Přejít na obsah


Fotka

MIZEJÍCÍ SKŘÍTCI


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
30 odpovědí na toto téma

#21 krecek kuba

krecek kuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2013 - 7:29

No abych to zhodnotil z pohledu ownwra zhodnotil taky mám jednu velkou městskou keš obtížnoust jedna s pohádkovou tématikou prostě keš pro dětska. Sice věci mizí rychle ale tohle je u tebe je účelové rabování a kačeři to podle mě nedělají jak už někdy padlo dělají to podle mě dětska z okolí. Takže keš jakože dát do údržby na dlouhý čas fyzickou krabku odělat a doufat že tam ty dětska přestanou lézt a po čase ji da místo nebo taky úplně zrušit což by sice byla škoda ale pokud kěš slouží jen k vykrádání tak to musí ostatní kačeři akceptovat(buhužel).:(
  • 0

#22 pinkturtle

pinkturtle

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2013 - 18:39

Ahoj, díky všem za rady a užitečné podněty. Chtěla jsem jen v sekci cache - změny a upozornění upozornit, že se s mými kešemi něco děje, kdyby je snad někdo chtěl navštívit, ať není zklamaný. Nejednalo se mi o problémy s běžnou údržbou, je mi jasné, že většina kačerů je slušných, někteří jsou excelentní (Teepec mi poslal velkou krabici hraček k doplňování do keší) no a pak je v souladu s Gaussovou křivkou i mezi kačery pár gaunerů, kteří vezmou v keši vše co lze. A kdo chce mít své keše v pořádku, musí je prostě pořád obcházet, opravovat a doplňovat. Jednalo se tu ale o krádeže a ničení celých krabek. Když zmizely předtím, bylo to jen ojediněle a protože mám téměř vše připravené v záloze, byla jsem většinou do rána schopna vyrobit keš novou. Teď to ale začalo poslední týdny tak intenzivně, že musím zvolit jiné řešení. Keše se pokusím udržet a nahrazovat do doby, než je přemístím jinam. Místo už mám vytipované, ale doladění umístění nějaký čas potrvá. Před přemístěním dám určitě vědět. Happy caching!
  • 0

#23 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2013 - 18:53

comparare napsal/a:
Nejdrřív si ty kreténe založ svoji keš a pak tady plkej o obnovování či archivu.

Ale notak, takove urazky snad uzivaji pouze ti jednodussi lide. ;)
  • 0

#24 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 611 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2013 - 21:10

Tys byl vždycky takovej jednodušší, takže to je přesně pro tebe. Ownerka nepřecenila své síly, jenom nečekala, že ty kešky bude někdo soustavně likvidovat, ale to bys, ty ..., pochopil až ve chvíli, kdy budeš mít založených alespoň pár keší. :@
  • 0

#25 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 4:52

Nebudu přece zakládat něco, na co vím, že bych pak neměl sílu udržovat. Znám moc dobře mentalitu čechů. Ne nadarmo cizinci vnímají čechy jako národ zlodějů. ;)
  • 0

#26 tomozzy

tomozzy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 7:33

To Shaman3: Seš fakt úchyl, který akorát má potřebu být vidět!!! Běž vyvolávat duchy na ulici a bude tě vidět víc. Tady pak bude pokoj! Růžové želvičce: Ownersví je boj. Mě se přímo u našeho baráku ztrácela keš, respektive filmovka z úkrytu. A až po čase, když jsem tam dal jen logbook bez filmovky tak krádeže přestaly. Pak jsem zjistil že to dělali blízko bydlící smažky a potřebovali filmovky na ganju B) . Na tvoji sérii tedy série jsem chtěl s děckama dojet na konci července, až pojedem pod Tatry a těšíme se na ně a určo vezmem tak či tak hodně věcí na trade. Klobouk dolu před Tvou trpělivostí!
  • 0

#27 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 7:49

tomozzy napsal/a:
To Shaman3: Seš fakt úchyl, ...

Ale notak, taková slova snad uzivaji pouze ti jednodussi lide. ;)
  • 0

#28 Slanecek

Slanecek

    lekla ryba

  • Members
  • PipPipPip
  • 463 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 7:56

saman3: a slozitejsi lide maji problem pochopit, ze pokud ownerka obiha krabky kazdy tyden a presto jsou znovu ukradene/vykradene, tak to neni o preceneni sil? pinkturtle: zkus je na nejaky cas disablovat a stahnout z terenu, treba kdyz je nejakou dobu nicitele nenajdou, smiri se s tim, ze uz tam nejsou. Sance asi neni velka, ale treba by jim mesic oddechu pomohl. Taky zacnou prazdniny a pokud to delaj mistni decka, budou na cas pryc. Pokud muzu nejak pomoct, dej vedet, rada to udelam - minimalne poslat nejakou vybavu muzu. Pevne nervy preju.
  • 0

#29 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 8:38

ad tčaman: TROOOOLLLL!!!! Zase se trefil do nějakýho horkýho místa a chytil se první negativní odpovědi jak pes klacku. IGNORUJTE HO, nebo se to zase celý zvrhne v nechutnej pingpong ten úchyl-zbytek světa a na konci setu LOCK.

KAPSO: s tou multinou máš pravdu, ale všechno na multinu předělat nejde. Tady by to asi mělo trochu menší smysl... i když...
Ale pryč od kolovrátku: kdybys nějakou tu sérii založil a obhospodařoval (což by ti, mimochodem, jen prospělo ;) :D ), bylo by to jasný, že popisovanej stav maj na svědomí parchanťata z okolí. Že jsou ychlokačeři verbež, je jasný a je to hudrací evrgrýn. Ale tenhle případ je typicky profláklý místo a parchanťata.
A bohužel, musím potvrdit, že mají spolehlivě větší výdrž jak jakejkoli owner. Stane se z toho pro ně hra, kterou si pedávají generace. My to vzdali po třech letech a došlo k přesunu. Až na jednu, pro parchanťata asi "věc cti" kešku je na novém místě, o půlkiláku dál a v lese, zatím klid. ťuk ťuk.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#30 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 8:56

Tak co je dát trochu výš, tam kam ta prťata nedosáhnou? ;)
  • 0

#31 AJFA

AJFA

    Advanced Member

  • Moderators
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2013 - 9:06

Nějak toto vlákno zpočátku s ohledem na jeho téma uniklo mé pozornosti, ale jak vidno, vy si najdete záminku k dohadům všude.
Takže zámek.

AJFA

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama