Přejít na obsah


Fotka

PM keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 15:56

Vidím, že jako BM už nevidím PM keše na mapě ani při oddálení. Je to chyba u mě nebo se něco změnilo? Tím pádem pro mě padá možnost logování těchto keší, protože dřív jsem na ně jen klikla a objevila se mi možnost je zalogovat (samozřejmě předtím i zjistit souřadnice). Takže konec? :(
  • 0

#2 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 16:03

Logovat můžeš např. přes Field Notes. Já také dnes zalogoval PMO keš a jsem jen BM. GC3Z2G8 GLBVYFB6
  • 0

#3 Rozic

Rozic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 259 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 16:40

Pokud si dobře pamatuji, tak již poměrně dlouho nelze logovat PM keše bez toho, aniž by ti nějaký PM odeslal "logovací url".
  • 0

#4 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 16:47

http://wiki.geocaching.cz/wiki/PMO
Vzorcový odkaz na nový log uvedený na wiki stále funguje. Pokud znáš kod keše, stále ji můžeš takto zalogovat.

Jo, já taky nevidím PMO keše na mapě :(. Díky za upozornění, takhle budu muset klikat na výpis blízkých keší, jestli v oblasti předpokládaného odlovu není nějaká PMO tradička (nejsnáze vybrutitelné). Ještě máme šanci, že je to jen chvilková změna z toho Groundspíčího šachování. Bylo by velmi překvapivé, kdyby skutečně začali "zalepovat díry" - a zrovna nějakým protiBM způsobem.



  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#5 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 17:09

No, pokud se loví v partě, tak určitě někdo z PM kolegovi s BM kód keše poskytne - zvlášť, když na rovinu řekne " já jsem BM, můžeš...". Osobně nesleduji, kdo ze známých je BM a kdo PM, proto je na dotyčném, aby si o kód řekl - většinou ani nevnímám, která keš je PMO.;)
  • 0

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 18:05

Že by úspěšný lobbing shamana3 v Saetlu? :-) :-) :-)
  • 0

#7 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 18:30

Kód PMO keše je viditelný pro každého, i pro BM. GC3Z2G8
GS je možná skrývá na mapě, ale neskrývá je v seznamu keší, když si je dáš vyhledat např. podle vzdálenosti od GPS pozice. I mezi PM kačery existuji nesobečtí geokologové, kteří bez debat a mravokárání poskytnou PQ GPX všech PM keší v ČR. Já bych je bez toho ani nelovil, listing PMO keší mám off-line v Locusu, v ČR jich je momentálně skoro 850. B)

Vložený obrázek
  • 0

#8 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 19:19

Rozic napsal/a:
Pokud si dobře pamatuji, tak již poměrně dlouho nelze logovat PM keše bez toho, aniž by ti nějaký PM odeslal "logovací url".


No to nevím, naposledy jsem PM keš logovala normálně přes mapu před týdnem.
  • 0

#9 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 19:23

Nekra napsal/a:
http://wiki.geocaching.cz/wiki/PMO
Vzorcový odkaz na nový log uvedený na wiki stále funguje. Pokud znáš kod keše, stále ji můžeš takto zalogovat.


Díky za radu, takto to neznám, ale tak by to tedy asi šlo, i když z mapy to bylo pohodlnější.
  • 0

#10 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 784 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 21:35

GCLh přidává logovací tlačítko i do PM listingů. Do těch, co v nich je jen upozornění, že si mám zaplatit. Takže pokud znáš kód keše, jde to snadno. A pro šťouraly - logovat PMO keše je legální, to GS povoluje. Jak ji najít, to je jiná otázka.
  • 0

#11 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 787 příspěvků(y)

Publikováno 13 srpen 2013 - 22:47

Nekra napsal/a:
Vzorcový odkaz na nový log uvedený na wiki stále funguje. Pokud znáš kod keše, stále ji můžeš takto zalogovat.

Místo "wp" (GC kód kešky) se dá použít i "guid" (interní kód GS). To mimo jiné znamená, že v URL listingu stačí změnit "cache_details" na "log" a mám logovací stránku.
  • 0

#12 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 7:43

A není lepší použít základní rozcestník s mnoha funkcemi:

http://project-gc.com/Home/Dashboard
  • 0

#13 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 542 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 11:05

Když už se tady řeší PM keše, nedala by mi nějaká dobrá duše hint k jedné PM keši v centru Prahy??? O kterou se jedná napíšu kdyžtak přes SZ. Předem díky.:)
  • 0

#14 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 14 srpen 2013 - 11:28

Matylda13 napsal/a:
Když už se tady řeší PM keše, nedala by mi nějaká dobrá duše hint k jedné PM keši v centru Prahy??? O kterou se jedná napíšu kdyžtak přes SZ. Předem díky.:)


Tyto PM keše jsem brala jako výzvu, zkusit to bez nápovědy. Hlavně, když mají hodně bodů, tak to není většinou žádná zaokapovka. Zatím jsem neuspěla jen u jedné.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama