Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2751 odpovědí na toto téma

#2361 moravan

moravan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 394 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2021 - 19:54

Právě teď ve FF vše OK


  • 0

#2362 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2021 - 20:49

Taky vám chodí poslední dobou některé zprávy zdvojené?


  • 0

#2363 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2021 - 21:58

Taky vám chodí poslední dobou některé zprávy zdvojené?

Jo.


  • 0

#2364 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2021 - 22:23

Ahoj, když se chci kouknout k někomu do profilu na jeho nalezené keše, tak mě to hodí na stránku, kde vidím svoje nalezené v okolí včetně dávno archivovaných.
Nedostanu se vůbec na keše, co našel on.
Zkoušel jsem Chrome a Mozillu. Děje se to ještě někomu?


Ano, mobilní Chrome u mě stejně jako u tebe
  • 0

#2365 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2021 - 22:36

Firefox zrovna tak, přitom založené keše ukazuje korektně. Zase se v tom vrtali :unsure:  .


  • 0

#2366 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2021 - 23:03

Ano, vrtali. Změnili zobrazení nalezených keší podle vzhledu bookmarklistů. Defaultní řazení je podle vzdálenosti. Ajax pro načítání dalších záznamů included. :-(


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2367 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 5:38

Jsem BM, používal jsem starší verzi zobrazení stránek na "geocaching.com", kde když jsem si otevřel svůj profil, tak vpravo byla možnost "Hledat nejbližší kešky od mých domovských souřadnic -  skrýt nalezené" (nebo tak nějak to tam bylo) - nyní se mi už nenabízí možnost "skrýt nalezené". Zkusil jsem se přepnout na nový formát stránek, ale tam už nenajdu ani tu možnost "hledat nejbližší". Dívám se dobře, nebo něco přehlížím? Předem děkuji za případnou radu.  Že to jde přes "hrát-hledání-použít moje domovské souřadnice" vím, ale je to zdlouhavé a jako BM mi to nedovolí odfiltrovat nalezené.  Jasně, měl bych si zaplatit PM, ale při mé frekvenci hledání....


  • 1

#2368 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 6:11

Tak já už nevidím ve svém přehledu odlovených krabičky pěkně podle druhů a času, ale jen podle vzdálenosti pel mel.

K čemu to proboha je?  :ph34r:

 

OK, tak můžu si tam nastavit i podle data, ale nedrží to a vzhled je zas o ničem.

A navíc nevidím u krabičky "znak", že ji sleduji.  :wacko:


Tento příspěvek byl upraven od Gresaci: 21 duben 2021 - 6:14

  • 0

#2369 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 8:30

Ale je to moderní a módní. :-(

Ještě by to mohli doladit - vylepšit světle šedým písmem na světle modrém pozadí.


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2370 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 8:40

Jako zatím jsem se v tom nevrtal tak podrobně, ale na to, jak zde většinou vykřikuji, jak zase něco podělali, mně to až tak blbý nepřijde, že si můžu nalezené keše kohokoliv sestavit podle různých kritérií a že to vidím vše na jedné stránce. Často si třeba prohlížím založené keše nějakého člověka a to věčný překlikávání po 20 keších mě docela rozčilovalo. Teď všechno hezky na jedné stránce a ještě mám asi 8 kritérií, podle kterých můžu řadit. Za mě dobrý.
(Ale věřím, že něco negativního na tom jistě taky dokážu najít, to bych nebyl já  :ph34r: )


  • -1

#2371 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 9:10

Tak zkus rychle najít, co jsem odlovil 26. 1. 2014


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2372 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 9:38

Tak zkus rychle najít, co jsem odlovil 26. 1. 2014

Nepřekvapivě tam ten filtr není :-)


  • 0

#2373 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 9:49

Tak já už nevidím ve svém přehledu odlovených krabičky pěkně podle druhů a času, ale jen podle vzdálenosti pel mel.

K čemu to proboha je?  :ph34r:

Kam koukáte? Na https://www.geocachi...aspx?ul=Gresaci vidím odlovené kešky setříděné podle času. Ale zase mi tam nefunguje třídění podle jiných kritérií.


  • 2

#2374 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 10:18

Ale tam asi nedostaneš z hlavní stránky, jak to bylo dřív ne?

Každopádně díky za link, uložím si to. 


  • 0

#2375 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 10:21

Tak zkus rychle najít, co jsem odlovil 26. 1. 2014

Fajn, už to nefunguje. Rychle to fakt nejde a koukám, že to ani neřadí správně (u mě jo, u jiných ne). Takže to zase pokakali, je to dobrý, svět je zase v pořádku  :) 
 

A do psí díry, mé oblíbené vyhledávání ze stránky geocaching.com/seek nefunguje taky, takže je to opravdu problém. Bože, bože...


Kam koukáte? Na https://www.geocachi...aspx?ul=Gresaci vidím odlovené kešky setříděné podle času. Ale zase mi tam nefunguje třídění podle jiných kritérií.

Jsem si nevšiml. Dobrý no, tak si uložím tenhle link.


  • 1

#2376 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 10:39

Když jste na to tak upozorňovali, koukl jsem se na to, řadit mi keše podle nálezu šly.

Ale u mých keší jsem si všiml, že to nějak divně počítá % u FP. Najednou jsem měl málem 98% FP, i když ještě nedávno to bylo jen kolem 70% FP. Což mi potvrdil i Project-gc.


  • 0

#2377 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 11:58

No, a tohle je vrchol:

"We only show 1,000 geocaches at a time. Try changing your search filters."

 

To si u některých nadjedinců neprohlídneš ani to, co odlovili za jediný den.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2378 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 12:20

Pokud máte připomínky, můžete jim také napsat:

 

https://forums.geoca...-april-20-2021/


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#2379 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 14:12

Číst tu diskusi je zajímavé. Také jsem se vyjádřil. Uvidíme, jestli a jak budou reagovat. Pokud je tedy zajímá názor těch pár lidí, kteří nejsou mlčící většinou...

 

Jinak je tu pro každého funkční staré vyhledávání, které zobrazuje seznam jak nálezených keší (všech) podle data tak i keše vlastněné, a to vše v klasické podobě: https://www.geocachi...ek/nearest.aspx (raději opakuji odkaz, aby to tu hned tak nezapadlo)


  • 1

#2380 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2021 - 15:01

Staré hledání používám často, na novinky v kraji, př. na přehled eventů, ale nenapadlo mě nikdy v poslední době hledat podle vzdálenosti a s vyloučením nalezených. Funguje to a po letech mě to dost překvapilo. Jen mě pořád štve to nicneříkající DatePlaced a chybějící DatePublished, ale s tím nic nenaděláme, podle Američanů je to tak správně.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama