Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.7


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
150 odpovědí na toto téma

#1 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2013 - 15:03

* Podpora importu waypointů pro Německý a Švédský Opencaching. * Automatický úklid databáze obrázků. * Podpora importu Unicode surrogate párů zakódovaných do HTML entit. * Oprava pomalého překreslování toolbarů. * Úpravy timeoutu pro Geocaching Live. * Možnost uživatelské změny barev v seznamu keší. * Skripty mohou lépe pracovat s označenými waypointy.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2013 - 16:23

Jeste podotykam, ze prvni zobrazeni listingu u teto verze muze chvilicku trvat. Je to diky tomu, ze jsem se konecne dokopal k uklidu databaze obrazku, ktera v tu chvili dela prvni uklid po dlouhe dobe, takze toho ma docela hodne.
  • 0

#3 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2013 - 18:50

PQ se stáhla bez problémů. Tak uvidíme.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#4 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 613 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 7:00

Tak animace toolbarů zmizela... Díky!
  • 0

#5 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 670 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 7:39

Import přes GCLive - připadne mi pomalejší, ale už nemusím odklikávat hlášky o špatném spojení, teď už není problém zavolat plnou aktualizaci pro 5000 keší, spolehlivě se provede. Díky
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 7:41

Pomaly je cely Groundspeak... I tahani PQ jede ted mnohem pomaleji nez driv. Ale s tim nic nenadelame.
  • 0

#7 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 9:20

Halumo, bylo by mozny nejak upravit export pro geogeti mapu kesek tak, aby v tom seznamu kesi byly i hinty? Je to to jediny, co tomu chybi k dokonalosti :)Zkousela jsem prosustrovat celej datadir a nic, co by export delalo, jsem tam nenasla, takze predpokladam, ze to bude zakopany v GG primo :) Diky
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 9:46

Ano, muselo by se to pridat nejen do tech dat, ale take upravit mapu tak, aby to umela zobrazit. Oboje je mozne. Kazdopadne se uz delsi dobu chystam k predelani toho rozhrani mezi GG a mapou.
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:40

Dík za novou verzi :)
Mám dotaz k vizualizačnímu skriptu AttributeIcon. Dá se nějak nastavit zobrazování jen některých ikon? Nebo bych si musel udělat kopii a nechat v ní data jen pro ty ikony, které chci zobrazovat?
  • 0

#10 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:47

Nastavit se to neda, leda si udelat upraveny skript.
  • 0

#11 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 10:50

HaLuMa napsal/a:
Ano, muselo by se to pridat nejen do tech dat, ale take upravit mapu tak, aby to umela zobrazit. Oboje je mozne. Kazdopadne se uz delsi dobu chystam k predelani toho rozhrani mezi GG a mapou.

Me by stacilo mit ten hint dole v tabulce aby to bylo pouzitelny po vytisteni :)
  • 0

#12 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 11:14

HaLuMa napsal/a:
Jeste podotykam, ze prvni zobrazeni listingu u teto verze muze chvilicku trvat. Je to diky tomu, ze jsem se konecne dokopal k uklidu databaze obrazku, ktera v tu chvili dela prvni uklid po dlouhe dobe, takze toho ma docela hodne.

Ten úklid databáze potřebuje nějak extrémně velký volný prostor na disku navíc? Začínám se děsit...že to bude kopírováním celé databáze
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 12:31

Coze? Asi mluvim jazykem jineho kmene, protoze nejsme schopen pochopit, co mas na mysli. Poprve to potrebuje trochu mista navic, protoze se pridava jeden maly index. (mluvim o imc a map databazich!) Pak cely uklid ma na svedomi odmazavani starych dat z databaze, tedy jeji uvolnovani, nikoliv narust. Smazane misto v dataazi ale neni videt na velikosti souboru, jen se oznaci volne kusy pro dalsi pouziti. Smrsklo by se to az pote, co bys na tu databazi pustil VACUUM. Coz by se mohlo pridat do fix skriptu, coz dodelam.
  • 0

#14 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 12:38

HaLuMa napsal/a:
Coze? Asi mluvim jazykem jineho kmene, protoze nejsme schopen pochopit, co mas na mysli.

....

:D zjevně jsi to pochopil správně, tak to bude v pohodě
  • 0

#15 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 12:39

Ale dalo mi to fakt dost velkou praci...
  • 0

#16 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 18:59

Tak jsem si chtěl aktualizovat GG. Naběhla tabulka s otázkou zda chci aktualizovat gg, dal jsem ano a začalo stahování. Pak naběhla chybová hláška, že aktualizaci nelze stáhnout. Tak jsem GG vypl a po zapnutí mi gg nelze aktualizovat, pač si myslí, že mám aktuální verzi a to i přesto, že v infu o gg mám verzi 2.7.6.708....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 19:10

To si nemysli, ze mas aktualni verzi, spise nevi, ze novejsi verze existuje - tedy ze neni spojeni se servery Geogetu. Koukam na to a vypada to na nejake pretizeni na hostingu. Zkus chvili pockat a pak to zkus znovu.
  • 0

#18 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2013 - 20:45

petulinka: no vidis, ty chces do tabulky pridat hint, ja bych zase ocenil moznost vyhazet vsechno krom poradoveho cisla, GC kodu a jmena kese :) Nastesti mam pro potreby tisku upravenou jeste tu starou puvodni mapu a na bezny provoz pouzivam tu novou :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#19 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 601 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 10:45

HaLuMa napsal/a:
To si nemysli, ze mas aktualni verzi, spise nevi, ze novejsi verze existuje - tedy ze neni spojeni se servery Geogetu.

Koukam na to a vypada to na nejake pretizeni na hostingu. Zkus chvili pockat a pak to zkus znovu.


Tak dnes ráno aktualizace proběhla. Díky
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#20 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 16:12

HaLuMa napsal/a:
Nastavit se to neda, leda si udelat upraveny skript.

OK. Pustil jsem se do toho, ale narazil jsem na problém, že se zobrazuje text u atributů, kde není ikona. Chtěl jsem si dát tedy do skriptu něco jako když není definováno tak zobraz ikonu průhledného bodu... tedy toto:
if value = 'treeclimbing-yes' then
    geoget_visdata := decodebase64(
      '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');
  else
     geoget_visdata := DecodeBase64(
       'Qk1GAAAAAAAAADYAAAAoAAAAAgAAAAIAAAABABgAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAmvT+mvT+AACa9P6a9P4AAA==');
ale hlásí to chybu :( Prosím o radu, kde je chybka. Chybová hláška je "Očekávám identifikátor"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama