Přejít na obsah


Fotka

Checker - klikatko na overeni souradnic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
269 odpovědí na toto téma

#101 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2015 - 8:58

prijde mi, ze jim nekdo sedi na kabelu.. nekdy se stranka nacita desne dlouho, na druhy pokus se vetsinou nacte


  • 1

#102 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2015 - 21:25

trosku jsem posunul verzi, hlavni rozdil je v tom, ze se ted neceka 5s na nacteni stranky. zmenil jsem to malinko, a vypada to, ze to slape paradne. kdyby to precijen nahodou vytuhlo, tak je tam 10s timeout, po kterym to hodi hlasku, a po odkliknuti to zkusi vyplnit.


  • 0

#103 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2015 - 16:50

taky se vám už stalo, že jste v týmu napřeskáčku po volných chvílích v práci luštili sérii mysterek, a pak si k tomu sedli, a z papírků začali přepisovat finálky do GeoGetu a rovnou je projistotu ověřovali?

co se stalo v případě, že se ověřovalo na geocheck.org a série měla 21 keší?

po deseti jste dostali ban na 10 minut i přesto, že se ověřovala pokaždé jiná keš a všechny ověření byly úspěšné, grrr

 

v mojí pracovní verzi Checkeru se v tomto případě stránka načte znovu - tentokrát přes proxy server! a omezení je pryč.

pokud se to osvědčí, tak bude v další verzi


  • 1

#104 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2015 - 7:07

Prima napad. (Trochu se obavam nekterych reakci tady, protoze je to zneuzitelne ...)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#105 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2016 - 22:00

posunuli ijsme se na novou verzi, která kromě opravy pár chybek, větších či menších úprav kódu (jakože se skript vysloveně nezhroutí v případě pokusu o vyplnění chybně načtené stránky), podpory gccheck.com a nějaké druhé verze gccounter.de přidává konečně dodělanou a snad minimálně na 99% funkční zpětnou vazbou!

 

funguje v zásadě tak, že (pokud je povoleno) je detekován výsledek ověření a tento předán zpět GeoGetu. Ten do poznámky waypointu zapíše uživatelem definovanou poznámku o (ne)úspěšnosti ověření a datum.

pokud se oveřuje waypoint (nemusí být finálový, zapíše se poznámka k němu, pokud se ověřuje keš, tak se poznámka zapíše do waypointu, který má tzv. korigované souřadnice (protože ty se použijí pro ověření).

 

Nastavení volitelných funkcí pro pokročilé uživatele je prozatím pomocí ručně vytvořeného a editovaného INI souboru s názvem Checker.ini v adresáři pluginu.

 

 

[Checker]

; zapina ladici, velmi upovidany rezim, ten je hlavne pro me :)
debug=0
; pokud je nastaveno 1, BUDE se provadet kontrola vysledku overeni
answer=1
; hodnota bude zapsana do poznamky waypointu spolu s datem overeni (v nasem pripade {OK 12.06.2016})
correct=OK
; hodnota bude zapsana do poznamky waypointu spolu s datem overeni (v nasem pripade {NOK 12.06.2016})
incorrect=NOK

 

doufám, že mi nic podstatného neuniklo a nezavlekly se do finální verze nějaké chybky.

 

PS: Už jsem to tu někde psal, ale osobně to používám tak, že mám vlastní vizualizační (GGV) skript, který přímo v okně GeoGetu ukazuje vlaječku podle "typu" ověření (zelená vlajka - vylušteno, neověřeno (nelze ověřit), černá vlajka - neprošlo ověřením, šachovnicová vlajka - prošlo ověřením)

Navíc je upraven exportní skript tak, že i v navigaci jsou tyto finálky odlišeny, takže je v mapě rovnou vidět, zda má cenu se tím lesem plahočit, nebo ne (některé mysterky jsou holt ve fázi luštění a vypočítané souřadnice ne a ne projít ověřením) :)

 

checker.jpg


Tento příspěvek byl upraven od mikrom: 13 červen 2016 - 16:20

  • 1

#106 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 8:01

Ahoj mikrome,

hned jsem vyzkoušel funkčnost u keše s ověřením přes geocheck, ale žádná poznámka se mi nepřidala. Checker.ini (%geoget_data_dir%/script/Checker/Checker.ini) s obsahem zmíněným výše mám ve složce pluginu. 

 

Zkusil jsem změnit parametr debug na debug=1, ale nikde žádný LOG nevidím.

 

Kde mám sakryš chybu ? :-)


  • 0

#107 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 9:50

"debug" neloguje, ale vyhazuje spousty hlášek v oknech :)

děje se něco v pravém dolním rohu okna checkeru? Mělo by tam blikat "Kontroluji..." a pak zůstat svítit Správně! nebo Špatně! - poté lze okno bez obav zavřít třeba klávesou ESC

 

minimální ini je pouze

[Checker]
answer=1
correct=OK
incorrect=NOK


  • 0

#108 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 15:56

Ahoj,

díky mikrome - vadily tomu ty středníky v INI coby comment. Jak tam dám středník, INI je ignorován


  • 0

#109 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 16:21

dejwy: aha, tak jsem upravil příspěvek a popis na wiki na správné komentáře


  • 0

#110 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 17:19

No ja nevim, mam v ini komentar pomoci stredniku (zdvojenych!) a funguje mi to.

[Checker]
debug=0
;;povolit zapis o overeni na zacatek poznamky u waypointu a nastavime text
answer=1
correct=Overeno
incorrect=ChybaOvereni

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#111 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 17:24

tam šlo spíš o to, že to asi neumí inline komentáře

 

answer=1 ; komentar nejde

 

; komentar jde

answer=1


  • 1

#112 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 17:26

Aha, tak inline komentare to muze umet jedine v pripade, ze by sisi to zpracovaval sam. On je ten radek primarne text a ten muze obsahovat cokoli vcetne mezer a stredniku.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#113 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 18:40

Řekl bych že to funguje k plné spokojenosti. Hodilo by se trochu větší konfigutovatelnost (např kam do poznámky vrazit - před nebo za text co už tam je).
A co chybí hlavně - OCR čtečka pro Captchu :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 13 červen 2016 - 18:41

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#114 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 19:21

Arne1: konfigurovatelnost časem.. já jel jen na poznámku {1}, {2}, {3}.. to gord mě přemluvil k datumu a k tomu, že nemůžu ignorovat případnou jinou poznámku u wpt atd. pokud jednou půjdou tagy i pro waypointy, tak to půjde do nich.

ocr by se mi taky líbilo, no! trochu jsem doufal, že po přechodu na AHK najdu nějakou knihovnu.. 


  • 0

#115 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2016 - 21:43

Ahoj, neměl jsem pak čas to zkoušet podrobněji, promiň, až teď jsem si sedl k PC, že to prozkoumám, ale už jsi to odhalil sám.

Děkuji.

 

tam šlo spíš o to, že to asi neumí inline komentáře

 

answer=1 ; komentar nejde

 

; komentar jde

answer=1


  • 0

#116 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2016 - 9:01

Arne1: konfigurovatelnost časem.. já jel jen na poznámku {1}, {2}, {3}.. to gord mě přemluvil k datumu a k tomu, že nemůžu ignorovat případnou jinou poznámku u wpt atd.

Příznak před / za by šel třeba hodnotou "answer". A automaticky doplnit odřádkování když už tam něco je.

Gord? Hmmm, já se o tohle hlásil tady v konferenci okamžitě jak jsi psal o tom že to dáváš do tagů...
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#117 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 14 červen 2016 - 10:52

Příznak před / za by šel třeba hodnotou "answer". A automaticky doplnit odřádkování když už tam něco je.

Gord? Hmmm, já se o tohle hlásil tady v konferenci okamžitě jak jsi psal o tom že to dáváš do tagů...

jojo už se těším jak to budu dělat. tohle jsem potil na hodně pokusů/omylů

  if GC.IsSelected then begin                                      // If CACHE is selected, than ADD comment to the waypoint which has same coordinates as COORRECTED coordinates
    for n:=0 to GC.Waypoints.Count-1 do begin                      // For all waypoints
      if (GC.CorrectedLat = GC.Waypoints[n].Lat) and (GC.CorrectedLon = GC.Waypoints[n].Lon) then begin // Which has same coordinates
      
        if GC.Waypoints[n].Comment <> '' then begin                // If there is already some comment
          if RegexFind('^\{[^}]+\}', GC.Waypoints[n].Comment) then // And HAVE our tag at the begining
            GC.Waypoints[n].UpdateComment(RegexReplace('^\{([^}]+)\}', GC.Waypoints[n].Comment, '{'+ans+' '+FormatDateTime('dd"."mm"."yyyy', Now())+'}', true)) // REPLACE the existing tag
          else                                                     // Else ADD tag at the begining
            GC.Waypoints[n].UpdateComment('{'+ans+' '+FormatDateTime('dd"."mm"."yyyy', Now())+'} ' + GC.Waypoints[n].Comment);
        end
        else                                                       // Or if comment has no our tag, then ADD only tag
          GC.Waypoints[n].UpdateComment('{'+ans+' '+FormatDateTime('dd"."mm"."yyyy', Now())+'}');
        GeoListUpdateID(GC.ID);                                    // Refresh chache in the list
        
      end;
    end;
  end
  else begin                                                       // If WAYPOINT is selected, than ADD comment to him
    for n:=0 to GC.Waypoints.Count-1 do begin                      // For all waypoints
      if GC.Waypoints[n].IsSelected then begin                     // Which are SELECTED (hopefully ony one :) )
      
        if GC.Waypoints[n].Comment <> '' then begin                // If there is already some comment
          if RegexFind('^\{[^}]+\}', GC.Waypoints[n].Comment) then // And HAVE our tag at the begining
            GC.Waypoints[n].UpdateComment(RegexReplace('^\{([^}]+)\}', GC.Waypoints[n].Comment, '{'+ans+' '+FormatDateTime('dd"."mm"."yyyy', Now())+'}', true)) // REPLACE the existing tag
          else                                                     // Else ADD tag at the begining
            GC.Waypoints[n].UpdateComment('{'+ans+' '+FormatDateTime('dd"."mm"."yyyy', Now())+'} ' + GC.Waypoints[n].Comment);
        end
        else                                                       // Or if comment has no our tag, then ADD only tag
          GC.Waypoints[n].UpdateComment('{'+ans+' '+FormatDateTime('dd"."mm"."yyyy', Now())+'}');
        GeoListUpdateID(GC.ID);                                    // Refresh cache in the list
        
      end;
    end;
  end;

tak zkus nahodit co a jak by se Ti líbilo aby to dělalo  ;)


  • 1

#118 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2016 - 9:50

na gorduv popud se pracuje na funkci pro ověření challenge keší!

challenge.png


  • 2

#119 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2016 - 20:34

Jooo, jen na me klidne sved uplne vsechno :-) Ale mas pravdu, ted, kdyz u nich musi byt overovatko se mi to bude urcite libit, to (ne)overeni bude jednodussi.


  • 1

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#120 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2016 - 20:09

Asi jsem našel nestandardní chování, viz obrázek ...

Přiložené miniatury

  • checker.jpg

  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama