Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2761 odpovědí na toto téma

#841 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2016 - 11:12

Jenže včera to bylo jen na síti TMCZ, nyní to je globální problém.


  • 0

#842 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2016 - 11:38

Mě GC.com jede tak jak má.


  • 0

#843 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2016 - 12:08

Teď už jo, ale dologovával jsem týden a kolem 12:10 najednou - šlus. Min. 5 minut ro nešlo, pak jsem šel raději na oběd :-)


  • 1

#844 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 31 červenec 2016 - 13:16

Tak to je možný. :-)


  • 0

#845 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2016 - 20:02

Jde vám teď server? Jak mapa, tak jakýkoliv odkaz mi hlásí "Tento web je nedostupný"


  • 0

#846 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2016 - 20:12

U mě dobrý


  • 0

#847 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2016 - 20:34

Tak už mi to taky jde... Asi nějaká chvilková chyba. Jenže jsem zrovna upravoval listing a teď jsou změny v... prčicích :-(

Krom toho jsem dnes na eventu zjistil, že byla puštěná keška, o které nevím, i když mi měla přijít do notifikací. A to bylo pro změnu včera. :-(

Takže nevím, co na tom GS dělají. To nevím, kolik nových kešek dalších mi nepřišlo do notifikací.


  • 0

#848 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 10:11

Jdou vám správně notifikace?

Od svého posledního příspěvku jsem zjistil, že bylo v okolí publikováno více kešek, o kterých nevím (na FTF většinou nejezdím, mám je kvůli tomu, abych věděl, co je v okolí nového) a teď najednou koukám, že mi za posledních 14 dní nepřišla čtvrtina notifikací (6 z 21) co by mi mělo přijít.

Chodí mi na gmail (geocaching.cz), ve spamu je nemám.

Jdou vám dobře, nebo zase Groundspeak s tím něco provádí???

Většinou se jedná o dny, kdy "pípá" více kešek najednou, kdy prostě některé nepřijdou... Ale jsou to kešky z různých notifikací...


  • 0

#849 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 10:16

Jdou vám správně notifikace?

Od svého posledního příspěvku jsem zjistil, že bylo v okolí publikováno více kešek, o kterých nevím (na FTF většinou nejezdím, mám je kvůli tomu, abych věděl, co je v okolí nového) a teď najednou koukám, že mi za posledních 14 dní nepřišla čtvrtina notifikací (6 z 21) co by mi mělo přijít.

Chodí mi na gmail (geocaching.cz), ve spamu je nemám.

Jdou vám dobře, nebo zase Groundspeak s tím něco provádí???

Většinou se jedná o dny, kdy "pípá" více kešek najednou, kdy prostě některé nepřijdou... Ale jsou to kešky z různých notifikací...

Minulý týden se mi to taky stalo. A to jen o těch, co vím. A co jsem se ptala, tak jedna z nich nepřišla vůbec nikomu ze známých.

Jinak to samý. Taky gmail. Ve spamu nic.


Tento příspěvek byl upraven od Evca.N: 09 srpen 2016 - 10:17

  • 0

#850 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 10:33

http://forums.ground...howtopic=340533

 

Vědí o tom a na nápravě pracují.

 

A přímo odpověď z GS

 

 

We are aware of the Instant Notifications issue, and our developers are working on it. We appreciate you taking the time to notify us, and hope to get this fixed soon.
Please let me know if I can help you with anything else.

 


  • 0

#851 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 10:55

Díky, bohužel neumím zase až tolik anglicky, abych si troufl hledat na anglických fórech a tady o tom nebyla ani zmínka...


  • 1

#852 Kub4

Kub4

    acrophobiac :)

  • Members
  • PipPipPip
  • 529 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2016 - 11:30

Všechno mi funguje...


  • 0

You are leaving the map zone database. You are on your own, Claire.


#853 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2016 - 20:49

V poslední době chodí notifikace tak nějak divně. Něco přijde a něco vůbec ne. 


  • 0

#854 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2016 - 21:24

Ale zato je od 26. 7. zvýšena přesnost v notifikačním mailu uváděné vzdálenosti keše/eventu od domácích souřadnic na dvě desetinná místa. ;-)


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#855 r6ak

r6ak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2016 - 7:57

Tak už mi to taky jde... Asi nějaká chvilková chyba. Jenže jsem zrovna upravoval listing a teď jsou změny v... prčicích :-(

 

Ahoj Romane,

jestli zvládáš změny v listingu tím okýnkem, co má rozměry průhledu u tanku, tak ti jen tiše závidím, nebo máš kratší listingy :)

 

Já používám v listingu Ctrl+A, Ctrl+C, přenesu do editoru (PsPad, Notepad++ apod.), opravím, a pak přes schránku vložím zpět Ctrl+A, Ctrl+V. Nejen že mi pak nevadí výpadky na gc.com, ale zároveň si píšu čísla verze do HTML poznámky a taky do názvu ukládaného souboru, takže mám historii listingů na disku. A jako bonus mi editor kontroluje html syntaxi.


Tento příspěvek byl upraven od r6ak: 11 srpen 2016 - 7:58

  • 0

Festina lente ...

 

http://r6ak.cz/gc


#856 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2016 - 8:57

To byla malá změna, jenže jsem to potřeboval ve všech listinzích Špionské série (napsat do nápovědy, aby mi lidi hlásili, když dochází mapky k bonusu v jednotlivých keších). Tak jsem si otevřel všechny kešky, do nápovědy to tam dopsal a nakopíroval a pak to odesílal. A ejhle, všechny změny v Prčicích. Sice asi čtvrthodinka práce, ale stejně to zamrzí.

 

Listingy edituji a záloguji i na disku (i když bez editoru, pro ten základní HTML mi stačí jakýkoliv textový editor). I když mi to občas neověří syntaxi.


  • 0

#857 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2016 - 9:21

Listingy edituji a záloguji i na disku (i když bez editoru, pro ten základní HTML mi stačí jakýkoliv textový editor). I když mi to občas neověří syntaxi.

 

 

 Nejen že mi pak nevadí výpadky na gc.com, ale zároveň si píšu čísla verze do HTML poznámky a taky do názvu ukládaného souboru, takže mám historii listingů na disku.

Pokud si skladujete jednotlivé verze listingu, tak bych vaší ctěné pozornosti doporučil GIT. Nejlépe použít s nadstavbou https://tortoisegit.org/. Umí spravovat verze zpět i s komentáři, porovná změny mezi různými verzemi...


  • 0

#858 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2016 - 13:00

Pokud si skladujete jednotlivé verze listingu, tak bych vaší ctěné pozornosti doporučil GIT. Nejlépe použít s nadstavbou https://tortoisegit.org/. Umí spravovat verze zpět i s komentáři, porovná změny mezi různými verzemi...

 

Mne se nepodarilo najit rozumny server, ktery by byl zdarma a umoznil mi soukromy prostor. Vis o nejakem takovem serveru? O to, aby nekdo mohl cist "moje listingy", nestojim.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#859 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2016 - 13:15

 O to, aby nekdo mohl cist "moje listingy", nestojim.

Nepotřebuješ server. GIT si nainstaluješ lokálně a používáš ho na svém PC jako náhradu za stádo souborů. 

K tomu serveru: zatím jsem ho nepotřeboval. Tvé požadavky by mohlo splnit Visualstudio online https://www.visualst...ices-pricing-vs. Je to sice kanón na vrabce, ale úložiště je soukromé a zadarmo. Potom nastavení GIT klienta pro spolupráci se serverem musí člověk nastudovat.


  • 0

#860 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 307 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2016 - 13:20

P.S.: Pro listingy je důležitá správa verzí.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama