Přejít na obsah


Fotka

GSAK - turistické vizitky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Barba.cz

Barba.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2013 - 7:29

pokud někdo má turistický deník a chtěl by databázi turistických vizitek v GSAKu stejně jako já, může zkusit makro, které jsem pro tyto účely spáchal. Využívá datového zdroje pro androidí aplikaci, takže aktualizace dat je na tlačítko. Umí i importovat/exportovat data pro Androidí appku. Ke stažení tu: http://nasiti.net/makra/
Pro zájemce mám i starší verzi pro Turistické známky.
  • 0

#2 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 19 duben 2013 - 22:45

Pěkná práce. Asi začnu malou Terku sbírat obrázky :) Zkusil jsem si import vizitek a měl bych dvě připomínky. Nestandartně se nastavuje okres. Praha a okolí, Berounsko a Kladensko ... pro zažité filtrování podle skutečných okresů je to zbytečné. Hodím na to makro pro přiřazení nadmořské výšky a okresů. Po importu jsem koukal a všechny body byly typ other. Musel jsem přes global replace dát typ benchmark. Do "listingu" vizitky se importuje pro každou vizitku nějaký javascript kód. To mi přijde zbytečné, protože tak narostedatový objem při exportu, který je nanic. navigace si s JS neporadí ... Při importu by bylo dobré to odstranit ... Export s JS ma 6.7MB do PQ. Při smazání obsahu "listingu" s JS kódem má PQ 730kB. Ještě by to chtělo udělat export pro Locus. Jarda
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#3 Barba.cz

Barba.cz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 7:46

Okres beru spolu s kategorií z turistické vizitky. Vyhovuje mi to. Dá se pak filtrovat relevantně ke statistikám na turistickém deníku. Benchmarky můžu dělat hned při importu. Původně jsem měl benchmarky turistické známky, tak jsem vizitky nechal other a zvykl jsem si. Javascript tam dělá funkce GSAKu SQLToHTML. Taky jsem koukal, že toho do long desctiption nasype docela dost. Mě, majitele hloupé GPSky, do které nejde nacpat listing to zatím moc netrápilo. Používám androidí appku, takže ani tam neexportuju. SQLTOHTML byla nejjednodušší cesta. Kouknul jsem na to a předělal na klasickou tabulku.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama