Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2744 odpovědí na toto téma

#1841 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2018 - 7:31

Staré mapy takhle blbly vždycky. Někdy míň, někdy víc.


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#1842 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2018 - 12:48

Staré mapy takhle blbly vždycky. Někdy míň, někdy víc.

 

To sice ano, ale vcera se to dalo oznacit za totalni vypadek a takovy za ty 3 roky co hrajem, nepamatuji. Navic vetsinou stacil refresh a fungovalo to (nebo neslo rozkliknout jine kese ale ty ktere jsem chtel rozkliknout slo), vcera nikoliv.


  • 1

#1843 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2019 - 10:38

Zatím neohlášená novinka:

 

v listingu eventu se mi opět objevilo pole UserSuppliedContent.ContentBody_ShortDescription. Ovšem naplněné podle hodnot nových polí času Od a Do konání eventu. Pokud jsou pole nevyplněná, zobrazí se datum a čas 00:00 - 13:00.

Pokud je vyplním, čas se objeví i v hlavičce listingu. Ovšem nastavení 12/24 hodin tam nefunguje: Start time: 9:30 PM End time: 10:00 PM

 

Vedlejším efektem vyplněného času je, že event zmizí v novém Dashboardu z kalendáře.

 

Doplnění: první dva časově nejbližší z kalendáře zmizely, další dva už ne... Hodnoty vyplněny u všech stejně.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1844 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2019 - 12:43

Ach bože, nechápu, že jim uniknou i základní souvislosti, o testech nemluvě.

Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 17 leden 2019 - 12:43

  • 3

#1845 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2019 - 13:48

Kdyby místo toho raději nastavili možnost zalogovat event pouze v den konání. (Klidně s výjimkou pro MEGA a GIGA.)


  • 2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1846 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2019 - 14:47

Kdyby místo toho raději nastavili možnost logovat event pouze v den konání. (Klidně s výjimkou pro MEGA a GIGA.)

No to bych nebyl zrovna rad, ne kazdy ma sebou mobilni internet a ne kazdy jede jen na event a hned domu k internetu. Navic jak by se resily vicedenni eventy?


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1847 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2019 - 15:00

No to bych nebyl zrovna rad, ne kazdy ma sebou mobilni internet a ne kazdy jede jen na event a hned domu k internetu. Navic jak by se resily vicedenni eventy?

 

Já to pochopil jinak. Jaky že když se spožděním loguješ event, tak aby se ti omylem nepovedl zalogovat s jiným datem, než kdy se konal.


  • 8

#1848 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2019 - 15:07

Ano, HaLuMa mne pochopil. Tak jsem to myslel. Logovat třeba event o týden později v čase konání jiného eventu zároveň s tím druhým je takové, hm, poněkud zvláštní.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1849 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2019 - 19:31

Všimla jsem si ještě jiné podivnosti. Logovala jsem dvě keše z tohohle týdne, na jedné mi viselo staré DNF z doby vymudleni a druhá byla tradička, čili v mapě modrý smajlík a zelená truhlička. Po odeslání logu si vždycky kontroluji, že mi mapa ukáže zluteho smajlíka a dívám se na další keše v okolí - a právě při zoomování se mi mapa měnila střídavě na původní stav a na nový po zalogování! Tak nevím, jestli nemají křečci ještě Silvestra - já pila jen kafe a nealko a stejně jsem nevěřila vlastním očím!

Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 17 leden 2019 - 19:31

  • 0

#1850 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2019 - 20:24

Všimla jsem si ještě jiné podivnosti. Logovala jsem dvě keše z tohohle týdne, na jedné mi viselo staré DNF z doby vymudleni a druhá byla tradička, čili v mapě modrý smajlík a zelená truhlička. Po odeslání logu si vždycky kontroluji, že mi mapa ukáže zluteho smajlíka a dívám se na další keše v okolí - a právě při zoomování se mi mapa měnila střídavě na původní stav a na nový po zalogování! Tak nevím, jestli nemají křečci ještě Silvestra - já pila jen kafe a nealko a stejně jsem nevěřila vlastním očím!

Jo, to se mi děje když si připisuju souřadnice. Pamatuje si stupeň, na kterém to bylo při kliknutí. U všech ostatních se posune, ale na tamtom skočí na úvodní.
  • 1

#1851 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 480 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2019 - 20:48

To je způsobené keší (vyrovnávací pamětí, ne keškou) prohlížeče. Máš v ní uložený .png dílec mapy ve kterém je ikona keše na původním místě. Jakmile upravíte souřadnice a přiblížíte mapu, tak se na straně serveru generuje nový mapový dílec a v něm je to už aktualizované, ale na té co už je v prohlížeči v paměti to je po staru. Mělo by stačit znovunačtení celé stránky.


  • 5

#1852 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 498 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 20:39

Ten čas co se teď zadává u eventů je super. Jen by se taky mohl přenášet do kalendářů. Jdu jim psát...
  • 0

#1853 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 22:19

Ten čas co se teď zadává u eventů je super. Jen by se taky mohl přenášet do kalendářů. Jdu jim psát...

Jo. A úplně nejlepší je, že event může začít jen v celou, čtvrt, půl a tři čtvrtě... Zase jen omezovat a ehm ehm hru.

 

Ale jinak to nerozporuji, když člověk rozklikne event a hned ví, kdy se koná, je to docela fajn.


  • 1

#1854 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2019 - 23:03

Tak nevím, u jediného eventu, kde jsem našel něco, co by mohlo připomínat zmínku o času eventu, bylo anglické datum + 0:00 - 13:00, přitom event měl začínat někdy odpoledne o půle... Dost divné.


  • 0

#1855 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2019 - 12:15

Objevilo se to bez jakéhokoli upozornění. Tak si toho owner nejspíš nevšiml a neudělal ještě editaci listingu. Ty údaje jsou implicitní, jak jsem výše psal.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#1856 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2019 - 18:37

HarryhoCache napsal/a 20 Úno 2019 - 18:32:snapback.png

Hm, myslel jsem, že v tomto vlákně má být diskuse k serveru a ne kešování, od toho tu je řada jiných..

Takže můj dotaz k serveru. Je nějaký důvod, že není přístup přes https a tak ochráněn login? Je to již standard a serverový certifikát lze získat zdarma.

 

 

To je sice dotaz k serveru, ale k jinému.

Tohle vlákno je k geocaching.COM

Ty se ptáš na geocaching.CZ - to musíš jinde, ne tady.

 

(a zrovna ta diskuse k času eventu v listingu do tohoto vlákna patří správně, je to funkčnost gccom)


  • 0

#1857 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 259 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2019 - 18:42

Hm, myslel jsem, že v tomto vlákně má být diskuse k serveru a ne kešování, od toho tu je řada jiných..

Takže můj dotaz k serveru. Je nějaký důvod, že není přístup přes https a tak ochráněn login? Je to již standard a serverový certifikát lze získat zdarma.

Hm, https://www.geocaching.com/account/dashboard

 

 

A jestlis myslel geocaching.cz, tak jsi ve špatném vlákně :P

Ale https na geocaching.cz se tady taky už řešilo, bez nějaké konkrétní odpovědi tuším. Musíš pohledat..


Tento příspěvek byl upraven od plavcik: 20 únor 2019 - 18:42

  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#1858 HarryhoCache

HarryhoCache

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2019 - 18:47

Máte pravdu, omlouvám se, příspěvek jsem smazal, ale zvěčnili jste to komentem ;)


  • 0

#1859 chemik1

chemik1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2019 - 18:28

Nainstaloval jsem c:geo a píše "Nedávné změny na geocaching.com rozbily c:geo" Co s tím?


  • 0

#1860 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2019 - 18:37

Čekat. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka