Přejít na obsah

Fotka

Checker - klikatko na overeni souradnic

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
242 odpovědí na toto téma

#241 hkstaripraha

hkstaripraha

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2020 - 13:14

Teď jsem se na to sdíval u své ještě nepuštěné kešky.

Mám tam "certitude" a ten atribut přidat nejde!

Podle mne záleží, kdy si začal kešku tvořit. Na mé nové keši GC8TBJ0 ze září 2020 je možno přímo použít ověřovátko, které přidává geocaching.com a rovnou se ikonka projeví v atributech. Zkoušel jsem přidat ikonku na starší keše (jaro 2020) a tam to nelze vybrat, protože je tam jen 15 ikonek a tato ne.

• 1

....................................
XIAOMI Mi 9T + c:geo
GARMIN eTrex 30 + BaseCamp(MapSource) + VasaM,Topo Czech 2015 Light (Topo Czech 2011 Pro)

#242 davidb11

davidb11

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 815 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2020 - 14:21

Podle mne záleží, kdy si začal kešku tvořit. Na mé nové keši GC8TBJ0 ze září 2020 je možno přímo použít ověřovátko, které přidává geocaching.com a rovnou se ikonka projeví v atributech. Zkoušel jsem přidat ikonku na starší keše (jaro 2020) a tam to nelze vybrat, protože je tam jen 15 ikonek a tato ne.

Jenže ty tam máš kontrolu souřadnic!

To já tam ale nechci, já tam mám certitude viz. https://coord.info/GC8DRAX a chtěl bych přidat jen ten atribut.

A ten klasicky přidat nejde, jjde tam jen zatrhnout a tím se přidá i ta kontrola. Takže bych ji tam měl 2x.

• 0

#243 Arne1

Arne1

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 5 476 příspěvků(y)

Publikováno 30 září 2020 - 19:57

Jenže ty tam máš kontrolu souřadnic!

To já tam ale nechci, já tam mám certitude viz. https://coord.info/GC8DRAX a chtěl bych přidat jen ten atribut.

A ten klasicky přidat nejde, jjde tam jen zatrhnout a tím se přidá i ta kontrola. Takže bych ji tam měl 2x.

Umíš číst ? Ten atribut říká, že je použit interní ověřovač Groundspeaku. Pokud ti to není jasné, přečti si tu větu znovu !

• 2

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama