Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2744 odpovědí na toto téma

#1921 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 13:59

Trochu to tu s těmi tokeny motate. Nové je platnost tokenů sice jedna hodina, ale to vůbec neznamená, že se musíte každou hodinu přihlašovat. V případě project-gc jde spíše o to, jakým způsobem si ty tokeny uchovávají, jak mají udělanou správu webových sessions, atd. Tedy věci s API nesouvisející. Takže si spíše stěžuje u vývojářů project-gc, Groundspeak za to fakt nemůže.
  • 0

#1922 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 18:15

15 keší jsem logoval 2 (slovy DVĚ) hodiny. A to mi jich zbývá ještě necelých 40. Dnes to už nedávám, jen nadávám...


  • 0

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#1923 pappp

pappp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 19:35

Hnus velebnsti, tragedie . Ještě lépe jak předchozí .  2 hodiny tři keše . Hnus, hnus, hnus 


  • 0

#1924 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 19:42

Univerzální víkendová zpráva (pod ní připomínky ze všech koutů světa, že to je každý víkend a jako placená služba je to zlodějina).
PhotoEditor_20190422_203840947.jpg
  • 0

#1925 pappp

pappp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 19:54

Vím že sprostě se tady psát nemá, ale byl to malý výlet, kurva doprdele chci zalogovat jen devět keší . 


Tento příspěvek byl upraven od pappp: 24 červen 2019 - 14:29

  • -1

#1926 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 20:07

Ani očko nenasadíš!


  • 0
jmeli = LooneyCZ (ona) + Czechbart (on) + JuniorZK (ono) + Oregon 300 (gps)

#1927 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 21:17

Za ta leta jsem se naucil jak postupovat pri podobnych situacich jako dnes, kdy geocaching.com nereaguje.

Pockam cca 10s a kdyz vidim nekde dole hlasku "cekani na geocaching.com" a nic se nedeje, tak zastavim nacitani stranky (no ono se nic nenacita) (ve firefoxu krizek na stavove liste nahore) a zaktualizuju nactenou stranku (ve firefoxu kolecko s sipkou na stavove liste). A kupodivu stranka se do 10s nacte. Pripadne to jeste jednou az dvakrat zopakuji. V 95% pripadu to zabere, pokud ne, tak je lepsi jit stavet babovicky na piskovisti. Je to sice opruz, ale kdyz potrebujete logovat, tak jina cesta neni.

 

Je to podle hesla: Kdo ceka, tak si muze pockat, kdo otravuje, tak toho radsi oblouzime.

 

Dalsi moznost je logovat z mobilu pres tu jejich oficialni aplikaci, ale tam se musite dostat pres prihlaseni. Pokud se povede prihlaseni, tak jste za vodou a muzete logovat, jen ty logy jsou pak strucne.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1928 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2019 - 23:31

Stačí nelogovat v neděli večer (nebo v pondělí večer po čtyřdenním prodloužením volnu) a vyhnete se všem černým myšlenkám při nekonečném načítání stránek, které jsou přetížené. Ony ty kešky z toho webu nikam neutečou. :) Mě třeba pořád chybí dologovat tři týdny staré nálezy a vůbec mě to netrápí. Prostě až bude čas a chuť, tak to dopíšu (ono v tom je i těch asi šest EC, co na ně musím odpovídat v angličtině, do čehož se mi moc nechce, ale to je vedlejší :D ).


  • 1

#1929 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 5:13

Vyjádření bývalého Zeměplku:
https://forums.geoca...ce-disruptions/
  • 0

#1930 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 6:19

Stačí nelogovat v neděli večer (nebo v pondělí večer po čtyřdenním prodloužením volnu) a vyhnete se všem černým myšlenkám při nekonečném načítání stránek, které jsou přetížené. Ony ty kešky z toho webu nikam neutečou. :) Mě třeba pořád chybí dologovat tři týdny staré nálezy a vůbec mě to netrápí.

 

Tyhle starosti bych chtěl mít. Já většinou přes víkend mám 0 kešek, takže žádný problém.


  • 0

#1931 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 6:53

Stačí nelogovat v neděli večer (nebo v pondělí večer po čtyřdenním prodloužením volnu) a vyhnete se všem černým myšlenkám při nekonečném načítání stránek, které jsou přetížené. Ony ty kešky z toho webu nikam neutečou. :) Mě třeba pořád chybí dologovat tři týdny staré nálezy a vůbec mě to netrápí. Prostě až bude čas a chuť, tak to dopíšu (ono v tom je i těch asi šest EC, co na ně musím odpovídat v angličtině, do čehož se mi moc nechce, ale to je vedlejší :D ).

 

No jenže já měl právě čas a i tu chuť :D


  • 3

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#1932 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 11:17

Vím že sprostě se tady psát nemá, ale byl to malý výket, kurva doprdele chci zalogovat jen děvet keší . 

No jo, ale to chce ještě pár tisíc dalších lidí ...


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1933 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 13:40

K čemu je dobré, že GC šlape v úterý jako hodinky, když mi drhne internetové připojení? :(


  • 0

#1934 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2019 - 23:01

Tak jsem konečně dologoval Velikonoce. Už chápu, v čem spočívá obliba PWT - tam stačí napsat "Díky za keš" a logy může poslat nějaký skript.


  • 0

#1935 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2019 - 20:00

Tak teď jsem si vyřešil jednu mysterku, využil oficiálního ověřovače, znovu stáhnul kešku (přes staré API) a neobjevil se mi tam nový finální waypoint, tak jako se to dělo doposud. Že by se kromě nového API šťourali i ve starém a nějak ho zase "rozbili"?
  • 0

#1936 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 15:33

Tak teď mi stahování přes nové API končí timeoutem, takže žádné zlepšení, je to horší než to staré, to mi většinou fungovalo i během víkendu, kdy přístup na web byl neskutečně pomalý až žádný
  • 0

#1937 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 16:09

Takže jedeš duplicitně na obě verze?
Já používám stale jen starou a kupodivu jsem opět logovala včera i dneska bez problémů - je pravda, že dneska jen jednu keš, ovšem na neděli pohodově! :-)
Žádný vyluštěný bod jsem neukládala - dneska proběhla mysterka nebo mysterkomultinka rovnou v terénu.
  • 0

#1938 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 16:14

Zajimave, me jede API zcela normalne.


  • 0

#1939 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2019 - 19:02

No mě to nešlo od 16:15 do 16:42 a za tu dobu, co jsem to zkoušel, tak mi GeoGet 2x vytuhnul, že jsem ho musel sestřelit přes správce úloh
  • 0

#1940 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 480 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2019 - 20:07

Po 19 letech se stránka editace keše dočkala WYSIWYG editoru, no není to pecka?

Považuji to za celkem zásadní krok a jsem rád, že to konečně udělali. Třeba se ty listingy někam posunou.


  • -1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama