Přejít na obsah


Fotka

Chybné zalogování trackovatelného předmětu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Paja_a_Martin

Paja_a_Martin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 12:04

Nazdárek, spletla jsem si dvě keše, takže při logování jsem automaticky zalogovala keš jinou než u které jsme fyzicky byli. Do této keše jsme vložili i dva trackovatelné předměty. Po upozornění nálezce jsem logy smazala a chtěla vše zalogovat znovu. Klasický log se mi podařil bez problémů, nicméně mi do té správné keše již nešly vložit trackovatelné předměty. GC grabnul nový nálezce, nicméně TB se virtuálně nachází stále ve špatně zalogované keši, i když jsem všechny moje logy smazala. Nevíte prosím někdo co s tím ? Díky moc. P+M
  • 0

#2 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 884 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 12:10

Pokud máš trackovací kódy, je to jednoduché. Napřed musíš dostat ty přeměty do svého vlastnictví. Pokud je v nesprávné kešce, tak ho vyzvednout, pokud už ho někdo uzmul, tak mu ho klidně můžeš taky grabnout., pokud jej už nevložil do jiné kešky. Když máš přemět u sebe, tak ho vložíš do kešky buď editací svého logu FI nebo vytvořením nového logu WN s vložením předmětu.
  • 0

#3 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 12:12

Musíš ho opět vzít z té vložené kešky pomocí čísla TB (nejlépe s vysvětlením) a pak ho vložit do té správné keše (nejlépe přes editaci vlastního FI logu, který jsi nejspíše už udělala), jinak to asi nepůjde... Virtuálně nacestuje víc kilometrů. Nevím, že by šlo nějak smazat poslední událost s GC / TB, aby se vrátil do předchozího stavu, myslím, že ne...
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 13:45

1. Smazání logu nestěhuje trackovatelný předmět !!!
2. Grabnout a vložit na správné místo a pak smazat nadbytečné nesprávné logy.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 Paja_a_Martin

Paja_a_Martin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 15:27

Díky moc za rady, ale už nevím trackovací kód :( ! Již jsem se spojila s novým nálezcem, co mě o této chybě informoval, ale zatím se nehlásí...
  • 0

#6 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 15:53

Paja_a_Martin napsal/a:
Díky moc za rady, ale už nevím trackovací kód :( ! Již jsem se spojila s novým nálezcem, co mě o této chybě informoval, ale zatím se nehlásí...


Už velmi dlouho si každý trackovací kód znamenám.

Možná si ho pamatuje Tvůj počítač, prohlížeč má nakešované posledně použité hodnoty ....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#7 Paja_a_Martin

Paja_a_Martin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 16:05

Chybami se člověk učí, odteď si opravdu zaznamenám každé číslo, ale to mě ještě před týdnem ani nenapadlo. V prohlížeči nějaké kódy uložené mám, ale ani jeden není zrovna toho TB, který potřebuju zalogovat :(((
  • 0

#8 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2013 - 23:15

kolombo napsal/a:

Paja_a_Martin napsal/a:
Díky moc za rady, ale už nevím trackovací kód :( ! Již jsem se spojila s novým nálezcem, co mě o této chybě informoval, ale zatím se nehlásí...


Už velmi dlouho si každý trackovací kód znamenám.

Možná si ho pamatuje Tvůj počítač, prohlížeč má nakešované posledně použité hodnoty ....


Taky si je začnu psát, už podruhé mi je někdo graboval z ruky, než jsem je virtuálně vložil do cache.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama