Přejít na obsah


Fotka

TOPO CZECH pro 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
443 odpovědí na toto téma

#441 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2018 - 19:34

Ona ta jejich dozivotni aktualizace se tyka "zivota te konkretni GPS". Takze to tak dlopuhe neni. ;-)

Co si vybavuju, tak minimálně u některých prodejců byla uváděna  doživotnost = život konkrétní GPS nebo doba existence produktu TOPO Czech. To by zaručovalo jen že pokud vydají aktualizaci, tak jí dostanou i vlastníci lifetime, ale ne že budou vůbec aktualizace vydávat


  • 1

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#442 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 8:23

Doplním svůj předchozí příspěvek. Po třech letech od nákupu O450 mi bylo řečeno sorry out of time. Když jsem se stal majitelem 4 kusů TOPO PRO map české republiky, usoudil jsem, že podpora Garmina z mé strany končí. Otestoval jsem i ty OSM, nemít přrd tím topo mapy tak by to bylo fajn, ale TOPO jsou lepší. Přiznám se, že s keškama mám spojený Garmin a i když jsou telefony čím dál tím "lepší", tak je nepoužívám. Vlastně jenom na wigo, ale protože mám Iphone tak používám pouze větší obrázky a víc otevřených zón než u Garmina.


  • 1

#443 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 259 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 12:12

....Takže aby Garmin věděl, proč si další mapu od nich už patrně nekoupím......


To se lehko řekne, ale hůř udělá, pokud budeš kupovat novou navigací od Garmina. Železo bez mapy samostatně neprodávaj...Asi ví proč...
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#444 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2018 - 12:45

Tim zpusobi jen jedno, ze si nekoupi ani mapu, ani tu GPS.

Asi si jsou toho u Garminu sami vedomi, kdyz v novinkach vidis jen chytre hodinky a blbiny na golfove hole.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama