Přejít na obsah


Fotka

GPS MAZE EUROPE - Czech Republic


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
39 odpovědí na toto téma

#1 MarHan

MarHan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 371 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 6:53

Je nám veleváženou poctou, že můžeme tímto způsobem oznámit všem kačerům, že po více jak ročním jednání a především díky úspěchu ČAGeo Flying Circusu byl před chvilkou publikován První Evropský GPS MAZE.

GPS MAZE EUROPE - Czech Republic nahradí plánovaný ČAGeo Flying Circus ve Stromovce v termínu od 6. do 8. 9. 2013.

Děkujeme všem, kteří nás v této činnosti podporovali a rovnou přijímáme s plnou náručí všechny, kteří nám v budoucnu pomůžou s tím, aby GPS MAZE EUROPE - Czech Republic byl jedním z milníků asociace.

Listing - http://coord.info/GC45GGA
Stránky s detaily - http://www.cageo.cz/maze/

Těšíme se na setkání s vámi a věříme, že vám tato ikonka udělá radost:-)
  • 0
Garmin Oregon 650, Samsung Galaxy S + Locus + GSAK

#2 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 28 červen 2013 - 7:12

Blahopřeju k úspěchu. Ale musím se zeptat - co to přesně pro kačera znamená kromě neobvyklé ikony - bude se na místě dít něco jiného, než klasický lítací stan?
  • 0

#3 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 7:21

Smekam pomyslny klobouk a blahopreju. To je bomba.
  • 0

#4 JohnnyM.

JohnnyM.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 7:21

GPS MAZE samozřejmně vychází z našeho ČAGeo Flying Circusu, ale chystáme podstatné změny a doplnění. Chystáme obměnit některé banery (statistiky), přibudou další nové (cca 20) a budeme se snažit přidělat další interaktivní věci. Celý prostor se zároveň zvětší a tak doufáme, že použitím stanu 10x15m a úpravama docílíme větší průchodnosti. Plánujeme být na místě NONSTOP, takže pokud se někdo chce vyhnout návalu (který se asi dá očekávat zejména v neděli) tak může přijít v brzkou ranní hodinu a pořádně si celou expozici prohlédnout.
  • 0

#5 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 7:25

V listingu budou informace přibývat. Maze v Americe byl též o výstavě s interaktivnimi prvky. Tímto se lišit nebudeme. Ale stan bude jiný, větší s novými prvky. Přijeďte a uvidíte.
  • 0

#6 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 7:32

Tak to je skvělý úspěch, máte mou gratulaci ;) . Zajímalo by mě hlavně, jestli bude možné přijít v nějakou takovou hodinu, kdy nebude areál pod vstupným!
  • 0

#7 HallaDita

HallaDita

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 7:38

maze... paráda! Větší stan, ale i více banerů, to pořád nezaručuje, že tam bude k hnutí, ale NONSTOP... ještě větší paráda :D:D Už se tam moooc těším. Flying circus v Olo byl úžasnej (až na ty neprostupné davy).
  • 0

#8 JohnnyM.

JohnnyM.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 7:39

GPS MAZE EUROPE je umístěn ve Stromovce před restaurací Šlechtovka, která nám mimochodem neuvěřitelným způsobem vyšla vstříc, za což alespoň takto děkujeme. Vstupné bude pouze dobrovolné (bude na každém z vás zda po projití celé expozice budete chtít přispět), jinak jak už jsem psal výše bude otevřeno NONSTOP od pátku večer až do neděle.
  • 0

#9 JohnnyM.

JohnnyM.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 7:43

HallaDita napsal/a:
maze... paráda! Větší stan, ale i více banerů, to pořád nezaručuje, že tam bude k hnutí, ale NONSTOP... ještě větší paráda :D:D Už se tam moooc těším. Flying circus v Olo byl úžasnej (až na ty neprostupné davy).


Také jsme od základů změnili i konstrukci (místo dřevěných latí, které nyní našli využití na táboře U Lakomců bude použit hliníkový profil) a to tak, že minimální průchody budou 2m (ve stanu byly 0,8m). Celá expozice se také roztáhla o 3m respektive 4m do stran a uvnitř snad bude trochu vzdušněji.
  • 0

#10 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 7:49

Nečekal jsem, že se něčeho takového dožiji. Smekám pomyslný geoklobouk a na vaši počest na minutu vypínám Garmina. Dobrá práce.
  • 0

#11 HallaDita

HallaDita

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 7:52

JohnnyM. napsal/a:
...Celá expozice se také roztáhla o 3m respektive 4m do stran a uvnitř snad bude trochu vzdušněji.


to je bezva, těším se, už aby bylo září. Je skvělý, že jste od GS dostali to maze povolené :)
  • 0

#12 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 8:34

moc pěkná práce! gratulace a těším se. mám takovej pocit, že do Stromovky nejspíš dorazí celá Evropa :-)
  • 0

#13 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 8:49

V kolik se v pátek 6.9. předpokládá začátek akce?
  • 0

#14 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 8:53

Velká gratulace, že se povedlo a už se tam těším :)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#15 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 9:09

Nikde jsem nenašel napsáno, o co jde a jaký bude program. Nevím co si mám představit pod "putovní výstava věnovaná technologii GPS a samozřejmě především geocachingu".
  • 0

#16 JohnnyM.

JohnnyM.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 9:14

martinracek26 napsal/a:
V kolik se v pátek 6.9. předpokládá začátek akce?


Začátek akce se předpokládá ve večerních hodinách tedy předběžne cca v 18:00, ale tato informace bude ještě upřesněna v okamžiku kdy budeme moci odhadnout jak dlouho potrvá postavit expozici i samotný pavilon pro ni.

Listing se bude průběžně měnit a doplňovat o další informace...

Hamaci napsal/a:
Nikde jsem nenašel napsáno, o co jde a jaký bude program.
Nevím co si mám představit pod "putovní výstava věnovaná technologii GPS a samozřejmě především geocachingu".


K objasnění by mohl posloužit článek od Kulhala: http://www.cageo.cz/...tures-maze-usa/
  • 0

#17 HallaDita

HallaDita

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 9:17

Hamaci napsal/a:
Nikde jsem nenašel napsáno, o co jde a jaký bude program.
Nevím co si mám představit pod "putovní výstava věnovaná technologii GPS a samozřejmě především geocachingu".


a kliknul jsi na ten odkaz ČAGea? nebo si najít zminované eventy Flying circus a podívat se třeba do galerie fotek? GC3EY82, GC3Z3DR
  • 0

#18 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 9:59

HallaDita napsal/a:a kliknul jsi na ten odkaz ČAGea? nebo si najít zminované eventy Flying circus a podívat se třeba do galerie fotek? GC3EY82, GC3Z3DR

A nebylo by žádoucí tohle mít v listingu?!


(Už jsem to psal na FB, tak to snad doplní.)
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 10:01

Velká gratulace a už se těším.
  • 0

#20 Worfsson

Worfsson

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2013 - 10:18

Pánové a dámy, ohromná gratulace, že vám to vyšlo! Dovolím si vypůjčit svůj log z Olomouce: "Pro úplné nováčky to pak musel být doslova ráj, pro budoucí ownery pak velká dávka inspirace. Na konci jsem si raději několikrát nechal zopakovat, že stan se opravdu brzy vydá na cestu. Dostane-li se do blízkosti Matičky Stověžaté, moc rád ho opět znovu (a snad tentokrát ve vetším klidu) navštívím... A teď - několik amatérských když: 1) když by se podarilo zajistit kompletní preklad všech panelu do jazyku páně Shakespearova 2) když by ony prostory byly větší, prostornější a možná klimatizovanější 3) když by celá událost byla rozprostřena do delšího časového údobí 4) a když by se to celé podařilo (tfujtajbl slovo!) "vykomunikovat" se Zeměmluvem pak, Vážená asociace, gratuluji - pak byste byli s jistotou pořadateli první evropské GPS Adventures Maze Exhibit! A abych nezapomněl na závěr - svůj imaginární širák zadupávám do země a ještě jednou vzdávám hold!!! " Na září se už dopředu těším!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka