Přejít na obsah


Fotka

Nová reviewer wiki a regionální pravidla pro ČR


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
371 odpovědí na toto téma

#101 Lonos

Lonos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 12:35

Vymítač napsal/a:

weri napsal/a:
Lidi, zamyslete se. Doba, kdy geocaching hrálo jen pár lidí, je dávno pryč. Ať se vám to líbí nebo ne, je z toho masová záležitost, tedy roste frekvence odlovů keší. Roste tedy i frekvence kolizí nás kačerů s nekačerskou veřejností, ať to jsou ochránci přírody, myslivci či policajti.
Když před X lety zašel na kanálovku jeden kačer za dva týdny, je to něco jiného než dnes, kdy se tam skoro každý den vystřídá skupina kačerů. Každému je snad jasné, co se pak stane. Musí se nějak zredukovat možnost dalších potíží, tedy redukcí počtu nově založených keší, které mohou vyvolávat konflikty.

Za mě tedy mají revírníci podporu, protože dali na papír něco, co stejně již nějakou dobu fungovalo a věřím, že to pomůže ke zmenšení třenic mezi námi kačery a nekačery.

A hlavně nepanikařte s tím, že se hned budou archivovat již dříve fungující kešky. Jasně je hned z kraje napsáno, že se týká nových publikací, tak nešiřte paniku.


A co tohle?

Maxinoha:

Tak jsem dostal od reviewerů pokyn abych přemístil nebo archivoval některé keše, které jsou v rozporu s Regionální pravidla pro Českou republiku.

Tak tak činím, nebudu se s nimi hádat.
http://www.geocachin...37-bcdb08cc13fd



Kdyby to Maxinoha spravne pochopil nic by nearchivoval... Mozna to ani NECHTEL pochopit...
  • 0

#102 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 12:36

Vymítač napsal/a:

weri napsal/a:
Lidi, zamyslete se. Doba, kdy geocaching hrálo jen pár lidí, je dávno pryč. Ať se vám to líbí nebo ne, je z toho masová záležitost, tedy roste frekvence odlovů keší. Roste tedy i frekvence kolizí nás kačerů s nekačerskou veřejností, ať to jsou ochránci přírody, myslivci či policajti.
Když před X lety zašel na kanálovku jeden kačer za dva týdny, je to něco jiného než dnes, kdy se tam skoro každý den vystřídá skupina kačerů. Každému je snad jasné, co se pak stane. Musí se nějak zredukovat možnost dalších potíží, tedy redukcí počtu nově založených keší, které mohou vyvolávat konflikty.

Za mě tedy mají revírníci podporu, protože dali na papír něco, co stejně již nějakou dobu fungovalo a věřím, že to pomůže ke zmenšení třenic mezi námi kačery a nekačery.

A hlavně nepanikařte s tím, že se hned budou archivovat již dříve fungující kešky. Jasně je hned z kraje napsáno, že se týká nových publikací, tak nešiřte paniku.


A co tohle?

Maxinoha:

Tak jsem dostal od reviewerů pokyn abych přemístil nebo archivoval některé keše, které jsou v rozporu s Regionální pravidla pro Českou republiku.

Tak tak činím, nebudu se s nimi hádat.
http://www.geocachin...37-bcdb08cc13fd


Přečti si příspěvek o kousek výše. Jeden z revírníků přímo potvrdil, že pravidla neplatí na starší keše. Nic proti Maxinohovi, ale řekl bych, že to trochu přepískl... stejně jako jeho truc prohlášení, že vypne keše během ME v Praze.

Tobias Reviewer napsal/a:
Je to jasně účelová archivace keše provedená Maxinohou.

Nikdo, opakuji NIKDO z reviewerů Maxinohovi, ani nikomu jinému nepřikazoval, aby archivoval svou starší keš.

Platí to, co je napsáno na rw wiki:
Pravidla jsou platná od 1.6.2013 a nemají přímý dopad na dříve schválené keše.


  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#103 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 12:39

Iabbervox napsal/a:
ssva: Přesně tak jsem to myslel. Plošnou PQ si člověk stáhne z krotkého rodinného GC, kanálovky a podobné radosti života si vyzobe z OC, kam do publikací nikdo nekafrá. A statistiky si může vést na papíře, vždyť je to jedno. Já si v tom svůj modus operandi najdu :-)

+B)...klidek.
Teď hlavně to, aby to potenciální tvůrci takových "lahůdek" hned pochopili a neházeli flinty do žita jen pro to, že to na GC nejde...a rovnou bez nervování s tím na OC.
(Jdu oprášit link na OC, kde jsem už dlouho nebyl...;) )
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#104 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 13:14

Přikládám snímek e-mailu.
  • 0

#105 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 13:17

No a teď jsem zvědavej na další dohady... Jak říkám, začínáme měnit hru za byrokracii. Koukám, že i s byrokratama.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#106 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 13:18

hanska napsal/a:
Dopadlo to přesně dle očekávání, jen další zákazy i nad rámec celosvětových pravidel, naopak nic, co by světová pravidla nepovolovala a ta česká ano. Ono jen zakazovat další a další věci je jistě snadnější a vo tom to je...

Máš pravdu. Jednou s Tebou mohu souhlasit! Češi byli vždycky papežštější než papež a když v MOCKBE pršelo, otvírali deštník. Zatímco v Polsku, Maďarsku, ale i v NDR fungovali soukromí rolníci a přežívaly i živnosti, v ČSSR jsme museli rozkulačit i bábu s pěti slepicema a znárodnit každýho ševce!
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#107 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 13:21

Tak si sypu popel na hlavu. Teď jsem zapnul PC a zjistil jsem, že se jedná o podvrh. Na tabletu to nebylo poznat.
  • 0

#108 mishakowo23

mishakowo23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 13:30

Podvrh?
  • 0

#109 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 13:35

No, tak to je síla - máš v okolí někoho, kdo by byl schopný zjistit něco o skutečném odesílateli? Bylo by třeba zjistit autora, aby si něco podobného pro příště rozmyslel. Ale zase na druhou stranu, mně se podobně objevuje upozornění, že zprávu nemusel odeslat XY, když mi třeba jen posílá známý určitou trasu z map. To mě opravdu zajímá, jak se tohle rozmotá.
  • 0

#110 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 13:40

Tak tohle je tedy síla. Tomu hajzlovi, co to Maxinohovi poslal by měl dát někdo přes úsměv aby si to dlouho pamatoval. Jestli to měl být vtip, tak hodně nepovedený.
  • 0

#111 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 13:44

No, podle me to Pitris (Skupec) nepsal, vzhledem k tomu, ze se vzdycky podepisuje stejnym zpusobem a tady to jaksi chybi... Takze se mi to proste nezda.. Zas tady je asi nejakej libovej blbecek, co si dela z lidi prdel a jeste skrze oficialni revirnicky prostredky... Maxinoho, rozklikni tu sipku vedle toho, komu byl mej poslanej. Mohlo by tam bejt neco vic....
  • 0

#112 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 13:57

Zdroj jsem již našel a poslal Sopdet Reviewerovi. Zveřejňovat jej nebudu aby to nezačal používat někdo další.
  • 0

#113 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 14:00

Maxinoha: Skupcovi jsi psal taky nebo ne? Vedet by o tom mel... :/
  • 0

#114 Tobias Reviewer

Tobias Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 14:09

Jsem rád, že se to nakonec vysvětlilo. Ale přiznám se, že mě vysvětlení docela šokovalo:o

Maxinohovi patří má omluva za tu větu o účelové archvaci.

Znovu opakuji, že Pravidla jsou platná od 1.6.2013 a nemají přímý dopad na dříve schválené keše


  • 0

#115 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 14:12

Uz tu holt dlouho nebyl zadnej stvanec :(
  • 0

#116 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 500 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 14:14

přímý dopad ne, ale nepřímý dopad prostřednictvím anonymizéru, jak vidno, mít mohou :D
  • 0
> Body nesmrdí <
Nepřijímám notifikace.Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#117 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 14:21

Editace. Psal jsem sprostě a to je špatně. Vše se vysvětlilo.
  • 0

Skupec Reviewer


#118 Pistafista

Pistafista

    Pistafista

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 14:29

Skupec Reviewer napsal/a:
Ahoj,
jsem neuvěřitelně nasranej a jde mi pára z uší.


Řekl bych, že jen sklízíš, co jsi zasel. Užij si to.
  • 0

#119 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 14:33

Pistafista: co to sakra meles? Na tos prisel jako kde?? Ten mejl Pitris ocividne neposilal (uz jenom podle toho textu), tak co si jako zasel?
  • 0

#120 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 14:47

Čím dál lepší B) Kromě přebíjení papírama i já na bráchu brácha na mě... :|
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama