka krásně kulatá těhulka. B)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#82 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 14:58

Citecka napsal/a:
Jak se tu objevil šaman, celé téma se zhroutí do nechutností a naprosto zamete s původní myšlenkou. Než se to stane, doporučuji autorovi tématu vlákno zamknout.

nač téma zamykat, stačí shamanna ignorovat B)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#83 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 15:06

DogVader_cz napsal/a:
Co bych rad vedel. Takze tyto vylety jsou normalne prez smlouvu a cestovku? Zajimalo by me, jestli v ni Yasmin pracuje, ci vlastni? Nebo jeji znami? Jestli z toho vyse nic neplati, tak bych to jako reklamu neoznacoval. Na druhou stranu je to upoutavka na produkt produkovany soukromou firmou. Tim padem bych tu treba mohl zacit zproztredkovavat prodej elektroniky (treba gps) z kamaradova obchodu... Jinak si myslim, ze diskuze je prave od toho, aby se lide dozvedeli jak kladne, tak samozrejme i negativni nazory...tak nechapu, ze nekdo nekomu nadava, jen kvuli jinemu nazoru....Popravde vetsinou cestujeme ve 2-4, ale zkusit se ma vsechno.

Cestovní kancelář jsem nikdy neměla ani nemám :-) Dokonce jí nemá ani nikdo z mých příbuzných, přátel nebo známých. V žádné ck ani nepracuji. V loňském roce byla pro cestu do Francie oslovena jedna ck, v letošním roce jsem poptávala cestovních kanceláří více, hlavně ohledně Švédska.
V podstatě jsem si v loňském roce vymyslela a realizovala to a letos bych to ráda zopakovala. Není to nic víc, než společná cesta za společným cílem nějaké skupiny lidí.
Ano, pokud s oslovenou ck uzavřu smlouvu, pak se na všechny účastníky zájezdu vztahuje to samé, jako by smlouvu s ck uzavřel každý zvlášť. čili i to pojištění proti úpadku nebo storno.
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#84 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 15:07

YasminHayatt napsal/a:
Budu však ráda, pokud Mudlokačka s Werim zopakují loňský nápad s eventem, který jsme měli v Avignonu a uspořádají podobnou akci třeba v Saint-Malo :-)


Weri i Kačka jsou pro každou špatnost, takže nevidím důvod, proč něco nepořádat. Třeba včera jsme byli na eventu v Zurichu, který pořádal český kačer při zájezdu do tohoto města. Bylo to moc fajn setkání nejen s místními kačery, ale i čechy, kteří tam byli na stejném zájezdu.
Takže pokud Bůh a Groundspeak dá, tak klidně zase něco budeme pořádat ;-)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#85 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2013 - 15:35

Weri i Kačka jsou pro každou špatnost, takže nevidím důvod, proč něco nepořádat. ;-)[/quote] No vida a já opět objednám dovolenková cwg. už bych se měla zamyslet nad obrázky :-)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#86 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 9:07

Tak a pro ty, které to zajímá, přidám i Itálii + Vatikán + San Marino B)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#87 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2013 - 8:59

YasminHayatt napsal/a:
Tak a pro ty, které to zajímá, přidám i Itálii + Vatikán + San Marino B)


Tak se mnou nepočítej, v San Marinu i Vatikánu jsem byl nedávno, takže se raději pojedu podívat na nová místa. Ale San Marino doporučuji, tam je moc pěkně a dole u moře v Rimini to stojí taky za to ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#88 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 13:37

Weri, já v San Marinu byla taky a taky se mi tam moc líbilo :-) Je nezapomenutelné. Mám z tama opravdu pěkné zážitky.
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#89 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 14:02

YasminHayatt napsal/a:
Weri, já v San Marinu byla taky a taky se mi tam moc líbilo :-) Je nezapomenutelné. Mám z tama opravdu pěkné zážitky.


Jen by mohlo být více v rovině... takhle ať jde člověk kamkoliv, tak je to do kopce :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#90 dracenka

dracenka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 15:19

DogVader_cz napsal/a:
Co bych rad vedel. Takze tyto vylety jsou normalne prez smlouvu a cestovku? Zajimalo by me, jestli v ni Yasmin pracuje, ci vlastni? Nebo jeji znami? Jestli z toho vyse nic neplati, tak bych to jako reklamu neoznacoval. Na druhou stranu je to upoutavka na produkt produkovany soukromou firmou. Tim padem bych tu treba mohl zacit zproztredkovavat prodej elektroniky (treba gps) z kamaradova obchodu... Jinak si myslim, ze diskuze je prave od toho, aby se lide dozvedeli jak kladne, tak samozrejme i negativni nazory...tak nechapu, ze nekdo nekomu nadava, jen kvuli jinemu nazoru....Popravde vetsinou cestujeme ve 2-4, ale zkusit se ma vsechno.

V roce 2012 byla tato geodovolená prezentovaná smluvně jako poznávací zájezd se službami delegáta realizovaný CK MIKO. Jiná průvodkyně CK než Yasmin s námi nebyla, na svých stránkách má odkaz i na mudlozájezdy, kterých se účastní jako průvodkyně, tak soudím, že pro tuto nebo jinou cestovku pracuje...
  • 0

#91 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 15:38

dracenka napsal/a:

DogVader_cz napsal/a:
Co bych rad vedel. Takze tyto vylety jsou normalne prez smlouvu a cestovku? Zajimalo by me, jestli v ni Yasmin pracuje, ci vlastni? Nebo jeji znami? Jestli z toho vyse nic neplati, tak bych to jako reklamu neoznacoval. Na druhou stranu je to upoutavka na produkt produkovany soukromou firmou. Tim padem bych tu treba mohl zacit zproztredkovavat prodej elektroniky (treba gps) z kamaradova obchodu... Jinak si myslim, ze diskuze je prave od toho, aby se lide dozvedeli jak kladne, tak samozrejme i negativni nazory...tak nechapu, ze nekdo nekomu nadava, jen kvuli jinemu nazoru....Popravde vetsinou cestujeme ve 2-4, ale zkusit se ma vsechno.

V roce 2012 byla tato geodovolená prezentovaná smluvně jako poznávací zájezd se službami delegáta realizovaný CK MIKO. Jiná průvodkyně CK než Yasmin s námi nebyla, na svých stránkách má odkaz i na mudlozájezdy, kterých se účastní jako průvodkyně, tak soudím, že pro tuto nebo jinou cestovku pracuje...

Vzhledem k tomu, že mám dceru s částečným poškozením mozku, jsem doma a starám se o ní, čili nikde nepracuji. Mluvíš o věcech o kterých nic nevíš.
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#92 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 15:40

weri napsal/a:

YasminHayatt napsal/a:
Weri, já v San Marinu byla taky a taky se mi tam moc líbilo :-) Je nezapomenutelné. Mám z tama opravdu pěkné zážitky.


Jen by mohlo být více v rovině... takhle ať jde člověk kamkoliv, tak je to do kopce :)

jj mi povídej :D než jsem vyběhla nahoru, málem jsem vypustila duši. Ale ten výhled stál i za ten vyplazený jazyk B) San Marino patří jednoznačně mezi skutečné perly.
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#93 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 15:47

Mudlozájezdy jsou zmíněny proto, že vím, že je pojedou řidiči, kteří s námi byli loni a je s nimi domluva. Pokud je čas zastavit během cesty, zastaví tam, kde je nejen WC a obchod, ale i keš. Stejně tak je o těchto lidech informován průvodce zájezdu a počítá s tím, že ti divní lidičkouvé s čímsi v ruce nutně potřebují tam či onam. Moje stránky jsou pro lidi, které toto zajímá a nemají možnost vyjet tehdy, když organizuji zájezd já, což dělám ve svém volném čase. Pak mají ještě tuto alternativu a je jen na jejich vůli, zda jí využijí či nikoliv. Tolik k osvětě. B)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#94 dracenka

dracenka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 17:25

Čerpám jen z informací,které Yasmin poskytla nebo napsala na svých stránkách,kde nabízí i mudlozájezdy,kde se účastní jako průvodkyně. Takže pokud někdo nabízí tady službu jako zájezd přes CK,očekávám profesionální služby a ne zastydlou puberťačku a hádavou trhovkyni a zmatené řidiče.
  • 0

#95 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 18:36

Čili reklama, která sem nepatří, jak už jsme někteří psali na začátku a čas snad konečně vlákno zavřít.
  • 0

#96 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 19:17

docela by mě zajímalo, kde se berou ti strážci pořádku, kteří vždy ve jménu "vyššího principu mravního" rejou a rejou... co je k tomu vede? jsou snad sami tak perfektní, že nesnesou nějaké ty chybky co udělají ti, co se snaží něco vytvořit? nebo jim závidí nějakou tu případnou korunu? nebo je v tom osobní nenávist? nebo??? ať je to jak chce, tak tyto házeče kamení a věčné kritiky nemám rád, i když jsou možná dokonalí a skvělí... a doplním, že kdybych chtěl profesionální a bezchybné služby, tak pojedu s Čedokem a ne s geozájezdem plným šílenců :) jo a na žádné této akci jsem nebyl, i když bych rád... - a nikoho z této diskuze neznám (a u některých jsem tomu opravdu rád)
  • 0

#97 FISATA

FISATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 21:59

Leroj napsal/a:
docela by mě zajímalo, kde se berou ti strážci pořádku, kteří vždy ve jménu "vyššího principu mravního" rejou a rejou... co je k tomu vede? jsou snad sami tak perfektní, že nesnesou nějaké ty chybky co udělají ti, co se snaží něco vytvořit? nebo jim závidí nějakou tu případnou korunu? nebo je v tom osobní nenávist? nebo???

ať je to jak chce, tak tyto házeče kamení a věčné kritiky nemám rád, i když jsou možná dokonalí a skvělí...
a doplním, že kdybych chtěl profesionální a bezchybné služby, tak pojedu s Čedokem a ne s geozájezdem plným šílenců :)

jo a na žádné této akci jsem nebyl, i když bych rád...
- a nikoho z této diskuze neznám (a u některých jsem tomu opravdu rád)


Tak a pod to se klidně podepíšu.
Katce přeju, aby vydržela a nenechala se odradit rejpalama.
  • 0

#98 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2013 - 22:25

tak já teda letos pojedu na geodovolenou opět bez cestovky...a budu v pohodě B)
  • 0

#99 Tuvixos

Tuvixos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2013 - 8:45

Zmatený řidič je nám ukradený, hlavně když nás bezpečně doveze. Jako studovaná v cestovním ruchu vím, co můžu čekat od delegáta či technického průvodce, takže s tím mít problém též nebudem :) Snad nám tedy alespoň jeden termín vyjde a připojíme se. A za tu krásnou cenu rozhodně nečekám profesionální služby a smekám před každým, kdo se na vlastní triko pustí do organizace něčeho podobného, ať už z toho nějakou tu korunu má nebo ne.
  • 0

#100 Jorix77

Jorix77

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2013 - 15:58

dracenka napsal/a:
Čerpám jen z informací,které Yasmin poskytla nebo napsala na svých stránkách,kde nabízí i mudlozájezdy,kde se účastní jako průvodkyně. Takže pokud někdo nabízí tady službu jako zájezd přes CK,očekávám profesionální služby a ne zastydlou puberťačku a hádavou trhovkyni a zmatené řidiče.


Tak za 1. - Katka to, pokud vím, nikde neprezentovala jako klasický zájezd s cestovkou, pouze přes ni zajistila autobus a udělala rámcový geoprogram.
Za 2. - I kdyby to klasický zájezd byl, tak prakticky KAŽDÁ cestovka má někde v podmínkách uvedeno, že program se může případně změnit v závislosti na různých nepříznivých okolnostech. Takže s tím, že se něco z časových či jiných důvodu vypustí, se musí počítat všude, i u Čedoku.
A za 3. - Tvoje poznámka o puberťačce a hádavé trhovkyni opravdu pobavila, v kontextu toho, jak jsi v autobuse hystericky vychylovala, že chceš vrátit peníze za celý zájezd jenom proto, že se nedostalo na Nice. Seděla jsem v doslechu, tak vím, o čem mluvím.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama