Přejít na obsah


Fotka

Nabízím zdarma betonový balvan na cache


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
10 odpovědí na toto téma

#1 JirkaRybka

JirkaRybka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2013 - 11:40

Zůstal mi doma home-made betonový "balvan" s dutinou na krabku. Původně byl použit na GC3NBR5, bohužel na daném místě nebyl tak nenápadný jak jsem zamýšlel, a nějaký mudla mi ho poslal dolů z dvacetimetrového skalnatého srázu (což balvan přežil bez úhony). Po změně maskování kešky už balvan jen překáží v předzahrádce. Pokud by o něj někdo stál, přenechám zdarma či za odvoz (po Praze případně i dovezu).

Materiál: železobeton
Velikost: Délka asi 50cm, jinak viz. foto
Váha: odhadem 30-50kg, dá se s obtížemi přenést, jinak v podstatě vylučuje náhodný přesun mudlou
Dutina: Na krabku lock&lock 2l v přebalu, s rezervou. Natěsno by se vešla i krabka lehce nad 3l. Robustní ochrana krabky před poškozením.
Spodek: Ploché dno s odvodňovacími trubkami proti zimnímu zamrzání
Povrch/maskování: Světlý beton (teď už lehce oprýskaný) tvarovaný do podoby balvanu. Nenápadný by mohl být v nějaké sklace, nebo mezi podobně velkými světlými kameny (žula, vápenec apod.), jinak potřebuje spíš něčím dalším částečně zasypat.
Otvor do dutiny: Plochá stěna s dírou, vyžaduje přiložení dalšího maskovacího předmětu (kámen apod.)
Fotka: tady nebo v příloze
Kde se prozatím nachází: Ulice Na Hřebenkách, Praha (případně dovezu po Praze)

V případě zájmu prosím o kontakt.
  • 1

#2 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 227 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2013 - 11:42

už nic,.. :)
  • 0

#3 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2013 - 15:22

Škoda nechat ležet ladem, je ještě k mání? Já bych ho použil na jednu mojí lesní, pokud by odolal útokům chrochtáků (řekl bych že ano:-) akorát bych dal do atributů, že je třeba mít vlastní výbavu - hever, kladku & lano apod. :) Pokud je k mání, hlásím se o "adopci"
  • 0

#4 JirkaRybka

JirkaRybka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2013 - 15:38

K mání je, pošlu kontakt soukromou zprávou. Hever u lovců asi není třeba, díra pro krabku je z boku - spíš z hlediska maskování je třeba to umístit tou dírou někam odkud není na to vidět, nebo k díře přirazit další kámen. Jen doprava do lesa může být s ohledem na váhu trochu problém, pěšky odhaduji limit tak 100m od auta (a člověk se dost nadře), jinak to chce nějaký vozík.
  • 0

#5 JirkaRybka

JirkaRybka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2013 - 16:01

Tak právě jsme se dohodli na "adopci šutru" s uživatelem St&nda, takže tímto je VYPRODÁNO. Děkuji za prostor na fóru a přeji všem hezký den.
  • 0

#6 Tompr

Tompr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2013 - 10:45

ja jsem přemýšlel u mé keše o stejném ukrytu jen jsem to chtěl zadělat do praveho kamene prostě vysekat/odvrtat apod díru nakonec se mi nechtelo tahat kamen od baraku a na místě nebyl vhodný kamen tak jsem zvolil jiny přírodní ukryt :) ale takovéto ukryty se mi velice líbí.
  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2013 - 12:00

Pánové, na transport podobných věciček je fajn skládací rudlík - pořídili jsme ho na chatu a spokojenost;).
  • 0

#8 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2013 - 14:52

jak se vlastně takový úkryt vyrábí? jak udělat díru na krabku si dokážu představit, ale jak tvarovat ten povrch aby to působilo přirozeně?
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#9 JirkaRybka

JirkaRybka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2013 - 15:55

Konkrétně tady jsem dovnitř dal krabku zabalenou vícenásobně v bublinkovém igelitu, kolem ní drátěnou síť jako armování betonu (s tu a tam vychýleným drátem aby to neleželo při povrchu betonu), pod to na zem igelit, okolo různé cihly a dlaždice v igelitu jako částečné bednění - no a kydal jsem tam beton. Postupně jsem ten vršek dotvaroval zednickou lžící (ono jak to trochu zavadne tak to už tolik neteče). A za nějakého půl dne když se beton trochu chytil ale ještě úplně neztuhnul, tak se do toho pak dalo slušně škrabat různé rýhy kramlí, odlamovat výčnělky po odstranění "bednění" a tak. Tím se to dotvarovalo, a pak se ještě povrch zamaže cementem, ještě se to spojí... Ale nakolik to vyšlo věrohodné, to ať každý posoudí sám. Je to trochu sochařské dílko...
  • 0

#10 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2013 - 21:31

Kdo si ho bude chtit prohlidnout, tak bude moct vyrazit na jednu z mych dvou kesi, event. jeste nosim v hlave jednu multinu, jen ji zalozit, mozna se uchyti na ni, uvidime...
  • 0

#11 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 13:33

K mání je, pošlu kontakt soukromou zprávou. Hever u lovců asi není třeba, díra pro krabku je z boku - spíš z hlediska maskování je třeba to umístit tou dírou někam odkud není na to vidět, nebo k díře přirazit další kámen. Jen doprava do lesa může být s ohledem na váhu trochu problém, pěšky odhaduji limit tak 100m od auta (a člověk se dost nadře), jinak to chce nějaký vozík.

O víkendu jsem ho konečně vyexpedoval, cca 600m lesem, ještě teď cítím záda  :D někdo chodí do fitka, někdo "na houby" s betonovým balvanem na zádech a v náručí...  :rolleyes: jen jsem dával pozor na houbaře, aby si nemysleli, že jdu zakopat mrtvolu....


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama