Přejít na obsah


Fotka

Smart Maps


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 athena

athena

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2013 - 15:45

Ahoj,nevíte jestli jdou stáhnoutsmart maps i do mobilu s OS symbian?Našla jsem to jen na android.. :/ .. Díky za odpověď.
  • 0

#2 GEkOn-cz-

GEkOn-cz-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2013 - 16:17

Nejspis hledas toto:
http://www.smartmaps.cz/symbian-nokia/
  • 0

#3 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2013 - 16:47

Zakoupit lze, a možná i na tvém telefonu pojede viz systémové požadavky ...

k dispozici je i Free online verze, ale tahat mapové podklady z internetu je i s 3G na houby.

Jaké ale SM pro Symbian jsou to netuším. Používám však k plné spokojenosti od dob Windows Mobile až po Android.
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#4 Sólista

Sólista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2013 - 20:17

Smart Maps na Nokia to je operační systém Symbian, dnes i WP7-8 a to nevím jak funguje. Píši svoji recenzi na Symbian. Zkoušel jsem to dlouho, velice dlouho, stálo to peníze, ale hlavně nervy. Na Nokii E66 (bezdotykový), to fungovalo, ale nešlo připojení k satelitům přes GPS modul LD4W - jinak se nepřipojíte. Nokia N8, C5-03(dotykový) již fungovalo připojení přes GPS modul, ale nešlo navigovat a hlavně ukládat body (keše)pro GC. A pokud si neuložíte bod nemůžete se k němu přiblížit. Dva roky mě slibovali operátoři Smart Maps, že přijde oprava a nic. Utíkej od Smart Maps se Symbianem. Přešel jsem na Android, tam sice občas také něco vypadne, ale to důležité co kačer potřebuje funguje.
  • 0
Kdo chce psa bíti, ten si hůl vždycky najde!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama