Přejít na obsah


Fotka

Wherigo na iPhonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 ryvova

ryvova

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 13:53

Mám na iPhonu 4S Wherigo. Včera jsem si stáhla update, který se mi nabídl. Výsledek je, že nové kešky mohu hledat bez problémů, ale mám tam několik rozdělaných (u 2 mi chybí jen si dojít pro finálovku) a tam se mi při pokusu o načtení uložených dat zobrazí Initializing... a pak aplikace spadne :@. Nevíte čím to může být? Působí to na mne dojmem, že nová verze aplikace používá možná jiný formát datového souboru pro ukládání. Nebo tip jak vrátit předchozí starou verzi. Dík
  • 0

#2 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 17:07

Hraje to jeste nekdo na iOS? Download wherigo cartridge lze pres webovy prohlizec pouze? Omg
  • 0

#3 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 19:00

Na iphonu hraju wherigo běžně, funguje to bez problému, na rozdíl od Androida to nevybijí baterku. Stahovat wiga se musí přímo z aplikace, která se přihlásí přímo na na wherigo.com
  • 0

#4 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 11:16

Baterky to nevybiji asi protoze to ma nastavenu mensi presnost, to Geocaching app baterky drancuje spolehlive. Zkusil jssem to a bud jsou blbe ty stranky (neustale proklikavat jak u dementu, podle me naprosto neintuitivni na telefonu - co si o tom myslite?) anebo ten program? Ne ten program vypada fine a ani uz neni nestabilni jak stoji v ruznych komentarich. Hledal jsem na nich kde vlozit ten kod asi 10 minut. A nenasel. Pomooc :-)
  • 0

#5 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 285 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 12:09

Co je to menší přesnost? Když jsem dělal nové wigo, tak jsem měl v jedné ruce iphone a ve druhé O550 a oba přístroje reagovyaly +- 2 sekundy stejně. Nevím jak ty, ale když si zapomenu Oregáno tak klidně kešuji půl dne na iphonovi a nemám pocit, že baterky nestíhají. A co se týká cartrige?Tlačítkem vlevo od nápisu wherigo se připojím na server wherigo.com a tam po přihlášení, které si to pamatuje, už hledám co potřebuji. :-)
  • 0

#6 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 18:07

Hráli jsme Dělovou kouli na Špilberku na Oregonu 450 a na iPadu zároveň a nebyl moc velký rozdíl kromě poněkud divoké šipky ukazujíci směr na iPadu (přece jen ten kompas chybí), ale lokalizace byla plus mínus podobná.
  • 0

#7 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2013 - 20:03

Lubbez, v ios muze mmj. deleloper nastavit tusim 7 urovni pozadovane presnosti gps. Jako pokud si nenahodim letecky mod, tak uplne vidim jak mi ubyva baterka, nevim zda to zere spise mobilni prenos nebo gps receiver. Mk1977, jak to myslis? Ipad elektronicky kompas samozrejme ma, vsechny verze od ipad2 vyse, nevim jak uplne prvni ipad. No gps maji pouze verze s mobilnimi daty. Dotazy: 1.wherigo app (anebo gc live?) neumozni BM vyhledat wherigo kese? 2.cimzto padem vyhledat okolni kese, kdyz ta slavna wherigo stranka asi neumi nacist koordinaty meho browseru? Je pro BM Lehce useless? 3.chapu spravne ze logovani na wherigo a na GCcom neni vubec provazane (prestoze oboje procozuje groundspeak)? A ani GC kod? Proc? 4.proc na wherigo com mi to v ios stale cpe wherigo player pro pocketpc a builder pro windows? to neumeji deteovat platformu prohlizece a necpat tam nesmyslne odkazy zabirajici pulku obrazovky?
  • 0

#8 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2013 - 20:14

Aha, tak to mi jen zlobí šipka ve wherigu. Abych se přiznal tak tuhle hračku moc prokouklou nemám. Vyhrál jsem to v tombole a stačí mi, že to nějak funguje (na kupování je to jen příšerně předražená designová hračka). Do doby než se mi to takhle náhodně dostalo do ruky mě vůbec nezajímalo. Wherigo a wherigo keš je rozdíl. Stejně jako letterbox a letterbox keš. Wherigo keš je keš k jejímuž nalezení potřebuješ dohrát wherigo. Ale wherigo se hraje i bez hledání keše. Je to stejné jako když si kvuli mysterce spustíš emulátor enigmy nebo dohraješ partii šachů apod., akorát tahle "mysterka" má vlastní ikonku (evidentně protekce :)).
  • 0

#9 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2013 - 20:36

No jde o to, jestli mas ipad s mobilnimi daty, slotem na sim kartu, zadnim plastovym pruhem? Pokud ne (u tombboly bych to cekal), tak mu muze spise skakat ten cilovy bod, potazmo kompas k cilovemu bodu se bude menit, protoze souradnice pak ipad odhaduje pouze z mas/signalu/triangulace wifi hotspotu... Ipad mini 3g je super i na hledani kesi, jen kdyby GS konecne optimalizoval aplikaci GC... Vejde se mi do kapsy, baterie suprova, s ohledem na dalsi suprove aplikace idealni stroj, nahradil mi notebook. Tak jsem se Wherigo prokousal a Jediny problem je v tom, ze pro BM nelze solidne vyhledavat okolni kese Wherigo :-( Nechapu proc na wherigo.com strance neni to same jako na geocaching.com Find My Location (standardni JS ktery si vezme pres browser me souradnice :-(( PM ma v aplikaci WHERIGO moznost rovnou vyhledavat nejblizsi Wherigo kese, asi omezeni Gs web api? Update: http://www.geocachin..._agreement.aspx Viz schedule A dole - limitations
  • 0

#10 MK1977

MK1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 10:42

iPad je se slotem (nepoužívám). Mate mě hlavně to, že vzdálenost to ukazuje (odhaduje?) správně, ale ten směr, to je tragedie. Jinými slovy, jdu-li správně vzdálenost se zkracuje, šipka si však ukazuje kam chce.
  • 0

#11 wefsafca

wefsafca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 191 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 1:19

Povolit kalibraci kompasu v polohovych - systemovych sluzbach?
  • 1

#12 zabicka22

zabicka22

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2016 - 22:57

Zdravím, objevila jsem toto vlákno. Mohl by mi prosím někdo poradit, jak do iPhonu (případně i iPadu, ale to bude asi stejné), stáhnu Whirigo ze stránek? App už v mobilu mám, jen nevím, jak spárovat konkrétní hru a stáhnout ji do mobilu. Poradí prosím někdo? Předem děkuji. Chystáme se právě odlovit tu dělovou koupi na Špilberku v Brně. 


  • 0

#13 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 7:07

Ahoj, jak psal lubbez - přímo v aplikaci tlačítko hledat (lupa), zalogovat na Gc.com a najít cartrige kešky podle Gc nebo nazvu....
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#14 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 8:59

Další, osobně vyzkoušené, možnosti:

Poslat gwc soubor do mailu, který máš v iPhone, zprávu si pak otevřít a klepnout na přílohu - nabídne se možnost spuštění v apl. Wherigo.

Z počítače pomocí iTunes. Je potřeba znalost přenosu souborů do aplikace, nemám možnost to teď tady podrobně popisovat.
  • 1
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#15 Casanova

Casanova

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2016 - 15:40

iTunes - ikonka iPhonu - Aplikace - sjet úplně dolů a kliknout na Wherigo - tlačítko Přidat - Hotovo


  • 0

#16 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2021 - 9:06

Ahoj, kamarádka (iPhone, Wherigo® ) hraje hru která se nedá udělat na jeden zátah.

Normálně příjde do lokace, ta správně ze seznamu zmizí, pak další  a další. Den končí a tak apku vypne a druhý den zjistí že má zase všechny lokace, jako kdyby začínala novou hru.

 

To se samo neukládá (jako u mě v Androidu) nebo je tam někde tlačítko nebo příkaz k uložení hry?

 

 

Dekuji.


Tento příspěvek byl upraven od PeSis: 21 červenec 2021 - 9:08

  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama