Přejít na obsah


Fotka

keškoměrka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
282 odpovědí na toto téma

#41 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 15:27

zvedavkanocni napsal/a:
Jacko, kéž bys byla jasnovidec a bylo by to Lipno:D, za nějaký týden tam vezu dceru, to by se mi líbilo - jenže spíš to bude na jednom ze dvou výše zmíněných míst.
Jako vyjímku a třeba záskok za místního kolegu na dovolené by snad Bajkal schalovat mohli?;)


Se moc netes. Mam zaruceny zpravy. Kapsuv powertrail nejen ze bude nepochybne obrovskej, ale bude T5. Rikali to na radiu Jerevan. A pac na stromy neleze, nahazel to do vody. Akorat se nevi jestli je to Lipno nebo Bajkal, pripadne oboji , on je schopen vseho. Coz na Lipne to jeste jde, ale jesli dela ten Bajkal tak to bude horsi, to asi se snorchlem nedas :-)
  • 0

#42 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 15:31

Modrak napsal/a:

zvedavkanocni napsal/a:
Jacko, kéž bys byla jasnovidec a bylo by to Lipno:D, za nějaký týden tam vezu dceru, to by se mi líbilo - jenže spíš to bude na jednom ze dvou výše zmíněných míst.
Jako vyjímku a třeba záskok za místního kolegu na dovolené by snad Bajkal schalovat mohli?;)


Se moc netes. Mam zaruceny zpravy. Kapsuv powertrail nejen ze bude nepochybne obrovskej, ale bude T5. Rikali to na radiu Jerevan. A pac na stromy neleze, nahazel to do vody. Akorat se nevi jestli je to Lipno nebo Bajkal, pripadne oboji , on je schopen vseho. Coz na Lipne to jeste jde, ale jesli dela ten Bajkal tak to bude horsi, to asi se snorchlem nedas :-)


Kecas. Radio Jerevan je archivovany. http://coord.info/GC3TGV6
  • 0

#43 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 15:41

Modrak napsal/a:
Se moc netes. Mam zaruceny zpravy. Kapsuv powertrail nejen ze bude nepochybne obrovskej, ale bude T5. Rikali to na radiu Jerevan. A pac na stromy neleze, nahazel to do vody. Akorat se nevi jestli je to Lipno nebo Bajkal, pripadne oboji , on je schopen vseho. Coz na Lipne to jeste jde, ale jesli dela ten Bajkal tak to bude horsi, to asi se snorchlem nedas :-)


A každá stá keš bude rakvička s chcíplým koťátkem, jojo!
  • 0

#44 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 15:48

Jacka_dominikanka napsal/a:

Modrak napsal/a:
Se moc netes. Mam zaruceny zpravy. Kapsuv powertrail nejen ze bude nepochybne obrovskej, ale bude T5. Rikali to na radiu Jerevan. A pac na stromy neleze, nahazel to do vody. Akorat se nevi jestli je to Lipno nebo Bajkal, pripadne oboji , on je schopen vseho. Coz na Lipne to jeste jde, ale jesli dela ten Bajkal tak to bude horsi, to asi se snorchlem nedas :-)


A každá stá keš bude rakvička s chcíplým koťátkem, jojo!


Ještě jsi nelovila Schrodingerovu kočku, jinak bys věděla, že dokud rakvičku neotevřeš, tak koťátko není chcíplé.
  • 0

#45 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 15:49

Smrk napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:

Modrak napsal/a:
Se moc netes. Mam zaruceny zpravy. Kapsuv powertrail nejen ze bude nepochybne obrovskej, ale bude T5. Rikali to na radiu Jerevan. A pac na stromy neleze, nahazel to do vody. Akorat se nevi jestli je to Lipno nebo Bajkal, pripadne oboji , on je schopen vseho. Coz na Lipne to jeste jde, ale jesli dela ten Bajkal tak to bude horsi, to asi se snorchlem nedas :-)


A každá stá keš bude rakvička s chcíplým koťátkem, jojo!


Ještě jsi nelovila Schrodingerovu kočku, jinak bys věděla, že dokud rakvičku neotevřeš, tak koťátko není chcíplé.


Vyborny postreh, Mistre Uberkacere! :o
  • 0

#46 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 16:51

Modrak napsal/a:

Se moc netes. ..... A pac na stromy neleze, nahazel to do vody. Akorat se nevi jestli je to Lipno nebo Bajkal, pripadne oboji , on je schopen vseho. Coz na Lipne to jeste jde, ale jesli dela ten Bajkal tak to bude horsi, to asi se snorchlem nedas :-)


Že ty nevíš, že já jsem ryba?:D No, po pravdě, dneska už bych nedala pod vodou asi ani bazén 25m, nějaký rok jsem to nezkoušela.:D

To jsem faaakt zvědavá, kde se co a kdy vylíhne - kdo to bude mít za barákem, ať napíše.;)
A když si představím Kapsu chystajícího PT....:D:D:D
  • 0

#47 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 16:58

zvedavkanocni napsal/a:
Že ty nevíš, že já jsem ryba?:D No, po pravdě, dneska už bych nedala pod vodou asi ani bazén 25m, nějaký rok jsem to nezkoušela.:D

V srpnu jsem tejden ve Vyšším Brodě, když to bude Lipno, zvu tě na FTF!
  • 0

#48 mishakowo23

mishakowo23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 17:06

Jen dnes se mi kolem baraku objevily 3 nove skatulky....bohuzel vzdy STF :) Jen tak dal...kdyz nerostou houby tak aspon ty krabicky:)
  • 0

#49 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 17:19

Jacka_dominikanka napsal/a:

V srpnu jsem tejden ve Vyšším Brodě, když to bude Lipno, zvu tě na FTF!


Nenapíšem si přes profil nebo SZ, kdy tam která budeme? Podle situace bych se zdržela buď na pár keší nebo inlajny kolem Lipna - kdybys měla volno, přibrala bych tě, nejspíš pojedu bez manžela - ten je 100 % mudla.
  • 0

#50 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 17:30

Smrk napsal/a:
Ještě jsi nelovila Schrodingerovu kočku, jinak bys věděla, že dokud rakvičku neotevřeš, tak koťátko není chcíplé.

Hele, tu mi radši ani nepřipomínej, mi stačilo, že jsem ji lovila u státnic. A jen takový NEURČITÝ pocit, že to sice neumim, ale taky trochu umim, přesvědčil komisi, že mi to nakonec dali :D!
  • 0

#51 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 17:33

Dneska ubylo dvacet krabicek z fronty - podivejte se k Třemošnici....
  • 0

#52 mishakowo23

mishakowo23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 17:47

petulinka1 napsal/a:
Dneska ubylo dvacet krabicek z fronty - podivejte se k Třemošnici....


Pekna naucna stezka...a neni zas az tak daleko:)
  • 0

#53 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2013 - 20:05

GC4G3YP tak fakt, srpnová série :).
  • 0

#54 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 21:11

Chudinky kočky, pořád by je někdo zabíjel. Schrödinger, před ním prý zenbuddhistický mnich přesekl kočku vedví jen proto, že nějaký novic promptně neodpověděl řešení jednoho kóanu, a teď abych se bál, že co nevidět (za 81 nalezených keší, které mi zbývají do tisíce) budu mít i já jedno kotě na svědomí. Napadlo mne, že bych svou 1000. keš logoval jen jako Write note a ta oficiálně 1000. Found it by byla vlastně 1001. Jako když se v některém hotelu vynechá číslo pokoje 13. Nepřipojíte se taky v rámci ochrany nebohých zvířat?
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#55 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 21:26

Ony ty příměry jaderných fyziků jdou docela dobře převést do reálného světa. Třeba Heisenbergův princip neurčitosti - dilema žárlivého manžela: ví, kde manželka je, ale neví, co tam dělá. Nebo ví, co manželka zrovna dělá, ale zase neví kde...
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).

#56 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 22:58

ladislavappl napsal/a:
budu mít i já jedno kotě na svědomí. Napadlo mne, že bych svou 1000. keš logoval jen jako Write note a ta oficiálně 1000. Found it by byla vlastně 1001. Jako když se v některém hotelu vynechá číslo pokoje 13. Nepřipojíte se taky v rámci ochrany nebohých zvířat?


ty to vynechat můžeš, ale ve statistikách to nebude 1001 ale 1000 .. takže vlasně budeš mět ze svého pohledu obojí :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#57 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 21:39

Tak nám vylezla už druhá srpnová serie (nebo aspoň druhá co já jsem zaregistrovala, protože mi přišlo 31 mailů :-), a jak se tak dívám na keškoměrku, možná nebude poslední ;)
  • 0

#58 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 21:44

evidlo - a co třeba napsat kdepak to je?:D
  • 0

#59 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2013 - 22:14

Aha - kousek od Litoměřic, krásně vyvedená osmička GC4HCB6
  • 0

#60 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 934 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2013 - 4:59

evidlo díky;) nemám to sice až tak z ruky, ale odlovím si to až se to někdy bude hodit. Tedy pokud to nějakou chvíli vydrží.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama