Přejít na obsah


Fotka

Aktuální funkčnost serveru geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2751 odpovědí na toto téma

#1961 Y&MD

Y&MD

    Advanced Rejpal

  • Members
  • PipPipPip
  • 481 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 8:44

Mas nejakyho robota ktery stahuje data neoficialni cestou? Mysleno ne pres API.
  • 0

#1962 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 8:45

No, ze ti po nejake podezrele aktivite zablokovali ucet (nejakym automatem) a cekaji, az potvrdis ten kod, co ti poslali na mail, co mas uvedeny ve vlastnostech uctu.

Pouzivas Cgeo? Nebo nejake jine neoficialni programky?


  • 0

#1963 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 8:45

Status: Not Validated Premium Member

 

Nějak se ti povedlo dosáhnout toho, že máš nevalidovaný účet. Zřejmě se jim z tvé e-mailové adresy, kterou máš na gc.com nastavenu, začaly vracet e-maily?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1964 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 8:50

Status: Not Validated Premium Member

 

Nějak se ti povedlo dosáhnout toho, že máš nevalidovaný účet. Zřejmě se jim z tvé e-mailové adresy, kterou máš na gc.com nastavenu, začaly vracet e-maily?

 

To mám teda velkou radost. E-mailový účet jsem teď vyzkoušel, vypadá, že funguje úplně normálně (poslal jsem si z práce e-mail - přišel a ostatní maily mi chodí taky). Do spamové složky to taky nepadá.


Mas nejakyho robota ktery stahuje data neoficialni cestou? Mysleno ne pres API.

 

Ne.

 

No, ze ti po nejake podezrele aktivite zablokovali ucet (nejakym automatem) a cekaji, az potvrdis ten kod, co ti poslali na mail, co mas uvedeny ve vlastnostech uctu.

Pouzivas Cgeo? Nebo nejake jine neoficialni programky?

 

Ne používám toliko oficiální aplikaci.


  • 0

#1965 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 8:55

To mám teda velkou radost. E-mailový účet jsem teď vyzkoušel, vypadá, že funguje úplně normálně (poslal jsem si z práce e-mail - přišel a ostatní maily mi chodí taky). Do spamové složky to taky nepadá.

To už tu bylo, že Groundspeak měl problém odesílat na určité domény e-maily. Co to tehdy bylo - se seznam.cz byly potíže, ne? Mnozí to vyřešili tak, že přešli k Gmailu...

 

Píšeš, že verifikační odkaz ti od nich zatím nedošel. Chodí ti poslední dobou notifikace z tvých keší? Teď jsem  ti na "Bifurkační" napsal WN, došlo ti to na e-mail?


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1966 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 9:01

To už tu bylo, že Groundspeak měl problém odesílat na určité domény e-maily. Co to tehdy bylo - se seznam.cz byly potíže, ne? Mnozí to vyřešili tak, že přešli k Gmailu...

 

Píšeš, že verifikační odkaz ti od nich zatím nedošel. Chodí ti poslední dobou notifikace z tvých keší? Teď jsem  ti na "Bifurkační" napsal WN, došlo ti to na e-mail?

 

Takže, použil jsem možnost poslání ověřovacího mailu na jiný e-mail (do práce) a to prošlo. Co víc, teď už zase vidím souřadnice. Tvůj WN mi zatím nepřišel, takže to vypadá, že můj mail nějak nefunguje pro poštu z GC. Což je hodně zvláštní, protože včera mi přišla čtyři oznámení o nových keších v okolí.


  • 0

#1967 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 9:11

A potom to asi přestalo fungovat a poté, co se jim pár mailů vrátilo, si GS pospíšil se znevalidněním tvého účtu.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1968 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 9:42

To se mi nezdá, proč by měl nováček blokované i mapy.cz?

 

Pokud chceš zatajit souřadnice, tak logicky nemůžeš nechat zobrazit onen bod na mapě.


  • 0

#1969 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 9:47

To už tu bylo, že Groundspeak měl problém odesílat na určité domény e-maily. Co to tehdy bylo - se seznam.cz byly potíže, ne? Mnozí to vyřešili tak, že přešli k Gmailu...

 

Mně to nechodilo na volny.cz - také jsem přešel k Gmailu.


  • 0

Jde se lovit!

Moje statistiky ZDE


#1970 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 9:51

Pokud chceš zatajit souřadnice, tak logicky nemůžeš nechat zobrazit onen bod na mapě.

Ajo, já to pochopila blbě, jako že jiné mapy mu jdou, jen mapy.cz ne. Teď to čtu zpětně, že mu nejdou žádné.


  • 0

#1971 mandevil

mandevil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 521 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2019 - 10:42

A potom to asi přestalo fungovat a poté, co se jim pár mailů vrátilo, si GS pospíšil se znevalidněním tvého účtu.

 

Teď jsem tu svojí domácí e-mailovou adresu zpátky přidal ke svému účtu... ověření tentokrát proběhlo naprosto v pohodě.


  • 1

#1972 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2019 - 21:11

Hele, nějaká novinka.

 

Petrovicky pivovar (GC7G8BH) has a new log:
  • Logged by: Vážky
  • Log Type: Found it
  • Date: 14/08/2019
  • Location: Hlavní město Praha, Czechia
  • Type: Multi-cache
Log:
Pěkná multinka a parádní finálka. Bodík je na cestě:)
heart-filled.png Vážky gave Petrovicky pivovar a Favorite point!

  • 0

#1973 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 6:07

Zajímavé. Jen je divné, že to srdíčko je zelené a ne modré. A škoda, že to přijde jen autorovi do e-mailu.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1974 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 6:58

Asi hledají tu správnou barvu. Třeba se jednou dopracují k červené. ;)

 

Jinak já obvykle přidělím FP později pomocí Favorites menu nahoře v listingu, o tom už asi owner zprávu neobdrží.


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#1975 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 7:16

Aha, já to dělám taky tak a ani jsem nevěděla, že to jde ještě nějak jinak.

 

P.S.  A koukla jsem se a už vím i proč. Loguju z nové verze a tam - na rozdíl od verze staré - nabídka přidání k oblíbeným není. (Nebo ji nevidím.)


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 15 srpen 2019 - 7:19

  • 0

#1976 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 8:26

 Loguju z nové verze a tam - na rozdíl od verze staré - nabídka přidání k oblíbeným není. (Nebo ji nevidím.)

 

Ale je, jen se clovek musi pekelne soustredit kdyz to hleda :huh:. Je to nevybarvene srdicko vlevo pod logem  :wub: . Staci ne nej tuknout a ono zezelena, jen nevim zda to je zavisti, nebo necim jinym :D .

 


  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#1977 MiroslavRouta

MiroslavRouta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 124 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 8:40

Zajímavé. Jen je divné, že to srdíčko je zelené a ne modré. A škoda, že to přijde jen autorovi do e-mailu.

To není útok, fakt mě to zajímá. Kam jinam bys to upozornění chtěl? Já třeba čtu logy výhradně mailem.


  • 0

#1978 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 657 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 8:43

Ale je, jen se clovek musi pekelne soustredit kdyz to hleda :huh:. Je to nevybarvene srdicko vlevo pod logem  :wub: . Staci ne nej tuknout a ono zezelena, jen nevim zda to je zavisti, nebo necim jinym :D .

Ahááá... Už to vidím, děkuju.


  • 0

#1979 velkyBobik

velkyBobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 9:47

To není útok, fakt mě to zajímá. Kam jinam bys to upozornění chtěl? Já třeba čtu logy výhradně mailem.


Mohlo by to třeba být vidět přímo u logu, např. formou ikonky.
  • 3

#1980 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2019 - 19:25

Jinak já obvykle přidělím FP později pomocí Favorites menu nahoře v listingu, o tom už asi owner zprávu neobdrží.


Takto FP asi přiděluje hodně lidí. Ale:v logu napíšou jak super kešku našli a že dává FP. Jenže FP pak už nedá. Kolikrát si říkám, kolik FP už bych měl, kdyby je tito dali. Kdyby to v logu nepsali...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama