Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2744 odpovědí na toto téma

#1281 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 6:04

Ještě link: http://forums.ground...0
  • 0

#1282 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 15:45

Taky vás začal Groundspeak žádat o ohodnocení dalších stránek kromě nové logovací? U mě na Dashboardu (před chvílí podruhé) a Friends.

bohužel ano
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1283 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2017 - 21:55

Tak jsem zjistil, že neumím anglicky. Dá se nějak jednoslovně napsat, že to nefunguje? Out of order bych chápal jinak. Protože poprvé se mi ta jejich anketa ukázala, když se kolečko točilo a nedalo se nic dělat.


  • 0

#1284 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 6:13

To asi ne. V tvém případě bych tam vrazil třeba "the ring keeps spinning and the page won't load". Předtím samozřejmě ohodnotit nějakou nízkou známkou. ;)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1285 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 12:23

Je to sice pitomost, ale všimli jste si, že ve výběru atributů, jak při primárním zakládání, tak při editaci, zmizela ikona čtyřkolky, ačkoli místo/řádek tam stále je? Už to tak je asi tři verze zpátky...


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1286 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 14:47

Je to sice pitomost, ale všimli jste si, že ve výběru atributů, jak při primárním zakládání, tak při editaci, zmizela ikona čtyřkolky, ačkoli místo/řádek tam stále je? Už to tak je asi tři verze zpátky...

Nejspíše chyba ve zdrojovém kódu na jejich straně. Hlavní je, jestli se ukazuje přímo v listingu keši.


  • 0

#1287 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 20:36

Tak mi dnes přišlo PQ, generované dnes, s kešemi založenými v kraji během posledního měsíce, a některé tam chybí. Publikované včera kolem páté večer, placed 19.4. Ten měsíc je letmo, nebo to znamená jen květen? Nebo je to podle amerického času? Nejde o nic, je to v české Kanadě, kam teď určitě nepojedu. Ale neuniká mi i něco poblíž? Do 10 km mám notifikaci a co vyběhlo tady, tam je. Asi pro jistotu jednou za čas zaktualizuju v Geogetu vše přes API. Je to sice na několik hodin a zátěž serveru strašná, ale když to jinak nepůjde...Pokud by to šlo přes PQ s novinkami, bylo by to pokaždé jen pár desítek keší. No, počkám týden, jestli příští čtvrtek v PQ budou.


  • 0

#1288 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 20:43

Tak mi dnes přišlo PQ, generované dnes, s kešemi založenými v kraji během posledního měsíce, a některé tam chybí. Publikované včera kolem páté večer, placed 19.4. Ten měsíc je letmo, nebo to znamená jen květen? Nebo je to podle amerického času? Nejde o nic, je to v české Kanadě, kam teď určitě nepojedu. Ale neuniká mi i něco poblíž? Do 10 km mám notifikaci a co vyběhlo tady, tam je. Asi pro jistotu jednou za čas zaktualizuju v Geogetu vše přes API. Je to sice na několik hodin a zátěž serveru strašná, ale když to jinak nepůjde...Pokud by to šlo přes PQ s novinkami, bylo by to pokaždé jen pár desítek keší. No, počkám týden, jestli příští čtvrtek v PQ budou.

nezáleží na tom, kdy byly publikovány, ale co mají napsáno v hidden date

 

P.S. není to PQ přeplněno?


  • 0

#1289 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 774 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2017 - 20:50

Přeplněno není, bylo jich asi 60 celkem a limit mám 500. A hidden bylo 19.Apr.2017, jak už jsem psal. Počkám, nebo nechám generovat třeba zítra.


  • 0

#1290 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 17:50

Tak mě to zničehonic odhlásilo a při přihlášení naskočí stránka a opět jsem nepřihlášen... Dělá to ostatním také?


  • 0

#1291 spider111

spider111

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 17:52

Bohužel stejná zkušenost jako M13JP :( . Odhlásilo mě to a nelze se přihlásit...


  • 0

#1292 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 540 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 17:54

Super, zrovna plánuji zítřejší kešky... :angry:


  • 0

#1293 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 17:58

Taky mi to blblo a už to asi jede - už jsem se zase přihlásil.
  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#1294 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2017 - 19:38

Tak mě to zničehonic odhlásilo a při přihlášení naskočí stránka a opět jsem nepřihlášen... Dělá to ostatním také?

Joo, včera to dělalo taky
  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#1295 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 8:29

Občas mi v chrome "zamrzne" listing keše. Po třeba 10 ti minutách se ukáže, že stránka přestala odpovídat... Naštve to.

Bohužel, už jsem si zvykl na to, že na GS prostě to tak je, říkal jsem si, že se to možná hádá s nějakým skryptem.

 

Ovšem nedávno mi toto udělala i stránka na odesílání zpráv s rozepsanou odpovědí na earthku, detailní odpovědi a já vše ztratil. Nevíte, čím to je? Používám Chrome.


  • 0

#1296 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 9:06

Pokud víme, je to skriptem běžícím stále na pozadí a zajišťujícím aktualizaci ikonky Message Center. Taková blbina a jaké trable to dělá, x-krát hlášeno a GS dělá v tomto ohledu mrtvého brouka...

 

Řešili jsme to ve tomto vláknu a Arisoft (v příspěvku #30) dal k dispozici rozšíření do FF a Chrome, které nechá skript jednou proběhnout po načtení stránky (takže se dovíš, jestli v tu chvíli máš zprávu :) ) a pak ho zastaví. Od té doby mi nic nemrzne. Ani ostatním.


  • 2

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1297 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 10:55

Mě začala padat stránka v mobilním Chrome s všeříkajícím prohlášením "Aw, snap" nebo tak něco. Zřejmě to bude tím scriptem, protože občas stihnu dočíst i listing nebo první log. Takže na mobilu otevírám web ve FF, ale je to pro mne nepohodlnější kvůli jinému chování záložek. Čert aby vzal všechny tyhle zbytečné Ajaxy někam do pekla a přivázal je tam k boudě pokryté Material Designem. :-(


  • 1

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1298 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 216 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 11:01

Tyto potíže jsem v Mozille nepozorval, ale doplněk s chutí instaloval, díky.


  • 0

#1299 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 22:09

Oni se v tom zase šťourali? 

Při logování z FN se mi na stránce logu samovolně přepíná na datum logu 01/01/2001


  • 0

#1300 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2017 - 22:19

Právě jsem dotvořila listing eventu a dal mi zabrat. Myslela jsem, že problémy jsou mým noťasem a ono možná ne? Žádný z předchozích tří listingů mi takhle nepadal. :-( 

Doktore, píšu ti SZ, poprosila bych o radu.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 31 květen 2017 - 22:19

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama