Přejít na obsah


Fotka

Geodovolená 2013


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
110 odpovědí na toto téma

#101 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2013 - 22:44

KURNA LIDI, CO PORAD RESITE??? ... jestli chcete vyjet s bandou stejne potrefenych, kdy se bude busem stavet podle moznosti vsade kde jsou kesule, tak klidne a bez obav jedte a navic je u toho i sranda :) ... ja sam jsem se zucastnil vyletu PROVENSAL II._super, a pak i dalsiho do Slovinska kde jsme my kaceri byli v hodne male mensine oproti mudlum a zazitek z odlovu jedne kesule? ... 3h rano-zadne odpocivadlo, jen bus na krajnici silnice na blikackach, aby si par nadsencu mohlo zalogovat jednu kesku, kolem ktere se prave projizdelo ... nevericny vyraz v tvarich spolucestujicich mudlu byl k nezaplaceni :) ... a to jen diky podobne potrefenych ridicu, kteri meli pochopeni ... a kdo jiny vam takovy zazitek da??? ... jasne muzu si vyjet i sam po vlastni ose ... ale po zkusenosti, kdy jsem loni vyjel na krabky smer HU,SLOVIN,HR a kde mi na HU-SLOVIN., "kleklo" auto uz radeji bez starosti ... takhle zaplatim cca.5000,-Kc a mam po starostech, zkratka jaky si to udelam tak takovy to i mam :D a stejne jako i v zivote ... kdo chce byt jen voden pruvodcem za "rucicku" at proste nejezdi a kdo by rad poznal i ostatni zatim nezname kacery na odlovu s nevsednimi zazitky pri odlovu nekterych kesi, tak klidne jedte ...
  • 0

#102 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 8:42

Leroj napsal/a:
docela by mě zajímalo, kde se berou ti strážci pořádku, kteří vždy ve jménu "vyššího principu mravního" rejou a rejou... co je k tomu vede? jsou snad sami tak perfektní, že nesnesou nějaké ty chybky co udělají ti, co se snaží něco vytvořit? nebo jim závidí nějakou tu případnou korunu? nebo je v tom osobní nenávist? nebo???

ať je to jak chce, tak tyto házeče kamení a věčné kritiky nemám rád, i když jsou možná dokonalí a skvělí...
a doplním, že kdybych chtěl profesionální a bezchybné služby, tak pojedu s Čedokem a ne s geozájezdem plným šílenců :)

jo a na žádné této akci jsem nebyl, i když bych rád...
- a nikoho z této diskuze neznám (a u některých jsem tomu opravdu rád)

Děkuji, napsal jsi to velmi pěkně :)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#103 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 8:44

Tak a já mám na září hotovou Itálii, jdu požádat o cenovou nabídku. B)
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#104 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2013 - 13:50

Tak nevím, ale zájezdy se pěkně plní :-) první dva (Benelux a Normandie) jsou již na 50% B) Velmi mě to těší. Děkuji všem.
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#105 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 12:26

YasminHayatt napsal/a:
Tak nevím, ale zájezdy se pěkně plní :-) první dva (Benelux a Normandie) jsou již na 50% B)
Velmi mě to těší. Děkuji všem.


Já bych řekl, že Normandie bude naplněna z více než 50% procent, protože jen kačeři, které znám, budou tvořit půlku busu :)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#106 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 12:48

weri napsal/a:

YasminHayatt napsal/a:
Tak nevím, ale zájezdy se pěkně plní :-) první dva (Benelux a Normandie) jsou již na 50% B)
Velmi mě to těší. Děkuji všem.


Já bych řekl, že Normandie bude naplněna z více než 50% procent, protože jen kačeři, které znám, budou tvořit půlku busu :)


Stále nějaká volná místa jsou. To samé platí o Beneluxu. :-)
Jen pro připomenutí:
15.7. - 21.7. Benelux
29.7. - 3.8. Normandie

více info na www.nakesky.cz
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech


#107 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 14:33

YasminHayatt napsal/a:
Stále nějaká volná místa jsou. To samé platí o Beneluxu. :-)
Jen pro připomenutí:
15.7. - 21.7. Benelux
29.7. - 3.8. Normandie

více info na www.nakesky.cz


Do Normandie už jen za měsíc a kousek, tak to jsem zvědavý, s kým se tam potkám. Kdopak všechno pojede? ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#108 sl9m

sl9m

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 20:01

Ahoj. Nepomohl by mi někdo? Jedeme zítra do Chorvatska a po cestě bychom rádi lovili. Ale nemáme prémium účet. Nevygeneroval by nám prosím někdo jedno PQ? Nebo nevíte jak member může stáhnout více keší najednou například v určité oblasti? V locusu jdou max 3 denně plné listingy. Díky za pomoc nebo radu.
  • 0

#109 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 20:03

sl9m napsal/a:
Ahoj. Nepomohl by mi někdo? Jedeme zítra do Chorvatska a po cestě bychom rádi lovili. Ale nemáme prémium účet. Nevygeneroval by nám prosím někdo jedno PQ?
Nebo nevíte jak member může stáhnout více keší najednou například v určité oblasti?
V locusu jdou max 3 denně plné listingy.
Díky za pomoc nebo radu.


Napiš mi zprávu, co přesně potřebuješ.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#110 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 21:12

weri napsal/a:
Do Normandie už jen za měsíc a kousek, tak to jsem zvědavý, s kým se tam potkám. Kdopak všechno pojede? ;)


Taky jsem zvědavá, jestli tam budu někoho znát...;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#111 YasminHayatt

YasminHayatt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2013 - 12:57

Alf Gang napsal/a:

weri napsal/a:
Do Normandie už jen za měsíc a kousek, tak to jsem zvědavý, s kým se tam potkám. Kdopak všechno pojede? ;)


Taky jsem zvědavá, jestli tam budu někoho znát...;)

třeba mně :D:D:D
  • 0

Yasmin.Hayatt + Surikata_13 + Draculaura*  :) a náš Pučmeloun na čtyřech kolech





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama