Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2751 odpovědí na toto téma

#1521 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2018 - 22:22

Release Notes (Website: Copy Lists) - January 24, 2018


With this release, Premium members can now copy a “public” or “shareable” List to their owned Lists on Geocaching.com. Lists labeled as “private” cannot be copied. Once a list is copied, you can access it from both the Geocaching® app and website.

You can access public and shareable Lists from a player's public profile or from cache details pages on the right hand side under “Bookmark Lists.” Additionally, if a player shares a list with you, you can now add it to your owned lists. Lists you own can be found on your Dashboard under "Your lists" on the left side menu.   


https://forums.geoca...anuary-24-2018/
  • 0

#1522 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2018 - 20:56

Není to tedy přímo server GC.com, ale jeho služby.

Také se vám neustále odhlašuje Live API?

Já jsem něco stahoval do Adrake a nešlo to. Musel jsem se znovu přihlásit do API a už to šlo. Geoget totéž. V poslední době se to neudrží ani do druhého dne. Je chyba u mě?


  • 0

#1523 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2018 - 21:30

Já jsem k API přihlášen už měsíc a žádné nové přihlášení to po mě nechtělo a to s API denně pracuji
  • 0

#1524 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2018 - 9:55

No právě, měl jsem to taky tak. Jen project-GC chtěl autentifikovat častěji, Geoget vydržel měsíce, s Adrakem jsem dřív nedělal, ale za těch cca půl roku se to taky zdálo v pohodě. Teď už několikrát Adrake nestáhne novinku a musím ručně autentifikovat, gg také. Kdoví, třeba je to nějakou aktualizací prohlížeče, nebo něčím podobným, i když se mi to nezdá.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 28 leden 2018 - 9:56

  • 0

#1525 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2018 - 10:08

Jakmile se jednou prihlasis, dostanes token, ktery si ta apliakce pamatuje a autorizuje se s nim. Kdyz mezitim zmenis verzi prohlizece ci jine komponenty, nema to na token vliv. (vyjma aplikace samotne, kdyby treba zmenila zpusob uchovavani toho tokenu, aby to bylo bezpecnejsi.)

 

Z bezpecnostnich duvodu je ale zivotnost kazdeho tokenu omezena na tri mesice. Takze obcas se proste znovu prihlasit musis.

 

Co se tyka GG a AD, tak ty si tokeny pamatuji v pohode, a zadne vynucene autorizace (nad ramec te trimesicni zivotnosti) nepozoruji.

 

V pripade GG navic plati to, ze ulozeny token je platny pouze pro aktualniho uzivatele na aktualnim pocitaci. Ruzni uzivatele, nebo i tentyz na ruznych pocitacich se prihlasuje samostatne a nelze vyuzit jiz ulozeny token nekoho jineho.


  • 0

#1526 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2018 - 17:13

GG používám jen na PC doma. No nic, asi je nějaký problém u mě. Naštěstí to tak moc nevadí, občas se přihlásit.

Dnes to proběhlo bez problémů. Možná je to tím, že jsem mazal nějakou historii. To by ale nevysvětlovalo Adrake. No uvidím dál. Když se mi něco nestáhne, vím, že se mám přihlásit na Live.


Tento příspěvek byl upraven od mpik: 28 leden 2018 - 17:57

  • 0

#1527 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2018 - 8:38

Ja bych měl prosbu - dotaz, ikdyž to je asi problém v nějaké zakázané funkci. Už nějakou dobu mi nejde vyhledávač měst na gc.com. Zadám město - klik na lupu nebo ent a nic. Nevím co s tím. Řekl bych, že je to od doby co mi skončilo PM. Ale možná to je blbost. Mám Win7 a  Firefox. Dík za radu


  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#1528 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 306 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2018 - 9:15

Mě vyhledávání dle města funguje, ale mám PM (Win8.1, Chrome). Otevřel se i našeptávač při vyplňování.


  • 0

#1529 DAplusRA

DAplusRA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 110 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2018 - 9:24

Jestli používáš tampermonkey., tak ho zkus vypnout. Na jednom PC, když ho vypnu tak začne vyhledávání fungovat. Na druhém to funguje i se zapnutým. Asi to dělá nějaký script


Tento příspěvek byl upraven od DAplusRA: 29 leden 2018 - 9:25

  • 0

#1530 honzak123456

honzak123456

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2018 - 15:25

Jsem BM a vyhledávání podle měst funguje, vyzkoušeno ve staré dobré Opeře  V ní je sice problém dostat kursor do vyhledávacího políčka (jde to tabelátorem), ale holt pro starý prohlížeč vývojáři "neoptimalizují".


  • 0

#1531 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2018 - 15:43

Jo díky moc, vypnul jsem greasemonkey a už to šlape. Díky


  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#1532 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2018 - 18:10

Co se v Seattlu zas děje? Listingům to trvá, některé obrázky se nenačítají včetně mé ikony nahoře v zeleném pruhu.

 

2018-02-23_icon_missing.png


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1533 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2018 - 20:51

Posledních pár dní dělají úpravy v CSS, takže očekávám nějaké hyperzměny, něco jako animované smajlíky apod.


  • 0

#1534 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2018 - 22:12

No jo, změny odstínu modré v odkazech jsem si všiml... To jsem zvědav, co z toho bude.

 

EDIT: I jejich fórum je rozsypané - vidíte to u vás stejně?


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 24 únor 2018 - 10:49

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1535 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2018 - 14:13

Už vidím společného jmenovatele - objekty, které se nezobrazují, jsou všechny z Amazonu, konkrétně s3.amazonaws.com. Obrázky, které jsou umístěny jinde, se v listinzích zobrazují.

 

A jejich fórum má CSS taky na s3.amazonaws.com, proto je to neformátované.

 

<link rel="stylesheet" href="//s3.amazonaws.com/gs-forums-gc/css_built_2/341e4a57816af3ba440d891ca87450ff_framework.css.8ace35bdaba488c4ae0cb399c02e6137.css?v=1458c9a6b7" media="all">


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1536 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2018 - 14:23

Zkusmo jsem otevřel pár svých keší, obrázky mám taky tam a zdá se to být OK. Nemáš úložiště na spam listu ?


  • 0

#1537 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2018 - 14:38

No před chvílí mi potvrdil i kamarád, že u něj OK (bydlí půl kilometru vzdušnou čarou). Na mobilu v rámci domácí wi-fi taky vše v pořádku.

 

Ten samý problém i včera v práci (a to je odtud 20 km v sousedním okrese a u jiného poskytovatele). V práci mám ESET, doma Comodo Antivirus. Problémy jak v FF (i v anonymním módu), tak IE.

 

Ping na s3.amazonaws.com do 10 ms, "telnet s3.amazonaws.com 80" taky naváže spojení s webovým serverem.

 

Jsem zatím jeden velký otazník, snad to rozřeším... :blink:


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 24 únor 2018 - 14:38

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1538 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 306 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2018 - 14:59

Zkus zmacknout F12 a podivat se na sitovou komunikaci (v FF to myslim nefunguje). Minimalne se dozvis kod chyby a obrazky muzes zkusit stahnout v jinem okne primo zadanim URL.
  • 0

#1539 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2018 - 15:39

Dobrý nápad s tím průzkumníkem ve Firefoxu, nicméně z něj je zřejmé, že z Amazonu se nepřenese nic. Ale čertví proč.

 

Např. pro kešku Vlčí jámy mám tyto výsledky (filtrováno na amazon, setříděno podle jména souboru vzestupně):

 

 

 

sxbmHka.png

 

 

Teď jsem i smazal všechny cookies mající v názvu "amazon", ale nepomohlo.

 

EDIT: vyřešeno, Comodo a jejich filtrace stránek... Musel jsem to vypnout, protože v tomto "softvéru" se nejde (aspoň to není intuitivní) podívat do seznamu blokovaných, cože tam všechno je a popř. přidat Amazon do whitelistu. Sice je to dle testů dobrý antivirus, ale uživatelsky nepřívětivý, časem od toho asi uteču třeba k Avastu.

 

A zvláštní je, že prakticky ve stejnou dobu si amazon přidal do blokovaných stránek i ESET. Tahle synchronizace mě dost zmátla. V každém případě je dobré to tu nechat, věřím, že to pomůže dalším kačerům.


Tento příspěvek byl upraven od Pontiac_CZ: 24 únor 2018 - 18:17

  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1540 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2018 - 5:19

Stalo se mi, že jsem chtěl na mobilu opravit log. A nešlo to. Ikonka tužtičky absolutně nereagovala - jako kdyby to nebyla ikona ale jen obrázek. Sousední koš anebo přidávání obrázků - bez problémů. Doma na počítači v pohodě. Jak na mobilu tak na počítači Chrome.


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama