Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2757 odpovědí na toto téma

#1241 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 27 březen 2017 - 16:19

Myslím, že jdou drafty smazat hromadně! 

Však to už pár let dělám. ;)

Ale zase když jdu někdy na víc keší, tak si soubor z Garmina znovu stáhnu. No a záměrně si soubor nálezů  v GPS nemažu, mám tam kromě eventů, kam ve svém kraji z většiny trefím bez souřadnic,  téměř všechny nálezy - výjimka jsou keše z naprosto neplánovaných akcí, kdy keše stahují známí přes mobily na místě. Byli jsme takhle např. na chvíli v Německu, já neměla samozřejmě PQ, ale na dohledání v lese a horším terénu se Garmin hodil, takže se zkombinovaly iPhony a Oregon. :)

 

Čili při mém "systému" budu mít puntík kdykoliv budu mít stažené z GPS nálezy - rozhodně mi to nebude nijak vadit, jen jsem ráda, že díky Pontiacovi už vím, proč se objevuje.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 27 březen 2017 - 16:23

  • 0

#1242 Jerry 68

Jerry 68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2017 - 18:24

Funguje Vám to ? Nemůžu se přihlásit :-( .
  • 0
Čas strávený v Chřibech se nepočítá:-).

#1243 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2017 - 18:26

Chyba není na tvém přijímači... Křečci zase úřadují :(


  • 0

#1244 Lilac VIRGIN

Lilac VIRGIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 104 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2017 - 18:27

Chjó, když mám výjimečně čas tak to nefunguje :wacko:


  • 0

#1245 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2017 - 18:40

Už to zase jde, dokonce se nebylo nutné ani znovu přihlásit.


  • 1

#1246 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 546 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2017 - 9:09

Máš nezpracované drafty - taky jsem to teď Googlil. Viz jejich Release note.

Díky za vysvětlení, ale už se to nezobrazuje. A to mám dologovávat ještě dvě nahrané keše.


  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#1247 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2017 - 18:31

Asi zase křečci dovádí - aniž bych nálezy stažené z GPS mazala, tak puntík na cca dva dny zmizel a teď ho mám zpátky. Ještě někdy odpoledne nebyl a při logování jedné dnešní keše ( soubor jsem z GPS opravdu znovu nestahovala, byla jsem pouze na jedné jediné nově publikované ) před chvílí už zase byl. Zřejmě testují, možná i náš postřeh? Nebo nová hra "kdo momentálně  má/nemá punťu".  :D


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 30 březen 2017 - 18:37

  • 1

#1248 MartyMcFly89

MartyMcFly89

    Martyrius

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2017 - 22:22

Zdravím. Funguje vám ne GC.com server, ale mapa na něm? GC funguje, ale mapa hází:

 

"The service is unavailable."


  • 0

#1249 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2017 - 5:54

Mapa jede. Spíš bych potřeboval vysvětlit, co znamená žlutý puntík nad obálkou. Pokud je v něm číslo tak je nová zpráva, ale co znamená když v něm číslo není (stejně jako nemám žádnou nepřečtenou zprávu)?

 

A abych nezapomněl, na e-mail nám poslední dobou přichází asi jen polovina logů...

Teď jsem spočítal logy s včerejším datumem, na keších jich máme 65 a na e-mail jich přišlo 23.


Tento příspěvek byl upraven od KRON family: 02 duben 2017 - 6:15

  • 0

#1250 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2017 - 9:49

Mapa jede. Spíš bych potřeboval vysvětlit, co znamená žlutý puntík nad obálkou. Pokud je v něm číslo tak je nová zpráva, ale co znamená když v něm číslo není (stejně jako nemám žádnou nepřečtenou zprávu)?

 

 

Když si přečteš předešlé příspěvky v tomto vlákně.....

http://www.geocachin...ngcom/?p=540832


  • 0

#1251 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2017 - 12:13

Když si přečteš předešlé příspěvky v tomto vlákně.....

Tak se dočtu o puntíku nad avatarem, drafty jsem nikdy nepoužíval. Já mám puntík nad obálkou. Objevoval se tam s číslem když přišla nová zpráva, ale teď tam svítí už od včerejška bez čísla.


  • 0

#1252 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2017 - 13:10

Tak se dočtu o puntíku nad avatarem, drafty jsem nikdy nepoužíval. Já mám puntík nad obálkou. Objevoval se tam s číslem když přišla nová zpráva, ale teď tam svítí už od včerejška bez čísla.

 

To cislo se tam ted nezobrazuje, cert vi proc, ale jinak je to stejne jako driv. Jen je problem v tom, ze server nekdy spatne vyhodnoti prectenost zpravy a takhle ti to tam bude svitit klidne 14 dni jako me. Zmizelo to, az kdyz mi autor posledni zpravy napsal dalsi zpravu.


  • 0

#1253 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2017 - 14:49

Tak se dočtu o puntíku nad avatarem, drafty jsem nikdy nepoužíval. Já mám puntík nad obálkou. Objevoval se tam s číslem když přišla nová zpráva, ale teď tam svítí už od včerejška bez čísla.

Je to to samé. Jakmile mi přijde zpráva mám ho tam také. A když jí otevřu puntík zmizí. Proč nezmizí u tebe nevím.


  • 0

#1254 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2017 - 15:16

Tomy, ale centrum zpráv se fakt chová divně. Právě před chvilkou jsem prošla všechny zprávy a otevřela i ty, na které jsem kdysi reagovala přes mail, takže odpadl důvod reagovat přes centrum ( stále mám radši maily, ale křečci se zřejmě učí česky a chtějí mít komunikaci u sebe? ). Dokonce jsem našla zprávy, o kterých mi upozorňující mail nepřišel a tak jsem na ně nereagovala - nešlo o nic důležitého, to bych osobně přes centrum ani neřešila.

Ale co je podstatné, po návratu na můj profil punťa nezmizel - pokud by se tak stalo až po odhlášení, tak už to je nelogické, na stránkách com se většinou neodhlašuji.

Tak a hlavně mi punťa přijde podruhé nelogický právě kvůli mailu - když si tam přečtu zprávu, proč bych totéž dělala ještě na gc.com? 

 

Proto podobně jako už celá řada kačerů opakuji, že kdo mi chce psát, ať použije mail u profilu - centrum zpráv mám ráda ještě míň než na začátku. Kdyby se radši věnovali podstatnějším změnám.....


  • 2

#1255 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2017 - 15:20

Ale jo, zvědavko, neříkám, že se nechová divně. Jen jsem vysvětlil, co znamená ten puntík. GS dělá změny za provozu a tak ne vždy vše hned funguje tak jak má.


  • 0

#1256 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2017 - 16:41

Hm, zkusila jsem se ze zvědavosti odhlásit a přihlásit a puntík je vytrvalý - už beru jako fakt, že budu mít trvale dva puntíky.

Ještě, že jsou žluté a ne černé! :D  ( Pokud by bylo na výběr, mám ráda modrou, ale tu mi zřejmě nedopřejí.   :( )


  • 0

#1257 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2017 - 9:09

Tak jsem zalogoval dnešní event, po zalogování se objevilo, že jsem získal suvenýr Dönerstag 2017, ale v seznamu ho nemůžu najít. Někdo podobná zkušenost?


  • 0

#1258 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2017 - 13:18

Dnešní suvenýr je až úplně na konci.


  • 0

#1259 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2017 - 17:13

Klasika, prostě programátoři GS ještě nezjistili, že země je kulatá a někde může být 13. ještě když tam u nich je 12. :unsure:


  • 0

#1260 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2017 - 14:55

Nějak se mi nedaří přihlásit se na gc.com, ani přes web, ani GeoGetem přes API

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 24 duben 2017 - 14:55

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama