Přejít na obsah


Fotka

Něco jako GCC pro PC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 17:59

Ahoj, hledám program na způsob GeoCache Calculator pro notebook, který je normální počítač, né Android (prosím nesmějte se :)). Prošla jsem software pro PC na wiki a žádný program pro dešifrování jsem nenalezla, tady na gc.cz se mi také nedaří nalézt nějakou doporučující diskuzi. Díky ;).
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 18:02

Tak treba Geoget ma par veci sam v sobe, a navic pro nej existuje sikovny doplnek: http://geoget.ararat...ipt:solvehelper
  • 0

#3 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2013 - 18:18

Diky :). OK, udelam dalsi pokus o sprateleni se s geogetem. Bohuzel se mi nepodarilo jeste s zadnym podobnym programem krome skrysotlace skamaradit. Nevim cim to je, ale nektere programy ci elektricke pristroje proste jsou mimo moje intuitivni uvazovani. Treba televize, video, domaci prenosne pevne telefony a programy na spravu kesi - to jde mimo me (nastesti doma nic z toho nemame :)). Naopak fotaky, videokamery, mobily a spoustu jinych programu v pocitaci pouzivam hned... Tak uz se GG stahuje a uvidime, moc by se mi hodilo konecne nejaky ten program zkrotit. EDIT: na zacatek to vypada schudne, tak uvidime ;)
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama