Přejít na obsah


Fotka

Vořechovi (komiks o GC)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
80 odpovědí na toto téma

#81 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 188 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2021 - 21:44

Pokud u něčeho nevíte o co jde, nebojte se zeptat (i u starších věcí, třeba si vzpomenu); přeci jen to nekreslím proto, aby tomu nikdo nerozuměl.

351 naráží na Wherigo.com, kde (teď už jen po přihlášení) jsou aplikace z roku 2008 stále označeny jako NEW.

352 naráží na "aktuální" téma, kde jsou nabízeny k prodeji aktivované geocoiny, ovšem ještě dráž než kolik stojí tyto neaktivované geocoiny v českých geoshopech.

353 souvisí s častými dotazy na Facebooku, kde se dá koupit samotný trackovací kód či barevná CWG. Obě dvě věci by však neměl nabízet nikdo, neboť přeprodej samotných trackovacích kódů je proti ujednání od HQ; barevná CWG si zase nepřejí původní autoři CWG a nebylo pro ně HQ schváleno bezplatné užití loga.

354 je přesně o tom, že Giga věnovaný (cituji) "Před dvaceti let byla ukryta první keš" byl přesunutý na 8.5.2021, tehdy to bude dvacet let od ukrytí první keše v Americkém městě Manistee.

355 souvisí s tím, že když bylo určeno že veškerý program eventů může být brán jako dobrovolný, pro eventy spojené s dárcovstvím krve musel vzniknout na webu českých reviewerů samostatný odstavec.

356 souvisí jednak s již výše zmíněnou aférou, po které na Geocaching.com zbylo několik falešných účtů s tuctem aktivovaných geocoinů (a možná nejen falešných účtů, neboť takto získané kódy tady dotyčný nabízel i k prodeji prostřednictvím inzerátu), které ovšem reálně jsou nejspíš ve skladech geoshopů či v něčích sbírkách a skuteční majitelé na to příjdou teprve tehdy, kdy se je budou snažit aktivovat. Také ale souvisí s tím, že když jsem se snažil pro potřeby nového katalogu českých geocoinů zjistit počet kódů zakoupených pro výrobu Czech GeoDog 2010 Geocoin, nepochodil jsem. V systému tento typ geocoinu sice je, ale nedá se k němu dohledat jediný listing. K dohledání by bylo potřeba, aby byl alespoň jeden kousek tohoto geocoinu aktivovaný. No a pokud náhodou ve finále výrobce neužil jinak pojmenované kódy, pak to vypadá, že za uplynulých deset let si ještě nikdo ze sběratelů tento geocoin neaktivoval.

357 naráží na již dlouho uzavřená divadla. A poslední obrázek v 360 pochází z jednoho loňského eventu, včetně textu.


  • 2
0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka