Přejít na obsah


Fotka

Výběr mobilu pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
76 odpovědí na toto téma

#1 EmKu

EmKu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 6:09

Ahoj, mám HTC Wildfire S, ale už mi naprosto nestačí vnitřní pameť a tak sháním něco nového, ale jsem absolutně mimo z nabídky. Je toho fakt mraky. Chci něco kolem 5ti tisíc, Android. aby to relativně dobře fotilo, mělo co největší vnitřní paměť + možnost přidání karty a převádění programů, alespoň některých na sd kartu a hlavně aby tam dobře fungovala navigace. Kupovali jste v poslední době něco, co můžete doporučit? Narazila jsem na heslo "gyroskop", funguje navigace s ním nějak výrazně líp? díky
  • 0

#2 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 6:16

Moje zkušenosti ze skupinových odlovů jsou takové, že geocachig se nejvíc hodí navigace. Telefon má výhodu jen v přístupu na net, což se občas hodí. Ale na tůry po skalách, na noční keše, dlouhá wiga a multiny je telefon na prd.
  • 0

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 707 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 6:33

možnost přesunutí na kartu neurčuje telefon (tedy pokud není rootnutej) ale samotné aplikace. já mám xperia neo v, udělal jsem s ním všechny odlovy, ale stejně to bude chtít náhradní baterku nebo externí nabíječku do terénu, vnitřní paměť není největší, ale plně mi stačí, navigace funguje v pohodě, i když jsem v terénu tak mě dovede celkem přesně. Do 5ti tisíc toho moc lepšího neseženeš;)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
pepikov.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 7:14

No sežene, ale musí se poohlédnout v čínských eshopech. Do 250 USD se dají sehnat dobré stroje. Doporučuji JiaYu G4.
http://www.fastcardtech.com/JiaYu-G4
  • 0

#5 EmKu

EmKu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 7:32

Navigaci rozhodne kupovat nechci. Jo, bylo by to fajn, ale jsme rodinka, co chodi jen tak pro radost obcas, za 2 roky mame 200 kesek a ja matka na matersky, nebudu vyhozovat prasule za zbytecnosti. A s tim HTC fakt nebyl problem, chodila se mnou obcas kamoska, co mela nadupanyho Garmina a ze by na tom byla nejak vyrazne lip, to se rict nedalo, obcas jsem ji nasla ja presnejs se smartphonem, nez ona s Garminem. A vy jste asi samy mobilovy fajnsmekri, ja nevim, ale co na to koukam, tak za 5-6 tisic jsou to uz nadupany dela. Samozrejme chapu, ze jsou mobily i nad 10tisic, ale ja mobilovej fajnsmekr nejsem, pouzivam par aplikaci a ctu si na tom internet, nepotrebuju super rychlost. B) to HTC mi stacilo. Nebejt ty maly vnitrni pameti, tak na nej peju ody furt. ale dik;)
  • 0

#6 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 9:49

nejvíc se mě a v okolí známejch osvědčila Nokia N8, výborná gps, foťák a největší výdrž baterky. Není ale na požadovanym adroidu, ale na symbiam je dost jiných aplikací. Měl jsem tam cacheme a handy.
  • 0

#7 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 10:08

Pokud koupíš android telefon v této cenové relaci, každý bude použitelný na geocaching. Pokud by byla cenová hranice vyšší, vyplatí se připlatit si za výkonnější procesor, větší pamět a "nepromokavost"
  • 0

#8 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 10:27

MUSOVI napsal/a:
nejvíc se mě a v okolí známejch osvědčila Nokia N8, výborná gps, foťák a největší výdrž baterky. Není ale na požadovanym adroidu, ale na symbiam je dost jiných aplikací. Měl jsem tam cacheme a handy.

Symbian je mrtvý systém, o tom nemá cenu ani přemýšlet.
  • 0

#9 MUSOVI

MUSOVI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 12:19

shaman3 napsal/a:

MUSOVI napsal/a:
nejvíc se mě a v okolí známejch osvědčila Nokia N8, výborná gps, foťák a největší výdrž baterky. Není ale na požadovanym adroidu, ale na symbiam je dost jiných aplikací. Měl jsem tam cacheme a handy.

Symbian je mrtvý systém, o tom nemá cenu ani přemýšlet.


umrtvenej už je, ale nezamrzá;) jako android a na N8 nebo Nokii 5800 funguje s aplikacema na geo bez problému vč. gps
  • 0

#10 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 13:04

Já mám od února Samsung Galaxy S3 mini a nemůžu vynachválit. Je menší a skladnější než jeho větší bráška a hardwerově není špatný a nijak extra nezaostává. Společně s a:drake a k tomu GPS Dakota bohatě stačí.
  • 0

#11 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 18:47

Osobně bych doporučil něco outdoorového, jako Sony Erisson Active, popřípadě Go. Jsem s těmito přístroji spokojen, akorát ten starší model má malou paměť a ten nový integrovanou baterku.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 20:15

EmKu napsal/a:
Navigaci rozhodne kupovat nechci. Jo, bylo by to fajn, ale jsme rodinka, co chodi jen tak pro radost obcas...


Tak to jo, na občasnou vycházku telefon určitě bohatě stačí. A pak je asi jedno, co se koupí, naviguje kde co, dneska i hodinky.
  • 0

#13 Robinson

Robinson

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 20:20

Rozhodně je super možnost výměny baterky, používám Galaxy S a mám v něm natrvalo baterku s kapacitou 3000mAh a nabíjim jednou za 3 dny. Celej den mi s používáním GPSky vydrží.
  • 0

#14 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2013 - 20:56

K čemu je tedy tak super ta možnost výměny baterie, když tam máš stejně baterii "natrvalo"? :D Každá baterie jde vyměnit, některé holt jen se šroubovákem. ;)
  • 0

#15 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 3:12

shaman3 napsal/a:
K čemu je tedy tak super ta možnost výměny baterie, když tam máš stejně baterii "natrvalo"? :D Každá baterie jde vyměnit, některé holt jen se šroubovákem. ;)


Tak to mi jistě poradíš jak vyměnit baterii v HTC one S. Šroubovák tě můžu ubezpečit, že nepomůže.
  • 0

#16 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 6:08

tomy.22 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
K čemu je tedy tak super ta možnost výměny baterie, když tam máš stejně baterii "natrvalo"? :D Každá baterie jde vyměnit, některé holt jen se šroubovákem. ;)


Tak to mi jistě poradíš jak vyměnit baterii v HTC one S. Šroubovák tě můžu ubezpečit, že nepomůže.


tak výměna není nutně jediná možnost, stačí powerbank (či alternativa)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#17 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 6:54

tomy.22 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
K čemu je tedy tak super ta možnost výměny baterie, když tam máš stejně baterii "natrvalo"? :D Každá baterie jde vyměnit, některé holt jen se šroubovákem. ;)


Tak to mi jistě poradíš jak vyměnit baterii v HTC one S. Šroubovák tě můžu ubezpečit, že nepomůže.

Ale pomůže, jen musí být ten šroubovák křížový. B)

  • 0

#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 7:28

shaman3 napsal/a:
No sežene, ale musí se poohlédnout v čínských eshopech. Do 250 USD se dají sehnat dobré stroje. Doporučuji JiaYu G4.
http://www.fastcardtech.com/JiaYu-G4


Co je to za obchod? A co to tam prodávají? Vypadá to jako Samsung Galaxy, ale jmenuje se to Sun Galaxy? :D
  • 0

#19 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 8:59

shaman3 napsal/a:

tomy.22 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
K čemu je tedy tak super ta možnost výměny baterie, když tam máš stejně baterii "natrvalo"? :D Každá baterie jde vyměnit, některé holt jen se šroubovákem. ;)


Tak to mi jistě poradíš jak vyměnit baterii v HTC one S. Šroubovák tě můžu ubezpečit, že nepomůže.

Ale pomůže, jen musí být ten šroubovák křížový. B)

Mícháš tu ale hrušky s jablkama :). Chtěl bych tuhle výměnu baterie dělat někde v lese na pařezu :D ..
O to tu přece jde, když ti telefon chcípne někde v při navigování.
  • 0

#20 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2013 - 9:07

Smrk napsal/a:
Co je to za obchod? A co to tam prodávají? Vypadá to jako Samsung Galaxy, ale jmenuje se to Sun Galaxy? :D

Takový standardní prověřený čínský eshop. Kdo nakupuje v zahraničních eshopech, tak o tom ví. B)
http://www.svetandro...tphonech-201211
http://ekonom.ihned....vnejsi-obchodak
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama