Přejít na obsah


Fotka

poznamka keše


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 17:08

niximor napsal/a:

slauch napsal/a:
@ niximor: ajtakrajta, tak to jsem netušil, že to takhle funguje. Ale i pro mě je jednodušší log napsat v klidu u kompu, než jí v terénu klofat do mobilu. A pokud bych jí logoval doma, přímo na webu, tak se nezařadí správně do časovýho pořadí logů, to už mám vyzkoušený.
Ale díky za upozornění.


Zaradi se spravne, pokud logujes v poradi, v jakem jsi kese nalezl. Pokud logujes na preskacku, tak to bude zarazene na preskacku, to da rozum :)


Krom toho taky existují Fieldnotes, které si můžeš nahrát z mobilu či GPSky do počítače a odsud na web a pak stačí jen klikat na odkazy a rovnou jen dopsat log k dané keši... Nikdy jsem si nevšiml, že by po Fieldnotes se logy zobrazovaly na přeskáčku (pokud jsem si kešky v mobilu nezalogoval napřeskáčku).
  • 0

#22 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 17:57

Ve FieldNotes jsou dokonce časy - jen pozor na letní a zimní, když si nepřenastavíš, tak máš hodinový posun. Ale jinak super věcička - pokud nezapomeneš zadat NALEZENO na místě, hned víš, kdy jsi kde byl. Druhá možnost je podívat se na svou trasu během výletu....a podle toho pořadí kešek.
  • 0

#23 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 20:19

... a pak taky klasická externí paměť - zápisník.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama