Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2751 odpovědí na toto téma

#101 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 13:39

...promysleny novy design! :rolleyes:


  • 0

#102 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 13:59

slauch: ono je to složitější. Tu jejich pseudo-statistiku si dříve kdokoliv mohl v profilu vypnout. Teď to vypínátko předělali do stránky "Statistiky" ale do oblasti pouze pro PM. Takže například já, který jsem si to kdysi vypnul protože správná statistika je jinde, si ji už nemohu zapnout kdybych náhodou chtěl; a žádný BM si ji nemůže potlačit.

Jako BM  to vypínátko normálně mohu ovládat..


Tento příspěvek byl upraven od miki6: 16 říjen 2014 - 14:00

  • 0

#103 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 220 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 13:59

slauch: ono je to složitější. Tu jejich pseudo-statistiku si dříve kdokoliv mohl v profilu vypnout. Teď to vypínátko předělali do stránky "Statistiky" ale do oblasti pouze pro PM. Takže například já, který jsem si to kdysi vypnul protože správná statistika je jinde, si ji už nemohu zapnout kdybych náhodou chtěl; a žádný BM si ji nemůže potlačit.

Jsem BM, mám to vypnuté, ale stále mám dostupné zatržítko "Show my statistics on my public profile".


  • 0

#104 slauch

slauch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 14:03

slauch: ono je to složitější. Tu jejich pseudo-statistiku si dříve kdokoliv mohl v profilu vypnout. Teď to vypínátko předělali do stránky "Statistiky" ale do oblasti pouze pro PM. Takže například já, který jsem si to kdysi vypnul protože správná statistika je jinde, si ji už nemohu zapnout kdybych náhodou chtěl; a žádný BM si ji nemůže potlačit.

To ne, já, jako BM, tam to přepínátko normálně mám.

Ale všimnul jsem si, že jsem tam měl dřív viditelný i svoje milníky (hlavně pro sebe) a teď jsou pryč. Sice jsem si tam statistiku docpal přes project-gc, ale na tuty vím, že jsem je tam někdy viděl. A to jsem nikdy ani zkušebně nebyl PM.

 

EDIT: to se povidlo, 3x stejná reakce, skoro do písmene :D


Tento příspěvek byl upraven od slauch: 16 říjen 2014 - 14:05

  • 0

#105 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 20:29

Sorry, koukal jsem na sebe přes veřejný profil a tam nic není, nějak mi nedošlo že jsou dvě cesty.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#106 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 620 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 20:33

Krásné, člověk se po čase koukne na svůj profil a zjistí, že umělci z GS přišli zase s nějakým "vylepšením". Vážně, když něco funguje, tak to musíme změnit a nejlépe k horšímu.

Mě by zajímalo, kolik z vás tomu (konkrétně těm změnám) tak rozumí, že jako můžete soudit, zda to je špatně nebo dobře. 
Rozumím tomu, že změna vadí, ale může to být začátek nějakých změn, který by nemusely být špatný.


  • -1
:)

#107 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 20:59

Mě by zajímalo, kolik z vás tomu (konkrétně těm změnám) tak rozumí, že jako můžete soudit, zda to je špatně nebo dobře. 
Rozumím tomu, že změna vadí, ale může to být začátek nějakých změn, který by nemusely být špatný.

Mně osobně se nová podoba profilu nelíbí. Nikde jsem neřekl, že "tomu tak rozumím", jen říkám svůj názor a s ním nemusí souhlasit každý.


  • 1

#108 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 737 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 21:06

Mě by zajímalo, kolik z vás tomu (konkrétně těm změnám) tak rozumí, že jako můžete soudit, zda to je špatně nebo dobře. 
Rozumím tomu, že změna vadí, ale může to být začátek nějakých změn, který by nemusely být špatný.

Rád bych tomu věřil :wacko:


  • 4

#109 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 21:37

Mě by zajímalo, kolik z vás tomu (konkrétně těm změnám) tak rozumí, že jako můžete soudit, zda to je špatně nebo dobře. 
Rozumím tomu, že změna vadí, ale může to být začátek nějakých změn, který by nemusely být špatný.

Pokud ta změna omezuje funkčnost nebo ubírá nějaké vlastnosti tak ji lze jen těžko považovat za přínosnou.
  • 4

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#110 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2014 - 22:26

slauch: ono je to složitější. Tu jejich pseudo-statistiku si dříve kdokoliv mohl v profilu vypnout. Teď to vypínátko předělali do stránky "Statistiky" ale do oblasti pouze pro PM. Takže například já, který jsem si to kdysi vypnul protože správná statistika je jinde, si ji už nemohu zapnout kdybych náhodou chtěl; a žádný BM si ji nemůže potlačit.

Tak to taky vidím

 

Jako BM  to vypínátko normálně mohu ovládat..

Ja teda ne

 

Jsem BM, mám to vypnuté, ale stále mám dostupné zatržítko "Show my statistics on my public profile".

Mam to asi takle:

 

sejmutej-003.png


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#111 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2014 - 5:51

a co tady?

 

Přiložené miniatury

  • stat1.PNG

  • 0

#112 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2014 - 5:56

Mě by zajímalo, kolik z vás tomu (konkrétně těm změnám) tak rozumí, že jako můžete soudit, zda to je špatně nebo dobře.
Rozumím tomu, že změna vadí, ale může to být začátek nějakých změn, který by nemusely být špatný.


Jsem si jist, že až ty změny k lepšímu přijdou, určitě se to bude i chválit. Přístup s poloplnou sklenicí se mi moc líbí.:-D
  • 1

#113 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2014 - 8:58

a co tady?

Aha to jsem nějak přehlíd. :(

 

Ale ze Statoru jsou hezčí. :)

 

Spíš mě štve to profilové foto. Je to bez něj nějak prázdné :angry:


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#114 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2014 - 9:11

Jsem si jist, že až ty změny k lepšímu přijdou, určitě se to bude i chválit. Přístup s poloplnou sklenicí se mi moc líbí.:-D

jen abychom se toho času my dožili (teda těch změn, co budou k lepšímu)


  • 1

#115 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2014 - 10:24

Při pohledu na stránku nastavení profilu jsem měl pocit, že si ze mne někdo dělá srandu. Všude mraky prázdného místa a v okénku "Něco o vás" je vidět jenom pět řádků?  Co se týče odstranění profilové fotky - to uživatelé volali po jejím odstranění, nebo prostě někdo v Groundspeaku usoudil, že její odstranění je dobrý nápad?


  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#116 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2014 - 10:30

Moun10Bike se vyjádřil, že "koncept profilového obrázku, jak jsme ho znali, už neexistuje". Uživatelé po tom nevolali, to jsem na ofiko fóru tedy nezaznamenal. :) Někdo prostě stanovil.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 17 říjen 2014 - 10:31

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#117 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2014 - 15:38

jen abychom se toho času my dožili (teda těch změn, co budou k lepšímu)


Jak by asi řekla Jacka: AMEN
  • 1

#118 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2014 - 19:37

Ztratil jsem jednu životní iluzi...

Pardon.... :wub:


  • 1

#119 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 23:47

Že se tak hloupě ptám, lze vypnout "Recently Viewed Caches"? Zatím jsem tuto možnost nenalezl a, ehm, otravuje mě to (jako několik dalších "vylepšení").


  • 0

#120 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2014 - 23:49

V nastavení GC.com ne. Možná přes nějakou šikovnou opičku?


  • 1

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama