Přejít na obsah


Fotka

Výběr mobilu pro geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
76 odpovědí na toto téma

#61 spider111

spider111

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 16:46

Nemáte náhodou někdo zkušenosti s tou Powerbankou z Lidlu? Nezdá se mi úplně špatná a hlavně se dá případně při špatné zkušenosti v klidu vrátit.
  • 0

#62 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 17:05

To ale neni sama o sobe Powerbank, pouze umi pres USB nabijet externi pristroj z vlozenych nabitych baterii.
  • 0

#63 spider111

spider111

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 17:56

Promiň, špatně jsem se vyjádřil... Tedy nabíječku s funkcí Powerbank...
  • 0

#64 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 18:48

V Lidlu ji mají poprvé, takže zkušenosti nebudou. Ale obecně jsou ty elektropřístroje z Lidlu kvalitní.
  • 0

#65 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 19:21

Ta s lidlu nabije telefon zbídou jednou a solár tu interní baterku nabíjí velmi pomalu, den ti stačit nebude.
  • 0

#66 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 20:18

Pozor pozor, ta solární Powerbanka z Pandawill se dá nabít i normálně ze sítě.
  • 0

#67 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 20:36

shaman3 napsal/a:
Pozor pozor, ta solární Powerbanka z Pandawill se dá nabít i normálně ze sítě.

To se dá většinou každá. I ta s Lidlu. Z USB a nebo ze sitě pokud k tomu dají zdroj.
  • 0

#68 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2013 - 7:56

Petman02 napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Pozor pozor, ta solární Powerbanka z Pandawill se dá nabít i normálně ze sítě.

To se dá většinou každá. I ta s Lidlu. Z USB a nebo ze sitě pokud k tomu dají zdroj.


Mě by spíše zajímalo, zda tak malý solární panel (byť nějaký kvalitní) je schopen ten akumulátor vůbec nabít. U té mojí powerbanky za 350 Kč z dx.com tomu tak není, nestačí ho ani udržovat nabitý, takže ten solár tam beru jen jako designový prvek :-)
  • 0
__________________________________________
Tulák chodí bezcílně světem,
cestovatel se kochá krásami světa,
poutník hledá pravdu Boží.

#69 Zizas

Zizas

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2013 - 17:17

Takže jsem zakoupil power bank connect IT CI-82..viz odkaz výše. Nabití power Banku ze sítě přes nabíječku dodávanou k Xperii P trvalo cca 3 hod. Ale nabití Xperie z power bank trvalo pouhých 90min ! Což je docela pěkný čas.Nabíjel jsem z 18 % do 94%,takže můžu doporučit,uvidím ,jak při dalším nabíjení...V power banku zůstalo odhadem 1/3 kapacity ještě nabito-dle ukazatele led diod na power bank. Rozměry 60x60x13,5mm. K tomuto mobilu je to pro celodenní pěší či cyklo výlet se zaplou GPS nutnost.Většinou jsem za půl dne bez šťávy.K Xperii P bych dodal ještě to,že je to nadprůměrný telefon,GPS signál fixuje rychle,jen občas zlobí kompas v C:geo a ručička cestuje kolem dokola.Tohle bych potřeboval nějak pořešit ;)
  • 0

Zizas@Sony Xperia P

#70 crime

crime

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2013 - 20:13

Ahoj, chci se zeptat, nevíte, jak změním na telefonu HTC Desire C zobrazení aplikace c:geo tak, aby se tam zobrazovalo i tlačítko „tří teček“, tedy „volby“? Jde mi o to, že se potřebuji přihlásit k účtu, ale nezobrazuje se mi tlačítko „nastavení“, kde bych to mohla změnit a prostě to jen hlásí, že se nejde přihlásit. Třeba u telefonu HTC One S to změnit jde, protože ty volby se tam zobrazují. Pravděpodobně je to daný i velikostí displeje, který je u One S větší, ale nevím, jak to u toho Desire změnit. :(
  • 0

#71 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 7:22

Ahoj, máte někdo zkušenost s tímhle mobilem? Datart hlásá, že vydrží nejen extrémní teploty a vlhkost, ale i tvrdé pády na zem - no nevím - ale vypadá hodně bytelně. A i výdrž baterie má dle mobilmania.cz dvojnásobnou oproti mému stávajícímu androidu. Cena se mi na to, že jde o víc odolný telefon, přijde docela přiměřená :-)
  • 0

#72 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 7:29

Je to předražený krám postavený na dnes už výběhové čipové sadě MediaTek MTK6577. Navíc čipové sady MTK6577 mají problémy s přesností GPS čipu.
http://androidforum....mtk-t38733.html

Doporučuji něco s čipovou sadou MTK6589, to jsou už jiná děla a celkem levná, pokud nakoupíš v čínském eshopu. Problémy s GPS nemají, třeba JiaYu G4 přesnost 11 stop (cca 3m). B)
Vložený obrázek

A pokud nechceš objednávat přímo z číny, tak můžeš i u českého zprostředkovatele, je to ale o něco dražší.
http://www.chinaprod...0mahnovinka-82/
  • 0

#73 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 8:35

shaman3 napsal/a:
Je to předražený krám postavený na dnes už výběhové čipové sadě MediaTek MTK6577. Navíc čipové sady MTK6577 mají problémy s přesností GPS čipu.
http://androidforum....mtk-t38733.html

Doporučuji něco s čipovou sadou MTK6589, to jsou už jiná děla a celkem levná, pokud nakoupíš v čínském eshopu. B)


Nikdo se neptal na to, co někde opíšeš. Dotaz zněl, jestli má někdo zkušenost. Tvá představa, že k GC potřebuješ nějaké dělo je zcela mylná, ostatně jako další tvé rady ohledně mobilů. Začínáš mně docela připomínat jednoho týpka, co tvrdil, že fotografie z telefonu jsou stejně dobré jako ze zrcadlovek. :D

No a teď k Caterpillar CAT B15. Ano, je mnohem odolnější než běžné telefony. Specifikace IP67. Odolný proti prachu je úplně a i vydrží cca 30 min. pod vodou a to přibližně v hloubce 1m. Baterie..... Obecně je to problém jako u každého novějšího telefonu. Při zapnutém internetu vydrží baterie cca 4 - 5 hodin. GPS bez A-GPS vycucá baterku za cca 6 - 7 hodin. Samozřejmě tohle jsou údaje při nové baterii.
  • 0

#74 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 9:09

Než studovat nějakou specifikaci IP67, tak se raději kouknu na youtube, co všechno který mobil vydrží, když ho reálně testují. B)

  • 0

#75 tomy.22

tomy.22

    MODERATORS

  • Moderators
  • 2 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 10:29

shaman3 napsal/a:
Než studovat nějakou specifikaci IP67, tak se raději kouknu na youtube, co všechno který mobil vydrží, když ho reálně testují. B)


I ty naivko. :D
  • 0

#76 MirecXP

MirecXP

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 11:01

Zerthe napsal/a:
Ahoj, máte někdo zkušenost s tímhle mobilem? Datart hlásá, že vydrží nejen extrémní teploty a vlhkost, ale i tvrdé pády na zem - no nevím - ale vypadá hodně bytelně. A i výdrž baterie má dle mobilmania.cz dvojnásobnou oproti mému stávajícímu androidu. Cena se mi na to, že jde o víc odolný telefon, přijde docela přiměřená :-)


Lacnejsi, o cosi vykonnejsi a min.rovnako odolny ako CAT B15 je Samsung Galaxy XCover2. Mam voci nemu nejake vyhrady, ale i tak na GC doporucujem.
  • 0

#77 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 12:11

Díky za tipy i zkušenosti - právě mě zajímaly názory běžného uživatele, který to držel v ruce, má možnost srovnání a není ničím ovlivněn. Nevylučuju ale, že se už dneska čínská "noname" elektronika vyrovná těm značkovým; zrovna nedávno jsem zvažovala nějaký tablet pro mamču - požadovaná výbava je ale mezi značkovými nereálná; vždycky něco (záměrně?) chybí.. Zas ale nemám náladu řešit případné reklamace v jiné než české distribuci :(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama