Přejít na obsah


Fotka

Co se to děje ?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
100 odpovědí na toto téma

#1 kalgan

kalgan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 20:25

Naše Národní asociace dává českému geocachingu punc totální snobárny. Tzv. samozvaný nejlepší CAGEO které ovlivňuje naše slovutné reviewery, je myslím už za hranicí. Reaguji tím na připomínku kolegy vitaje. Absolutně nechápu jak může mít v této hře někdo větší přednost. Je to přece hra a nic jiného. Já osobně se už nechci podílet aktivně ve vývoji této frašky. Naštěstí to pro mě nic neznamená. Pouze mrzí. Tak to pěkně začalo. Gratuluji ČAGEU za boj o lepší geocaching a reiewerům že jim jsou tak nápomocni.
  • 0

#2 Sopdet Reviewer

Sopdet Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 20:33

:D :D :D :D :D :D :D :D pekne jsi mne pobavil v dnesni proprseny den :D :D :D :D :D :D
  • 0

Retired Sopdet Reviewer
Bývalý reviewer pro ČR, zejména Jihočeský, Plzeňský a Karlovarský kraj


#3 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 21:10

Vocode?
  • 0

#4 kwq7b3f44lddx

kwq7b3f44lddx

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 21:16

Vocode?


asi tohle

Sekce: Reviewer
Vlákno: FTF šance publikovaná na přání? WTF...
  • 0

#5 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 21:18

Někdo někomu zase šlápnul na bábovičku??? ;-)
  • 0

#6 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 21:23

Sopdet Reviewer napsal/a:
:D :D :D :D :D :D :D :D pekne jsi mne pobavil v dnesni proprseny den :D :D :D :D :D :D


Ty vole, on se ještě směje.
Fakt tleskám......
Ale co bych asi mohl čekat v našich končinách že?
Když sem tu (teď už frašku) začínal hrát, měl jsem úctu a respekt,
Koukám, že už není k čemu.
Smutnej příběh krásné hry......
  • 0

#7 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 21:38

Geocaching už holt není tím, čím býval, GS z toho udělal jen ubohou komerci a vy všichni co mu platíte za PM, ho v tom ještě podporujete. :@ Te že si revívři můžou dělat co chtějí, je jen taková vedlejší vlastnost systému. ;)
  • 0

#8 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 22:06

shaman3 napsal/a:
Geocaching už holt není tím, čím býval, GS z toho udělal jen ubohou komerci a vy všichni co mu platíte za PM, ho v tom ještě podporujete. :@ Te že si revívři můžou dělat co chtějí, je jen taková vedlejší vlastnost systému. ;)


Tohle už říkal Czechocowboy v roce 2007
To jsi ještě tahal dřevěného kačera a ne kolo.
Mě spíš sere to čagobelo, nebo jak se to jmenuje.
Se divim, že jim to GS žere.
Sakra, to je fraška.......
  • 0

#9 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 23:03

geostorm napsal/a:

Sopdet Reviewer napsal/a:
:D :D :D :D :D :D :D :D pekne jsi mne pobavil v dnesni proprseny den :D :D :D :D :D :D


Ty vole, on se ještě směje.
Fakt tleskám......
Ale co bych asi mohl čekat v našich končinách že?
Když sem tu (teď už frašku) začínal hrát, měl jsem úctu a respekt,
Koukám, že už není k čemu.
Smutnej příběh krásné hry......


Kdyz uz jsme v tom kravine, dle tveho vyjadrovani, smeju se tomu ano, prooze predstava toho jak CAGEO ovlivnuje RV je opravdu smesna, myslim ze kdy napises komukoliv z RV nebo z CAGEA tak ti odpovi ve stylu - ZIJEME SPOLU, ALE RADI SE ZROVNA NEMAME :) Takze ano tomu co napsal kalgan mi nezbyva nez se smat :D :D
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#10 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 0:50

kwq7b3f44lddx napsal/a:

Vocode?


asi tohle

Sekce: Reviewer
Vlákno: FTF šance publikovaná na přání? WTF...

Neznáme pozadí oněch dvou případů, ale zdá se, že to zde opravdu zapáchá protekcionářstvím.
  • 0

#11 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 1:42

Hmmmm... na jednu stranu se hlásá, že prostě musí se postupovat podle pravidel, spoustu keší/eventů je odmítnuto atd. no ale pak jsou zde ti, co mají protekci - a jak je vidno pro ty pravidla neplatí... Kam jsme se to dostali :(
  • 0

#12 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 2:18

Všichni jsme si rovni, ale někteří si jsou rovnější. Jenže to už začalo daleko dříve PM účty a zakládáním PMO keší. ;)
  • 0

#13 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 8:05

wetu: podepisuju. Ony jsou dva přístupy k řešení komunitních problémů: autoritaticní a systémový. Hra na pokraji legality by si vyžadovala ten autoritativní, a také ho původněš měla (RW má první a zároveň poslední slovo, o keši se nediskutuje, žádná publikovaná keš není precedensem). Ovšem tytto postuláty musejí dodržovat hlavně RW. Jak jednou začnou diskutovat, dohadovat se, jde model do kopru. Naši reviewři si zvolili ten systémový. Byrokratický, paragrafový, pravidlový. Ovšem napasovávají ho na živelně se rozvíjející hru, kde striktně dle práva jsme VE VĚTŠINĚ míst za hranou. To koneckonců celá společnost, prakticky jakákoli činnost, právo, paragrafy jsou tu primárně k řešení střetů, nikoli k diktování způsobu života. A naši kačeři jsou jak vidno velmi pružní. Nebezpečí pravidlového systému tkví ve skutečnosti, že co není zakázáno, je povoleno a že se dbá na striktní dikci paragrafů. Tenhle systém přímo vybízí k překrucování pravidel, k furiantství, k dohadování. Byrokrat bude VŽDY nejméně o krok pozadu. Výsledkem je závod o sešroubování pravidly. TOHLE JE CESTA DO PEKEL.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#14 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 8:28

MadDogTeam napsal/a:
myslim ze kdy napises komukoliv z RV nebo z CAGEA tak ti odpovi ve stylu - ZIJEME SPOLU, ALE RADI SE ZROVNA NEMAME :) Takze ano tomu co napsal kalgan mi nezbyva nez se smat :D :D

Tos trošku hodně ustřelil, zakládající členové ČAGEO: Slavík Petr alias Skupec Rev. Takže onen reviewer asi nemá rád sám sebe:o
  • 0

#15 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 8:41

hanska napsal/a:

MadDogTeam napsal/a:
myslim ze kdy napises komukoliv z RV nebo z CAGEA tak ti odpovi ve stylu - ZIJEME SPOLU, ALE RADI SE ZROVNA NEMAME :) Takze ano tomu co napsal kalgan mi nezbyva nez se smat :D :D

Tos trošku hodně ustřelil, zakládající členové ČAGEO: Slavík Petr alias Skupec Rev. Takže onen reviewer asi nemá rád sám sebe:o


Jo, ale to je jediný reviewer v ČAGeo. Ostatní to mají jinak.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#16 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 9:23

hej lidi, me je naky cageo u zadnice.... :-)
  • 0

#17 Tobias Reviewer

Tobias Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 9:25

Můžete být naprosto klidní, žádný z reviewerů už není členem ČAGeo;) A buďte si jistí ČAGeo nijak reviewery neovlivňuje, je to přesně tak, jak napsal Adam, cituji: "ZIJEME SPOLU, ALE RADI SE ZROVNA NEMAME" Druhá věc je ta, že ČAGeo dělá pro geocaching v ČR i dobré a potřebné věci. Třeba betatesty, nebo již zmiňovaný létající cirkus. Pokud takovýto event udělá kdokoliv, třeba i vitaj nebo kalgan, dostanou stejnou výjimku, jako ČAGeo, samozřejmě pokud se domluví s ownerem eventu, ke kterému se chtějí připojit.
  • 0

#18 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 9:30

Tobias Reviewer napsal/a:Třeba betatesty,

ke kterým nějakou orgasmizaci nepotřebuju, ...

Tobias Reviewer napsal/a:létající cirkus

Což je, kromě Monty Pythonů, co?
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#19 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 9:56

Uz by to celkem dost chtelo vyjadreni Alexe. Uz jsem to psala na FB - je mi uplne jedno, ze si benjo udelal hned dva krasny milniky za sebou, neco takovyho chce vetsina kaceru, ale ze si kvuli tomu necha od naseho revirnika publikovat kes nekde v horach v cizine, to uz je na me trochu moc. chtit tohle jakejkoliv obycenej kacer, tak ho revirnik rovnou posle nekam! i kdybych tohle chtela po jednom revirnikovi, se kterym se znam uz nekolik let, tak by me s tim poslal nekam! Jde tu o princip, ne o zavist. Bud si piste pravidla a dodrzujte je, nebo se na pravidla vyprdnete a publikujte si podle sympatii.
  • 0

#20 mirecek7

mirecek7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 10:10

Naprostý souhlas s poslední větou petulinky: Bud si piste pravidla a dodrzujte je, nebo se na pravidla vyprdnete a publikujte si podle sympatii.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama