Přejít na obsah


Fotka

Podpora a poděkování Reviewerům


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
50 odpovědí na toto téma

#21 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 9:42

Dobře to Roman napsal. Pravidla považuju za přiměřená a na rozdíl od ostatních si nemyslím, že by to bylo geocachingu na výrazněji na škodu, i když některá pravidla ohledně mostů a komunikací mi připadají až moc striktní.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#22 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 9:46

gygant napsal/a:
Na poměry internetu je tady superslušná komunita a úroveň diskusí, a to občasné trollování či vulgárnosti se snad dají řešit jednotlivě. :D

.

Tady jsou dva zralí na ban (jeden tu bohužel pořád ještě pobíhá bez náhubku a všude možně poštěkává), na jiné diskusi jsem vypozoroval, že asi tak tři čtvrtiny flamů vyvolávají a udržují v chodu pouze tři lidé... Je to stejné jako na jiných podobných diskusích: problémových jedinců je hrstka ale jsou při své aktivitě příliš vidět.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#23 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 9:51

Pravidla, nepravidla, ja mam za to ze hlavni bylo je a bude slusne jednani mezi kacery a revs a to je to nejdulezitejsi, at jsou pravidla prisnejsi, benevolentnejsi, nebo treba psany zprava doleva.... Takze za nas jasny dik a poklona praci revs. Alexovi extra omluva za podezreni za podil na taskarici. Benjovi a dalsim - nemuzu si pomoct, ale proste jste zneuzili dobrou vuli reviewra, tim mu ve finale moc podpory nevyjadrili, a to ze se to nekomu nelibi neznamena, ze vam cokoli zavidi.
  • 0

brundi
 


#24 odnikudnikam

odnikudnikam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 10:28

Revírníci byly vždycky. Něco mi schválili,něco ne. Ale vždycky řekli proč ne. Trochu mi z napsaných pravidel zatrnulo. To proto, že polovina mých krabiček je v "podzemí". Ale pro mne mají smysl a dělal jsem je pro ostatní abych jim ukázal zajímavá místa. Mnohá další místa v podzemí jsem si z důvodu bezpečnosti a ochrany těch míst nechal pro sebe. Jak to bude dál? Asi stejně. Je to hra. Tedy pro mne JE TO HRA.B) A hry? Mají pravidla. A pravidla vždy něco a někoho omezují. Revírníkům za schvalování krabiček děkuji. Za upozornění i za pravidla taky. Asi to jinak nejde. S krabičkami, které "neprojdou" půjdu jinam. Ale to jiná diskuze.:) Mějte se dobře.B) p.s. jak se asi o nových reginálních pravidlech dozví ten, kdo nenavštěvuje gc.cz? asi od revírníků po odeslání kešky ke schválení,že? já vím, neznalost zákonů neomlouvá.... radost mi udělal stav fronty schvalování. Tak zelenou jsem již dlouho neviděl....:D
  • 0

#25 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 11:12

hanska napsal/a:Výjimky z pravidel budou stále, takže spřáteleným kačerům...blabla...


Vložený obrázek
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#26 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 11:21

Roman-Jaroměř: dobřes to napsal, Jaromíre. :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#27 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 11:34

Souhlasím a k tomu co napsal Roman se připojuji. +1
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#28 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 12:20

Predne dekuji vsem za vyjadreni podpory, vezte ze to je ta nejlepsi a jedina odmena pro nas... Takze diky a pravidla tak jak jsou berte proste jako sepsana, na zaklade dalsich zkusenosti, namitek, novych pripadu se bude dopresnovat vysvetleni a snad se nam podari sehnat dostatek referencnich listingu aby se mohlo ukazat co a jak.

radost mi udělal stav fronty schvalování. Tak zelenou jsem již dlouho neviděl....:D


Takjsem kouknul na frontu, pro takove info jak to treba ted vypada:

cca 30 kesi ve fronte, ktere si zatim nikdo z RV neprevzal/nezacal resit

417 kesi, ktere jsou stazeny pod nase ucty a uz je resime, nerikam ze vsechno vyleze, ale to tak pro predstavu co taky muze znamenat ta "zelena keskomerka" Tak si to preberte kolik nas je a kolik toho na kazdeho tak vychazi ...

Neberte to jako stezovani, sli jsme do toho s tim ze tomu obetujeme nejakej cas, ale spis jako informaci jak se treba ted situace ma.
  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#29 urbanb

urbanb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 12:39

Konečně rozumné téma a většina názorů - +1
  • 0

#30 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 12:58

Souhlas s většinou - nový výklad pravidel se mi v něčem líbí, v něčem méně. S revírníky jsem zatím vždy vycházel velmi dobře, teda krom jednoho případu, který mě sice fest vytočil ale vytahovat ho už nebudu - koneckonců, člověk se prostě občas pohádá i s nejlepším kamarádem. Přiznám se taky, že jednoho revírníka opravdu nemusím, ale ten zase neschvaluje ČR .... Sečteno a podtrženo - je jasné, že nikdy nebude vyhovovat všechno všem a ani mé občasné brblání nic nemění na tom, že revírníky respektuju, vážím si jich a moc jim za jejich práci děkuju (musí se nechat, že je to práce nejen náročná, ale i nevděčná - takže o to větší obdiv a respekt).
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#31 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 12:59

MadDog: to jsou teda pekny cisla... docela vas obdivuju, ez to vsechno zvladate a delate za dobry slovo a par coinu :Dme uz by z toho asi davno kleplo.. :D
  • 0

#32 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 864 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 13:14

kapsa napsal/a:
... revírníky respektuju, vážím si jich a moc jim za jejich práci děkuju (musí se nechat, že je to práce nejen náročná, ale i nevděčná - takže o to větší obdiv a respekt).


Přesně tak - respekt - to je to, co téhle době neskutečně chybí!

Navíc kde kdo všechno ví nejlíp, kde kdo má patent na rozum, všechno by dělal líp, než ten druhý... ale jak má přijít k věci a ukázat, co v něm je, tak mu najednou jdou ruce dozadu...

Takže velký dík za práci těch několika lidiček, kteří nám tuhle zábavu v rámci pravidel korigují, aby v tom nebyl chaos a džungle. ;)
  • 0
Sony Xperia Z3 Compact - mobil, na který se při lovu kešek můžu spolehnout :-)<p>

#33 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 13:53

Přesně tak. Tohle už tady mělo proběhnout dávno a opakovat se v pravidelných intervalech.

Pánové, díkeš za tu lopotu, co pro nás denně děláte!

Taky díky Romanovi, že se rozhoupal jako první.

Pinděnko
  • 0

#34 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 14:41

Pod všechno tady se dokážu podepsat a podporuji. Co se týče pravidel, tak ty jedině vítám!
  • 0

#35 HaRaKa

HaRaKa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 16:13

Alf Gang napsal/a:

kapsa napsal/a:
... revírníky respektuju, vážím si jich a moc jim za jejich práci děkuju (musí se nechat, že je to práce nejen náročná, ale i nevděčná - takže o to větší obdiv a respekt).

Přesně tak - respekt - to je to, co téhle době neskutečně chybí!


ANO, moc pěkně napsané. A připojujeme i naše díky ;)
  • 0
-------------------
Hanka a Radek
HaRaKa team

GeoVysočina

#36 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 20:42

Za mě - díky Romane za to vlákno (ode mě snad takový slova oceníš dvojnásob) a díky reviewerům za ten čas a nervy.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#37 Tobias Reviewer

Tobias Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2013 - 4:43

Když jsem dnes otevřel geocaching.cz, byl jsem velmi mile překvapený. Děkuji Romanovi a všem ostatním za vyjádření podpory a slova díků.
  • 0

Tobias Reviewer
ExReviewer pro ČR – kraje Moravskoslezský a Olomoucký


#38 Darquer

Darquer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2013 - 5:48

Přidávám se k velké řadě těch, kteří si práce revírníků váží. Jistě i tady platí biblické, maličko upravené"Kdo je bez viny ať hodí kamenem".
  • 0

#39 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2013 - 7:45

kapsa napsal/a:
Sečteno a podtrženo - je jasné, že nikdy nebude vyhovovat všechno všem a ani mé občasné brblání nic nemění na tom, že revírníky respektuju, vážím si jich a moc jim za jejich práci děkuju (musí se nechat, že je to práce nejen náročná, ale i nevděčná - takže o to větší obdiv a respekt).


Souhlasím. Bohužel stále platí "za dobrotu na žebrotu". Někteří lidi si opravdu nevidí na špičku nosu.
  • 0

#40 vvitty

vvitty

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 142 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2013 - 10:19

Ze by se tu po dlouhe dobe objevilo i tema ke kteremu ma cenu prispet? :) Dekuji revirnikum ze dobrovolne delaji tuhle nevdecnou praci ;-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama