Přejít na obsah


Fotka

NOVÝ komunitní web: GeoPraha.eu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
97 odpovědí na toto téma

#81 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 478 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 11:06

Ale ještěrku používají i v zahraničí. Viděl jsem auto s ještěrkou na Madeiře.
  • 0

#82 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 12:35

Zagloba napsal/a:
Ale ještěrku používají i v zahraničí. Viděl jsem auto s ještěrkou na Madeiře.


Na Madeiře musí mít ještěrkou označena auta řidiči mladší dvanácti let. Mají maximální rychlost omezenou na padesát kilometrů v hodině, tak aby nevyzuřovali řidiče za sebou.
  • 0

#83 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 13:32

v&f family napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:

evidlo napsal/a:
A teď si ze mě děláš srandu B)

Nevím úplně přesně, ale určitě je to česká záležitost, myslím, že náhražka té groundspeakovské žáby.

Je to tak, Na byvalem webu gc.cz byla jesterka resp dve jesterky v kruhu kousajici se do ocasu logem ceskeho gc. Nasel jsem archiv stareho webu, treba to nekoho bude zajimat, jak to drive vypadalo.http://web.archive.o....geocaching.cz/
Bohuzel to logo tam neni videt. Je to prekryte tim vyhledavacem. Nekde ho mam ulozene, ale nevim kde. Mozna moji kriegskolegove z te doby by neco meli.

Prikladam starou českou jesterku, mam ji jeste v 6-ti dalsich barevnych verzich.
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#84 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 13:34

Jina varianta
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#85 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 13:34

Verze jako tlacitko
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#86 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 13:35

A jine tlacitko
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#87 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 15:16

trocha historie: v cechach usoudili, ze zabak je k zbliti a proto prvni spravce a tvurce webu honza bartovsky po par navrzich - kesovalo se tenkrat s garmin geko a ten mel na sobe logo gekoncika - pouzil jako logo stranek jesterku. jako hlavni se pouzivala ta jesterka, jejiz silueta je na autosamolepkach. pouzila se jednou na tricka k prodeji na par penez pro honzu. po boomu geocachingu a nutne zmene stranek a fora, novy spravce pepa spolu majitelem domeny pristoupili logicky k reklame na financovani a vydelek. tim padem ale chteli mit cisto, takze jesterku, ktera byla vzata z knizky o zoologii z nejakeho roku 1930 sla do kopru a misto ni mame tu technoidni, neosobni karikaturu jesterky. konec vecernicku :). ja osobne bych tu puvodni jesterku do loga gc praha z fleku dal :).
  • 0

#88 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 16:59

evidlo napsal/a:

Junior86 napsal/a:
nechybí tam někde ještě nějaká ještěrka?


Dotaz mimo mísu - kde se v geocachingu vzala ještěrka? To je český vynález, nebo se používá celosvětově jako třeba křesťani používaj rybičku?


Také jsem to nevěděl, ale zjistil jsem to díky keši GC3Y7TN
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#89 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2013 - 16:06

Přidán článek o otevírání geoVltavy v Praze:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#90 Ladvanice

Ladvanice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 413 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2013 - 17:47

chose44 napsal/a:

Ahoj, již máme spousty komunitních webů ale jaksi mi chyběl ten kde by se psalo o Praze (myslím tím web pro Prahu a okolí o Geocachingu), rozhodl jsem se web vyrobit sám...




http://www.geopraha.eu



Zatím se na webu pracuje a není plně dodělán. Kompletně bude dodělán snad ke konci tohoto týdne. Budu moc rád když na něj zavítáte a bude se Vám líbit ;)


Jé kdyby se tak nekdo chopil udelat new GC.com, jede to jak šnek :)
Edit- šnek je rychlejší
  • 0

#91 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2013 - 20:18

Ladvanice napsal/a:

chose44 napsal/a:

Ahoj, již máme spousty komunitních webů ale jaksi mi chyběl ten kde by se psalo o Praze (myslím tím web pro Prahu a okolí o Geocachingu), rozhodl jsem se web vyrobit sám...




http://www.geopraha.eu



Zatím se na webu pracuje a není plně dodělán. Kompletně bude dodělán snad ke konci tohoto týdne. Budu moc rád když na něj zavítáte a bude se Vám líbit ;)

Jé kdyby se tak nekdo chopil udelat new GC.com, jede to jak šnek :)
Edit- šnek je rychlejší

To máš pravdu :) Web se dá vždy o něco zrychlit ale s tím my jako hráči GC nic neuděláme...
  • 0

#92 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2013 - 12:37

Hlavně jestli už jsi stihnul udělat údržbu svých krabiček, které měly nedávno přeplněné logbooky ... no pohledem do mapy vidím, že ne.
  • 0

#93 chose44

chose44

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2013 - 15:35

Libor.29 napsal/a:
Hlavně jestli už jsi stihnul udělat údržbu svých krabiček, které měly nedávno přeplněné logbooky ... no pohledem do mapy vidím, že ne.

Údržba ještě neproběhl musím nakoupit logbooky :)
  • 0

#94 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2013 - 11:50

http://www.geopraha....nkou-na-moravu/
Honzíkova cesta za bábinkou našich škatulek:)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#95 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 9:02

Přibyl rozhovor s Barrandoffskou dynastií:)
http://www.geopraha.eu/
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#96 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 14:48

Nakoukla jsem zatím jen na dva články, bábinka mě naprosto dostala, super článek, ale trochu mě mrzí, že chybí odkaz na web - ať hledám jak hledám, vidím mezi regionálními weby Brno, Plzeň, Vysočinu, náš jih, ale GeoPrahu nějak ne. Není to škoda? Kdyby byl odkaz, určitě by nás četlo víc!;)
  • 0

#97 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 15:14

zvedavkanocni napsal/a:
Nakoukla jsem zatím jen na dva články, bábinka mě naprosto dostala, super článek, ale trochu mě mrzí, že chybí odkaz na web - ať hledám jak hledám, vidím mezi regionálními weby Brno, Plzeň, Vysočinu, náš jih, ale GeoPrahu nějak ne. Není to škoda? Kdyby byl odkaz, určitě by nás četlo víc!;)

Už jsem před nějakou dobou psala Pepovi z Počernic a prosila ho, aby to přidal, a zatím žádná odpověď, zkoušela jsem to přes SZ i přes formulář pro přídání odkazu a nič :D
  • 0

#98 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2013 - 15:38

Jacka_dominikanka napsal/a: Už jsem před nějakou dobou psala Pepovi z Počernic a prosila ho, aby to přidal, a zatím žádná odpověď, zkoušela jsem to přes SZ i přes formulář pro přídání odkazu a nič :D

No jo, žumpička naše milovaná nějak ustrnula na mrtvém bodě, tak se není co divit, že vznikají další a další regionální weby. :|
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama