Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2751 odpovědí na toto téma

#2381 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 15:18

Hledat podle vzdálenosti od HC s vyloučením nalezených tedy nějak lze? Odkaz z profilu zmizel, jak se píše výše.


  • 0

#2382 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 15:52

https://www.geocachi...t=50&lng=15&f=1

 

(za N50 E15 si doplňte požadované souřadnice)


  • 1

#2383 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 18:56

Jak tak zběžně sleduji diskusi na oficiálním fóru, vypadá to, že GS tentokrát asi naštval dost lidí nejen tady, ale i u sebe doma za "velkou louží". Jen nedokážu posoudit, zdali je tam příspěvků oproti jiným diskusním zatím více nebo méně.
  • 0

#2384 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 19:21

Právě se mi pod rukama mírně proměnil vzhled GC stránky - první nápadný rozdíl je jiná ikona pro message. Nápisy v horním zeleném pásu jsou také mírně jiné. Ikony v patě stránky jsou také změněné. A mám dojem, že některé skripty napojující-se na stránku přestanou fungovat. 


Tento příspěvek byl upraven od Arne1: 21 duben 2021 - 19:21

  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#2385 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 19:28

Jak tak zběžně sleduji diskusi na oficiálním fóru, vypadá to, že GS tentokrát asi naštval dost lidí nejen tady, ale i u sebe doma za "velkou louží". Jen nedokážu posoudit, zdali je tam příspěvků oproti jiným diskusním zatím více nebo méně.

No na "Release Notes" forum je to nezvyklý humbuk. Zdá se, že to se jim nepovedlo.

 

Já bych to asi dlouho nezjistil, protože GClh vytváří v hlavičce profilu z počtu nálezů link, který směruje na původní vyhledávání. Jenže teď jsem to zkusil a už to nefunguje, zjevně tam cosi před chvílí změnili. Zrovna na tom pracují, jak říká Arne1...

 

EDIT: tak GClh skoro úplně přestal pracovat. To jsou troubové...


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 21 duben 2021 - 19:31

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#2386 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 20:21

Používám staré vyhledávání, mám to v záložkách, ale teď odtud odkaz Search again už vede na nové. Staré se ale pořád dá vyvolat, ze záložek, př. umazáním části, která upřesňuje vyhledávání. Takže když tam mám https://www.geocachi...px?state_id=274, tak umazáním toho za otazníkem jsem v původním hledání, kde si můžu naklikat, co chci. No, staré hledání je pozůstatek a nikdo jeho fungování do budoucna nezaručí. Stejně už nefunguje správně, když dám třeba jen eventy, tak cca od desáté stránky tam už mám všechno.

A co se týče gclh, musíme čekat, jestli to Němci spraví, je pochopitelné že po změně struktury stránek to pořádně fungovat nebude.


  • 0

#2387 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 20:25

Díky za odkaz na nejbližší neodlovené. By mě fakt zajímalo, jak by nějaký jejich přičinlivý kreativec vysvětlil, v čem je užitečnější odkaz na všechny keše v okolí, který tam nechali, než odkaz na nejbližší neodlovené, který smazali. A čemu by vadilo, kdyby tam zůstaly oba...

 

Já osobně netuším, proč bych koukal na seznam desítek a desítek už odlovených keší ve svém okolí. Ale neodlovené se hodí, když přemýšlím, kam se jít po práci projít (a chci si vycházku zpestřit keškou).


  • 0

#2388 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 20:34

Určitě na tom zrovna pracují. Momentálně totiž není na profilech jediný link, který by někam vedl. Prostě jen tabulka s typy keší a čísly.


  • 0

#2389 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 20:46

Díky za odkaz na nejbližší neodlovené. By mě fakt zajímalo, jak by nějaký jejich přičinlivý kreativec vysvětlil, v čem je užitečnější odkaz na všechny keše v okolí, který tam nechali, než odkaz na nejbližší neodlovené, který smazali. A čemu by vadilo, kdyby tam zůstaly oba...

 

 

Odpovím si sám: na novém vyhledávacím formuláři je možnost "nenalezené" pro BM zašedlá, takže to asi bude (je) placená fičura...
 


  • 0

#2390 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 20:58

No na "Release Notes" forum je to nezvyklý humbuk. Zdá se, že to se jim nepovedlo.


Děkuji za potvrzení mé domněnky. Oficiální fórum aktivně nesleduji, ale přišlo mi, že se tam diskuse celkem rozjela. EDIT: A nejen rozjela, nenašel jsem v diskusi snad jediného člověka, který by nové provedení chválil.


Tento příspěvek byl upraven od KulisekW: 21 duben 2021 - 21:08

  • 0

#2391 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 21:45

Teď jsem si všimla problému v centu zpráv, tak jen dotaz, zda to dělá i vám.

Nelze mi odškrtnout zobrazit skryté, takže se mi zobrazuje celá korespondence, ač o to nestojím, protože viditelné jsem si nechávala jen živé konverzace, a pak nemohu odškrtnout použít enter při odeslání, takže, když píšu a jsem zvyklá entrovat, tak to odesílá každý řádek jako novou zprávu, což je také k vzteku. 


  • 0

#2392 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 21:49

Ta chyba s enterem se projevuje už víc dní. Holt tam vlezu, když někdo ignoruje mojí prosbu o používání mailu. Takže píšu i tady - prosím, používejte e-mail, nikoli to messy centrum.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2393 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 22:17

<vylití srdíčka>

Koho zase napadl ten nový seznam nalezených cachí? Jak teď zjistím, jestli po mé návštěvě byl nějaký nový FI log? Jak zobrazím cca rok staré nalezené, když není možný přímý skok o x stránek, ale jenom postupné načítání?

</vylití srdíčka>


  • 2
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#2394 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 22:26

Přes tvar odkazu, který tu už někdo inzeroval (já tak mám pár kamarádů rovnou v záložkách prohlížeče).


  • 0

#2395 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 22:55

<vylití srdíčka>

Koho zase napadl ten nový seznam nalezených cachí? Jak teď zjistím, jestli po mé návštěvě byl nějaký nový FI log? Jak zobrazím cca rok staré nalezené, když není možný přímý skok o x stránek, ale jenom postupné načítání?

</vylití srdíčka>

A to postupné načítání je omezené na 1000 záznamů. :-(


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2396 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 23:24

Ta chyba s enterem se projevuje už víc dní. Holt tam vlezu, když někdo ignoruje mojí prosbu o používání mailu. Takže píšu i tady - prosím, používejte e-mail, nikoli to messy centrum.

Tenhle boj jsem už vzdal. Nevím jak to je u tebe, ale mě už tak 80 % zpráv chodí na to debilní centrum, tak se tomu sice nerad, ale přizpůsobuji. Míval jsem upozornění i v listinzích, bylo to stejnak k prdu. A na profilu si to nikdo nepřečte, protože abys napsal do MC, na něj netřeba chodit. U EC mám prosbu, ať lidi píšou ideálně rovnou na mail nebo přes profil. Má to cenu? Nemá.

Od rána jsem svůj názor už změnil, fakt je to dost nepoužitelný.


  • 0

#2397 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 23:25

Odpovím si sám: na novém vyhledávacím formuláři je možnost "nenalezené" pro BM zašedlá, takže to asi bude (je) placená fičura...

Proto podobné věci už dávno dělám na project-gc.


  • 0

#2398 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 7:43

Číst tu diskusi je zajímavé. Také jsem se vyjádřil. Uvidíme, jestli a jak budou reagovat. Pokud je tedy zajímá názor těch pár lidí, kteří nejsou mlčící většinou...

 

Jinak je tu pro každého funkční staré vyhledávání, které zobrazuje seznam jak nálezených keší (všech) podle data tak i keše vlastněné, a to vše v klasické podobě: https://www.geocachi...ek/nearest.aspx (raději opakuji odkaz, aby to tu hned tak nezapadlo)

Děkuji, to jsem hledala. Hned ukládám, dokud to jde. Snad to nevypnou. Tohle vyhledávání podle krajů má největší smysl, a přitom bylo vždycky tak blbě schovaný.


  • 0

#2399 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 9:41

Webstráky GC jsou hodně rozbité :-(

 

Pouze bílá stránka se zobrazuje například na:

 

mapa https://www.geocaching.com/play/map

owner dashboard https://www.geocaching.com/play/owner

seznam nepublikovaných keší https://www.geocachi...ner/unpublished

Seznamy https://www.geocaching.com/plan/lists


  • 0

#2400 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2021 - 10:51

Seznam nepublikovaných keší je na starém profilu.

Publikované keše https://www.geocachi...m/my/owned.aspx fungují také.

Bookmarklisty ne.

 

A jak jsem zjistil, když jsem si v únoru zakládal speciální LABkový účet, nově registrovaní se už na starší verzi profilu nemohou přepnout žádným způsobem.


A opět si neodpustím rýpnutí - takhle se nenasazují aktualizace velkých projektů. I když - tenhle je v podstatě velký jen databází. Agilní přístup: žádná analýza, žádné regresní testování - na prázdnou stránku by jakýkoli tester přišel okamžitě. Ale hurá, omezíme funkčnost, znepříjemníme užívání, hlavně, že má aplikace "moderní" háv.


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama