Přejít na obsah


Fotka

Nalezená fleška, Zlín-Tečovice, foto z ní..


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#1 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 14:43

Ahoj, hledám majitele flešky, kterou jsem našel dnes ráno v Tečovicích. Tedy málem jsem ji přejel na koloběžce :) Asi někomu vypadla z batohu (fleška, ne koloběžka) Přikládám jedno z fot, které na ní jsou. Pokud je náhodou znáte, a víte, kdo to je, dejte mi prosím vědět. Ideální, pokud vám řekne velikost flešky a co na ní je, že... ;-) Díky, Brůča
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#2 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 7:24

UP neznáte je aspoň od vidění?
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#3 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 7:54

Rozeslal jsem to po svých známých, uvidíme, třeba je někdo pozná.
  • 0
www.povetrnik.cz

#4 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 7:56

Gugl už "dnes" umí (jasně, umí to už dlouho) vyhledávat shodu dvou obrázků. Zkus ty fotky jednu po druhé takhle lustrovat. Pokud někdo z nich nějakou fotku před tím nahrál na web, může to být zase krůček dál v nelehkém pátrání. ;-)
  • 2
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#5 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 8:04

Jinak tedy připojím svůj názor, kdo by to mohl být: Rakušáci. Ten borec v červené bundě je typicky germánských rysů a aj ty baráky v pozadí... Takové okenice u nás moc k vidění nejsou, naopak v Rakousku docela dost.
  • 0
Livet är en fråga om kvalitet, inte lengt.

#6 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 8:29

Že by se nám rýsovala alternativa k poznejmisto.cz...?

Ale jinak souhlas s hauskaa - evidentně Rakousko (Německo). Okenice, pečlivě vyvázaný strom u fasády, joggující dvojice, styl litinové lavičky,... - všechno napovídá na jižní sousedy. Ženská má na klíně něco jako plánek města. Zkus to trochu zvětšit.

P.S.
Sakra, to je detektivka...;)



  • 0

#7 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 8:44

A byli to vůbec kačeři? Nikde nevidím GPS.
  • 0

#8 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 9:04

a nešel by udělat detail tý mapy? třeba půjde zjistit z jakého to je města. (GPS schovávaj, aby se kryli před mudly)
  • 0
.

#9 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 9:06

Přilož více fotek a ve větším rozlišení. Nebo je někam ulož.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#10 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 9:32

Zkus se podivat do Exifu jestli ty fotky nemaji otagovane GPS souradnice. (dneska uz to dela skoro kazdej mobil a uz to delaji i klasicke fotaky).

Treba u fotky kerou jsi sem nahral by to moc nepomohlo a ziskal bys jen souradnice te lavicky kde to bylo focene ale pokud jsou na flesce i nejake fotky z domova (napr. narozeninova party, vanoce, intimni chvilky atd) tak ziskas presnou adresu toho bytu a muzes jim napsat dopis.

edit: Koukam, ze ta fotka kterou jsi nahral ma akorat v Exif, ze je to focene NIKON D90 a bylo to focene 1.4.2013. Ale treba tam budou i nejake fotky z mobilu, ktere ty GPS budou mit.

Nebo jak radi Hauska, zkos to pres to vyhledavani Google Images.

Pokud neumis ani jedno z toho, tak jak pise Trhac hod ty fotky nijak neupravene, tak jak jsou, na flesce nekam na ulozto a my uz se s tim poperem.

P.S. Nic jineho tam nebylo? Zadne jine soubory (ani skryte)? Kazdy soubor by mohl pomoct.
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#11 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 10:22

To je opravdu dobrý pribeh - takže, ti dva, jak sedí na sobě, ti spolu něco mají, otázka je, kdo to fotí - jestli kluk té holky v modre bundě, nebo někdo jiný, pokud je fotka v dobrém rozlišení, mohl by odraz ve sklech té paní ( ne holky)
  • 0

*


#12 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 11:14

Kriminálka GC. :)
  • 0
.

#13 burg

burg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 277 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 11:47

poohDA napsal/a:
Kriminálka GC. :)


žádná kriminálka - normální Blade Runner. Zrovna včera jsem se na něj koukal :D
  • 0
Lovte tak, aby vás to bavilo a zakládejte tak, aby to bavilo ty ostatní.

#14 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 11:58

Hehe, aby se neukázalo, že u flešky byly i klíče k odemknutí hledaného neznámého zámku, nebo že obsahovala i "pikantnější" obsah vhodný k zneužití. ;-) Jinak to na Čechy opravdu nevypadá, i dle čepice Skydiving Dubay a myslím že už ztrátu dávno oželeli. Nicméně každopádně je to hezký počin od nálezce..
  • 0

#15 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 12:03

No tak já mám první výsledek, kamarád se ozval, že toho nejstaršího asi poznává, poslal dál do okruhu svý známých. Jinak pro ostatní konspirativce... určitě to nejsou kačeři... prostě nalezená fleška na silnici. ;) Mě teda ta rodinka připadá ryze moravsky na lyžovačce v raichu... ten mladej je evidentně přiženěnej :D a klidně to může být němec nebo šejk z Dubaje.
  • 0
www.povetrnik.cz

#16 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 108 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 12:04

No pravě na ty pikantní fotky tady čekáme :D
  • 0

*


#17 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 17:26

hauskaa napsal/a:
Gugl už "dnes" umí (jasně, umí to už dlouho) vyhledávat shodu dvou obrázků. Zkus ty fotky jednu po druhé takhle lustrovat. Pokud někdo z nich nějakou fotku před tím nahrál na web, může to být zase krůček dál v nelehkém pátrání. ;-)


jo jo, to jsem zkoušel, ale nic rozumného to nenašlo. a při rychlosti internetu, který doma mám (20 - 30 kB, když mám štěstí, ve 3 ráno samozřejmě je o něco rychlejší, ale nejsem netopýr), by bylo šílené zkoušet 300 fotek jednu po druhé. Zvlášť při průměrné velikosti 6 MB :D

a druhá věc - kdybych seděl celý den doma na zadku, tak bych to možná mohl udělat, ale když jsem od rána do večera v práci...


hauskaa napsal/a:
Jinak tedy připojím svůj názor, kdo by to mohl být: Rakušáci.
Ten borec v červené bundě je typicky germánských rysů a aj ty baráky v pozadí... Takové okenice u nás moc k vidění nejsou, naopak v Rakousku docela dost.


nevím, jestli jsou to Rakušáci, to asi nee. Ta děvčica v modrém je mi odněkud povědomá. Nicméně zemi jsi skoro trefil - je to snímek ze Švýcarska ;)
Pak je tam adresář ještě z jiné země a města, ale to už neprozradím, jak jinak bych měl jistotu, že se mi ozve opravdový vlastník?


shaman3 napsal/a:
A byli to vůbec kačeři? Nikde nevidím GPS.


myslím, že ne :)
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#18 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 17:38

Trhac napsal/a:
Přilož více fotek a ve větším rozlišení. Nebo je někam ulož.


jde mi hlavně o to zjistit, komu ta fleška patří...
originál fotky jsem hodil sem: http://vladimir.malik.sweb.cz/1.JPG


Destr napsal/a:

edit: Koukam, ze ta fotka kterou jsi nahral ma akorat v Exif, ze je to focene NIKON D90 a bylo to focene 1.4.2013. Ale treba tam budou i nejake fotky z mobilu, ktere ty GPS budou mit.

Nebo jak radi Hauska, zkos to pres to vyhledavani Google Images.

Pokud neumis ani jedno z toho, tak jak pise Trhac hod ty fotky nijak neupravene, tak jak jsou, na flesce nekam na ulozto a my uz se s tim poperem.

P.S. Nic jineho tam nebylo? Zadne jine soubory (ani skryte)? Kazdy soubor by mohl pomoct.


vyšťoural jsem z exifu to stejné...
na flešce jsou jedině fotky + záznam nějakého zápasu z Nova Sport v adresáři ALIDVRS2. Jinak absolutně nic. To byla první věc, co jsem zkusil.
Tuto fotku jsem vybral právě proto, že jsou na ní všichni, kteří se na těch fotkách sem tam objevují. Jinak samá architektura.

Google images jsem zkoušel na víc fotkách s osobami, ale nic. architekturu nemělo smysl zkoušet - to nikam nevede.
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#19 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 17:46

Autacek napsal/a:
Hehe, aby se neukázalo, že u flešky byly i klíče k odemknutí hledaného neznámého zámku, nebo že obsahovala i "pikantnější" obsah vhodný k zneužití. ;-) Jinak to na Čechy opravdu nevypadá, i dle čepice Skydiving Dubay a myslím že už ztrátu dávno oželeli. Nicméně každopádně je to hezký počin od nálezce..


jasně, byla plná hambatých obrázků, tak chci vědět, kdo to natáčí :D:D:D ;)

klíčky tam nebyly, kdyby jo, tak bych to automaticky nesl buď na policii nebo městský úřad. to by bylo něco jiného než "jen" fleška. ;-)


weselka napsal/a:
No tak já mám první výsledek, kamarád se ozval, že toho nejstaršího asi poznává, poslal dál do okruhu svý známých.

Jinak pro ostatní konspirativce... určitě to nejsou kačeři... prostě nalezená fleška na silnici. ;)

Mě teda ta rodinka připadá ryze moravsky na lyžovačce v raichu... ten mladej je evidentně přiženěnej :D a klidně to může být němec nebo šejk z Dubaje.


díky moc Weselko! máš u mě plné auto papíru pro děcka :D
teda, jestli chceš ;-)

aby se neukázalo, že je to někdo z okolí 5 domů od místa, kde bydlím. i když "pan domácí" říkal, že nikoho z nich nepoznává.
každopádně jsem na místě nálezu vyvěsil fotku + info o flešce a kontakt, tak uvidíme, třeba je pozná ještě někdo z místních, pokud tu byli na návštěvě
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#20 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 17:51

Skywalker napsal/a:
No pravě na ty pikantní fotky tady čekáme :D


no dobře. jak chceš. koledoval sis o to. ale pak nekuňkej

http://vladimir.malik.sweb.cz/2.JPG


původně jsem si říkal, že někdo přišel o všechny snímky z dovolené, ale podle číslování fotek to vypadá, že už je to trochu probrané. nehledě na to, že Nikon D90 určitě umí RAW, takže originály by snad mohli případně mít...
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama