Přejít na obsah


Fotka

NOVÝ komunitní web: GeoPraha.eu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
97 odpovědí na toto téma

#61 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 16:20

blackwine napsal/a:
tak mi to nedalo a jedno logo jsem jen tak zkusil nahodit :-)

http://imgupload.sk/...gsrizl4hop9.jpg


Parádní!!!!
  • 0

#62 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 18:18

Jedna technicka drobnost. Kdyz si otevru web v mobilu, tak v diskuzich je vse, na co je reagovano vic jak 3x natazeno do jednoho dlouheho sloupku...proste pismena nejsou vedle sebe, ale pod sebou. Da se s tim neco delat? Nejspis je to problem sablony jako takove, ale treba by se to dalo nejak editovat...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#63 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 18:33

KaMo_cz napsal/a:
megaLOL
Pražák, který loví v podstatě jen městské krabky...

Sakra Kamo_cz, kdo ti slapul na kuri oko ze se tady hned tak certis? Nemam pocit, ze by zrovna prazaci psali vic blbosti nez kdokoliv jiny...a ze nekdo lovi vic ve meste nez v lese? Mam doma pulrocniho sviste a ver mi, ze jsem obcas rad i za obycejnou "betonovou mikrosku" :) Tak hlavne klid a budme radi ze je venku konecne hezky :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#64 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 18:38

blackwine:

Vypadá to skvěle, myslím, že by to byl i výborný motiv třeba na pražský geocoin (z druhé strany Hradčany). Akorát si nejsem úplně jistá, nakolik se to pak dá použít v menších rozměrech, třeba právě na favicon nebo do různých bannerů a tak. Možná by se pak mohla vyrobit ještě zjednodušená mini varianta pro takové použití. Ale ten motiv orloje je super nápad. Nejvíc se mi líbí ta čená varianta, přimlouvala bych se za komletní logo i s nápisem jako černý obdélníček. Každopádně moc hezký.
  • 0

#65 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 18:40

lukabike.com napsal/a:
Jedna technicka drobnost. Kdyz si otevru web v mobilu, tak v diskuzich je vse, na co je reagovano vic jak 3x natazeno do jednoho dlouheho sloupku...proste pismena nejsou vedle sebe, ale pod sebou. Da se s tim neco delat? Nejspis je to problem sablony jako takove, ale treba by se to dalo nejak editovat...

Já kldyž jsem na mobilu stačí překlopit na šířku ovšem jestli nemáš překlápěcí obraz v mobilu nevím. (Pokusím se to optimalizovat)
  • 0

#66 blackwine

blackwine

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 19:23

to Jacka: zjednodušená verze loga není rozhodně problém, s tím jsem počítal - teď je ale zatím brzy to nějak víc rozpracovávat... v praxi stejně musí existovat několik verzí a taky jednoduchý logomanuál, který řekne co, kdy a jak použít
  • 0

#67 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 19:36

blackwine napsal/a:
to Jacka: zjednodušená verze loga není rozhodně problém, s tím jsem počítal - teď je ale zatím brzy to nějak víc rozpracovávat...
v praxi stejně musí existovat několik verzí a taky jednoduchý logomanuál, který řekne co, kdy a jak použít

Samozřejmě. Možná se taky objeví ještě další nápady. Já nejsem vůbec žádnej grafik, jen jsem byla u toho, když se na nějakým logomanuálu pracovalo, tak mám aspoň takovou velmi matnou představu o tom, co to obnáší. Každopádně vidím jako moc fajn záležitost, že web vzniká a že se najdou lidi ochotní se zapojit.
  • 0

#68 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 20:04

Jacka_dominikanka napsal/a:

blackwine napsal/a:
to Jacka: zjednodušená verze loga není rozhodně problém, s tím jsem počítal - teď je ale zatím brzy to nějak víc rozpracovávat...
v praxi stejně musí existovat několik verzí a taky jednoduchý logomanuál, který řekne co, kdy a jak použít

Samozřejmě. Možná se taky objeví ještě další nápady. Já nejsem vůbec žádnej grafik, jen jsem byla u toho, když se na nějakým logomanuálu pracovalo, tak mám aspoň takovou velmi matnou představu o tom, co to obnáší. Každopádně vidím jako moc fajn záležitost, že web vzniká a že se najdou lidi ochotní se zapojit.

Já také nejsem grafik a jsem také rád že se do tvorby zapojují i ostatní :)
  • 0

#69 blackwine

blackwine

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 20:07

přesně tak, nápad je to dobrý, tak proč se nezapojit - pomáhal jsem ČAGeu, pomůžu rád GeoPraze a všem případným dalším aktivitám, které by mohly být přínosné mimochodem doufám, že můj návrh nebude jediný v soutěži - grafiků je mezi kačery hodně :-) pro přesnost dodávám, že já jsem grafik taky :-)
  • 0

#70 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 21:10

blackwine napsal/a:
tak mi to nedalo a jedno logo jsem jen tak zkusil nahodit :-)

http://imgupload.sk/...gsrizl4hop9.jpg


Perfekt:)! námět na coin jako vystřiženej;) jinak souhlas, na případné cwg, možná i triko kdyby to bylo třeba ve flocku, by to chtělo něco méně detailního:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#71 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 21:17

Díky moc,to mi v Praze scházelo a držím palce!!!
  • 0

#72 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 22:23

prazskychytrak napsal/a:

blackwine napsal/a:
tak mi to nedalo a jedno logo jsem jen tak zkusil nahodit :-)

http://imgupload.sk/...gsrizl4hop9.jpg


Perfekt:)! námět na coin jako vystřiženej;) jinak souhlas, na případné cwg, možná i triko kdyby to bylo třeba ve flocku, by to chtělo něco méně detailního:)

Také souhlasím ;) Uvidíme jaké návrhy na logo budou...
  • 0

#73 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 22:32

blackwine napsal/a:
tak mi to nedalo a jedno logo jsem jen tak zkusil nahodit :-)

http://imgupload.sk/...gsrizl4hop9.jpg


moc pěkné :P
  • 0

#74 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 23:14

Oba návrhy jsou fajné, tak nakonec budeme mí Geo Prahu...hmmm...a budu moci říkat - byl jsem u toho, když to začínalo...nechybí tam někde ještě nějaká ještěrka?
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#75 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 7:53

prazskychytrak napsal/a:

námět na coin jako vystřiženej;).


ten uz tu byl :).
  • 0

#76 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 9:15

Junior86 napsal/a:
nechybí tam někde ještě nějaká ještěrka?


Dotaz mimo mísu - kde se v geocachingu vzala ještěrka? To je český vynález, nebo se používá celosvětově jako třeba křesťani používaj rybičku?
  • 0

#77 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 9:32

evidlo napsal/a:

Junior86 napsal/a:
nechybí tam někde ještě nějaká ještěrka?


Dotaz mimo mísu - kde se v geocachingu vzala ještěrka? To je český vynález, nebo se používá celosvětově jako třeba křesťani používaj rybičku?


První keš na světě byla obrovská a těžká. A když ji owner ukládal do díry, kterou kvůli ní vybagroval, rozmáčknul keší ještěrku. A na památku nebohého plaza máme na autech placatou ještěrku.
  • 0

#78 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 9:47

A teď si ze mě děláš srandu B)
  • 0

#79 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 9:53

evidlo napsal/a:
A teď si ze mě děláš srandu B)

Nevím úplně přesně, ale určitě je to česká záležitost, myslím, že náhražka té groundspeakovské žáby.
  • 0

#80 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 10:34

Jacka_dominikanka napsal/a:

evidlo napsal/a:
A teď si ze mě děláš srandu B)

Nevím úplně přesně, ale určitě je to česká záležitost, myslím, že náhražka té groundspeakovské žáby.

Je to tak, Na byvalem webu gc.cz byla jesterka resp dve jesterky v kruhu kousajici se do ocasu logem ceskeho gc. Nasel jsem archiv stareho webu, treba to nekoho bude zajimat, jak to drive vypadalo.http://web.archive.o....geocaching.cz/
Bohuzel to logo tam neni videt. Je to prekryte tim vyhledavacem. Nekde ho mam ulozene, ale nevim kde. Mozna moji kriegskolegove z te doby by neco meli.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama