Přejít na obsah

Fotka

Nový typ cache: Lab cache

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
193 odpovědí na toto téma

#181 VasaM

VasaM

VasaM

• Members
  • PipPipPip
  • 730 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 11:23

Mail mi právě dorazil. Přihlásit se do projektu nemůžu, protože v podmínkách požadují mít založenou alespoň jednu lab keš. A pokud vím, tak mimo eventy to šlo založit jen jednou.

To je divný, já tam vidím jako podmínku dvě nalezené labky a založenou 1 keš za poslední 3 roky. Sám jsem žádnou labku určitě nikdy nezakládal a do projektu se přihlásit můžu.

• 0

Mapy pro přístroje Garmin: www.osmg.brazovic.cz (GitHub, RSS)

#182 seedcorp

seedcorp

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 11:27

Mimochodem, co na tom vidím jako nejzajímavější je poznámka, že výhledově zruší web na logování labek, protože různí lidé podvádějí a logují je bez toho, aby místo navštívili. Nahrazeno to bude aplikací pro apple a android, která pomocí GPS ověří, že je člověk na místě.

Bezva. Takže pořád předpokládají, že všichni vlastní chytrý telefon... ohmygod.

• 0

#183 KulisekW

KulisekW

KulisekW

• Members
  • PipPipPip
  • 1 672 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 11:34

U T5, třeba na stromě nebo pod vodou, je zase předpoklad, že mají všichni, kdo ji chtějí odlovit vybavení...
Pokud nemáš smartphone, můžeš si jej přece jistě od někoho ze svých přátel vypůjčit. :)
  • 2

17. 3. - Praha: Přijďte ostavit Den sv. Patrika ³!

#184 bejcci

bejcci

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 428 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 11:54

Kdyby se nepodvádělo, tak by možná ani neřešili zvláštní aplikací a nechali by to ve stavu, co je. I když i tohle půjde obejít, jen to bude nepatrně pracnější, než teď. 
Napadá tě mimochodem jiné řešení?

• 0

#185 mh.mail

mh.mail

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 694 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 12:04

A taky předpokládají, že všichni vlastní nějaký navigační přístroj (když ne chytrý telefon, tak nějakou jinou navigaci), že mají přístup k internetu, aby se dostali na stránky gc.com, že mají počítač (když už nemají ten chytrý telefon), aby si ty stránky měli na čem zobrazit, a že umí číst, aby si mohli přečíst listing, a že umí psát, aby se mohli podepsat do logbooku...

Kdyby se nepodvádělo, tak by možná ani neřešili zvláštní aplikací a nechali by to ve stavu, co je.

A... a... v... vo tom... to je!

• 2
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#186 Marty 1905

Marty 1905

Member

• Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 13:28

Ahoj všem, také bych se rád zapojil do projektu. Jediné co mi na to chybí je 11 srdíček u keší. S tím byste mi ale mohli pomoci vy. Mohu poprosit ty co navštívili tuto mou keš a nepřidávali žádná srdíčka, zda by mi ho tam nedali, abych splnil i poslední podmínku 25 oblíbenosti. Případně prosím, zda byste neposlali tento odkaz na tuto keš i vašim známím. ;)

Odkaz na mou keš je zde: https://www.geocachi...3d-4fc4028a9d67

• -3

#187 davidb11

davidb11

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 649 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 14:02

Mě v tom vadí jiná věc.

Zakládám si na logování kešek tak jak jsem je našel.

Tudíž labky si nahraji na navigace a zatrjávám si ja tak jak jdou po sobě třeba lab - lab - tradi - lab atd.

A když mě to bude teď "logovatů přímo přes mobil, tak se mi změní pořadí nálezů, ne?

• 0

#188 HaLuMa

HaLuMa

Autor Geogetu

• Members
  • PipPipPip
  • 12 947 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 14:41

Co hůř, když to bude jen v mobilu, odkud si stáhneš GPX, aby sis ty Labky zobrazil i s kešema (i čímkoliv jiným) a v klidu si ten kombinovaný výlet naplánoval?

A aby sis pak ty návštěvy mohl i nějak rozumně zaevidovat?

Když už se rozhodli z toho udělat jinou hru, nevím, proč to mixují zrovna s Geocachingem.

• 6

#189 Libor.29

Libor.29

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 267 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 16:43

Možná byste si tu aplikaci měli nejdříve vyzkoušet a zjistit, že spousta věcí je tam jinak než si myslíte ...
  • 0

#190 mirek454

mirek454

mirek454

• Members
  • PipPipPip
  • 464 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 18:46

Proto jsem sem dával odkaz na stažení. Já si ji stáhnul a vyzkoušel hned po jejím vypuštění v prosinci a podle mě je dobrá.
  • 0

#191 mirek454

mirek454

mirek454

• Members
  • PipPipPip
  • 464 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 18:50

Daleko horší je ta věc, že Labky už nepůjdou stáhnout a uložit v GPX. To znamená, že nepůjdou natáhnout třeba do Geogetu a tím ani započítat do vlastních statistik Statoru. Možná by to šlo nějak ošulit, Gord na to třeba vymyslí udělátko
  • 2

#192 ProKesTom

ProKesTom

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 028 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 19:01

Možná byste si tu aplikaci měli nejdříve vyzkoušet a zjistit, že spousta věcí je tam jinak než si myslíte ...

Stáhnul-nainstaloval, spustil, přihlásil se ... To jako myslí GS vážně ???? Jediné v ČR: loňské skořápkové LABky - tedy už nelovitelné? To se tam bude plést vše zrušené?

• 0

#193 Libor.29

Libor.29

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 267 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2019 - 20:15

Tak si je zatazenim doleva vyhod.
edit: omluva, to funguje jenom u nekterych.
  • 0

#194 gord

gord

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 8 417 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2019 - 10:20

Daleko horší je ta věc, že Labky už nepůjdou stáhnout a uložit v GPX. To znamená, že nepůjdou natáhnout třeba do Geogetu a tím ani započítat do vlastních statistik Statoru. Možná by to šlo nějak ošulit, Gord na to třeba vymyslí udělátko

Udelatko na co? Na vytvoreni zaznamu v databazi? To preci uz je. Muzes si zalozit novy bod (polozka v menu) a k nemu si poznacit nalez (polozka v kontextovem menu) a dokonce i vytvorit log (plugin).

• 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama