Přejít na obsah


Fotka

ŠOLIM #1000


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 9:55

Nevím, zda mi to přísluší, ale všiml jsem si včera večer, že jsou další 3 kandidáti na překročení magické hranice 1000 nalezených a ráno vidím, že se to jako čtvrtému v pořadí podařilo Šolimovi, takže móóóc gratuluji. Přeji stejné nadšení i do dalšího hledání a moc děkuji za nádherné založené kešky a zábavu spojenou s jejich luštěním a hledáním. Těším se, že se jednou potkáme osobně. Boris
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 10:23

Je to presne tak, dalsi geotisicovka padla a nikdo si toho ani moc nevsiml. Milosi moc gratuluju! Mel bych ti co nejdriv predat putovni zlute tricko a odznak, dalsi uz se hrnou:-)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 10:25

Blahopřejeme k rozšíření skupiny multicacherů. Přejeme mnoho dalších krásných zážitků při Tvých toulkách za přírodními krásami, historickými a technickými zajímavostmi. Těšíme se na Tvé další pohodové cache a naše občasná setkání.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 14:54

kdyz jsem koukal na zacatku vikendu, byla tam 999 a to bych se moooc divil, aby tu tisicovku behem vikendu solim nedohnal. s obdivem k turistickym vykonum gratulujeme.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2006 - 7:32

Velka gratulace ke skutecne kulatemu jubileu!!! A take velke diky za tvoje vlastni kesky...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2006 - 9:03

Milosi opozdene ale o top vetsi gratulace k projiti magickou branou !! Diky za tve krasne kesky.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2006 - 9:06

I já se připojuji ke gratulantům. Miloši, je to obdivuhodné, co jsi dokázal v jedné osobě. Přeji hodně sil do dalšího hledání.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2006 - 23:06

Gratuluji k výstupu na Olymp českých geocacherů. Ale hranice se stále posunuje..
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 9:25

Malem jsme ti Milosi ani nestihli poblahoprat. Vime za na nejaky pocty nalezenych kesi moc nejsi, takze ti do pristich nekolika tisic nalezu prejeme hlavne hodne pohodove nachozenych a na kole najezdenych kilometru a krasnych zazitku.
Nektari
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 10:20

Komu 6, tomu 6! Je sympaticke, ze nehonis body, i kdyz nakonec takovahle statisktika sveci o opravdovem zapalu a pilnosti. Drz se dal.
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 10:53

To je uzasny vykon, gratuluju a tesim se,ze se zase nekde u kesi potkame. Diky za Tvoje kese a hodne zazitku v dalsi tisicovce, Asteris
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 16:53

Blahopreju - zaroven to je tisic logu, co se dobre ctou, diky za ne.
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2006 - 20:22

I já se připojuji ke gratulantům. Pěkně kulatá cifra. Mám co dohánět.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 12:21

Dekuji vsem za projevenou soustrast, ta tisicovka se bohuzel prekonava jen jednou a dalsi je jen dalsi. Je to hranice o ktere jsem pred 2,5 rokem ani nepremyslel. Ale pak mne to chytlo a zacal jsem chodit a jezdit na kole po vlastech ceskych a hledal jsem krabicky a hledal a hledal... . Pri te prilezitosti jsem zjistil, ze se s kolem dostanu takrka kamkoliv v republice aniz bych musel pouzit auto a to mne velice potesilo, vzdyt geocaching delam hlavne kvuli turistice. Jsem rad, ze se geocaching tak pekne rozviji a ze se najde stale dost novych nadsencu, kteri ukladaji nove a nove krabicky po republice a ja tak mohu stale podrobneji poznavat svoji vlast. Timto dekuji vsem kteri maji pekne napady na ulozeni cache a svuj napad zrealizuji.
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 16:08

Tvůj způsob hledání je geokačerská klasika. Mnozí mezi námi by si měli vzít příklad z Tvého přístupu. Asi by neměli tak vysoké počty logů, ale možná, že by měli kvalitnější a trvalejší zážitky. Gratuluji ne k počtu krabic, ale k počtu krásných navštívených míst (i po odpočtu těch fujtajblových)
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 11:37

Milosi, byl jsi sledovan:-)) Gratulujeme a obdivujeme, protoze jsi na to sam. Prejeme hodne dalsich zazitku.
  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2006 - 15:35

Gratuluji a přeji hodně sil do další tisícovky :-)
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2006 - 9:05

Take gratuluju a preju, at te to stale bavi:-)
  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2006 - 10:10

Bravo Solim, gratulujem k peknej gulatine :)))
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2006 - 14:17

tak tvoji tisicovku jsem taky uplne prehlid, jinak bych dnes v jidelne neopomenul nejakou zminku o tom, ze patris na ustav nebo neco takoveho. Proste at ti to jde dal aspon tak dobre jak ted.

Dekuji vsem za projevenou soustrast, ta tisicovka se bohuzel prekonava jen jednou a dalsi je jen dalsi. Je to hranice o ktere jsem pred 2,5 rokem ani nepremyslel. Ale pak mne to chytlo a zacal jsem chodit a jezdit na kole po vlastech ceskych a hledal jsem krabicky a hledal a hledal... . Pri te prilezitosti jsem zjistil, ze se s kolem dostanu takrka kamkoliv v republice aniz bych musel pouzit auto a to mne velice potesilo, vzdyt geocaching delam hlavne kvuli turistice. Jsem rad, ze se geocaching tak pekne rozviji a ze se najde stale dost novych nadsencu, kteri ukladaji nove a nove krabicky po republice a ja tak mohu stale podrobneji poznavat svoji vlast. Timto dekuji vsem kteri maji pekne napady na ulozeni cache a svuj napad zrealizuji.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama