Přejít na obsah


Fotka

GPS MAZE EUROPE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
105 odpovědí na toto téma

#61 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 16:06

Istvan napsal/a:

zvedavkanocni napsal/a:
:P Sice jsem blondýna, ale usoudila jsem, že když jdu na TŘI eventy, tak se prostě zaloguji 3x.;) A když nevím kde - to byl případ geocoinů, tak se zeptám.:o
Kdo není úplně slepý, tak si dlaždic a tabule pro CWG výstavu musel všimnout, i kdyby nechtěl. U coinů to bylo horší, protože logbook byl chvílemi v chumlu kačerů skoro neviditelný.;)


A já jsem holohlavej vylízanec a logbooky ignoruji, protože můžu :P
Event je o setkání, tam už přes rok logbook není potřeba...


To víš, jihočeská kachna, od Chemika vycvičená :P k logování, se prostě dál poctivě loguje. Zrovna na srpnovém geopivu nás při loučení ještě starostlivě upozorňoval, jestli jsme se s juniorkou zalogovaly. Fakt je, že logboook byl opět originál.:D
  • 0

#62 Marek-26

Marek-26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 16:34

Raraku napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:

Na megáč se zapisovalo na obří logo geocachingu vpravo od pódia. Byly tam rozbité kachličky, které se na logo lepily
Geocoiny se zapisovaly na velkou desku na výstavce cwgéček vlevo od pódia ;)


No a kam se teda logovala ta výstava CWGček?:)

EDIT: otázku beru zpět, prostě jsem zalogovaná na zelené kachli a na velké tabuli, více již neřeším.:D

Jinak zazněl tu dotaz na CWG, ty jsem nevládla vůbec, na "mégáči" jsem to vzdala díky davům a z CITA taky nemám, když jsem se po úklidu vrátila na výchozí, byly tam logbooky a davy šmelící svoje CWG, ty eventové jsem nějak minula.


CWG z CITO eventu došli. Prodávali je na místě organizátoři. Ale vyprodali se. Ottik říkal, že všechny palírny byly před Megáčem tak zavalené objednávkami, že mu jich udělali asi jen půlku. Ale prý bude přidělávat, zkus se jim tedy ozvat a domluvit se. Na MEGA jsem bohužel také nepochodil, ale co jsem odpoledne mohl čekat že. Také bych bral klidně CWG dodatečně.
  • 0

#63 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 18:38

TerezaK napsal/a:
Nejvíc chci ale poděkovat návštěvníkům, kteří za námi přišli v noci z pátku na sobotu, když se ve tři ráno asi po skoro 2 hodinové pauze objevily první baterky, měli jsme fakt radost, že tam nesedíme a nemrzneme jen tak :D
:D

To jsi jsi nam v pul treti rano prodavala cwgcka? :D Ja jsem si rikal s kym jsme si to tam tak pekne poklabosili :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#64 wolfien

wolfien

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 19:07

Fronta byla dlouhá, ale stálo zato si počkat. Stan jsem navštívil dvakrát když byl ještě mládě, ale pro děti to bylo poprvé a moc si to užily.
  • 0

#65 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 19:22

To by mě zajímalo, kde Ottík pálil. Já jsem v úterý napsal do Geogadgetu, objednal jsem jednu verzi CWG a navíc poslal obrázek na druhou. Udělali mi návrh a obojí vypálili tak, že jsem to ve středu měl doma... :-) Jinak logování: 1. ME se logoval na obří logo z kachliček, 2. logbook výstavy CWG byl veliká plachta visící vedle vystavených CWG, 3. výstava GC se logovala do papírového logbooku, knížky formátu A5, která ležela někde u vitrin s vystavenými GC.
  • 0

#66 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 19:24

zvedavkanocni napsal/a:
Nekoupili, protože prostě nebyly - zeptala jsem se na ně kačerů u počítače. Byly jen ke geocoin show, k ME došly než jsme přišli z eventu Výměna CWG - to bylo oficiálně oznámeno z pódia a že snad se budou moci doobjednat, ale přes který obchod netuším.


On ten ME e-shop totiž teď nefunguje. Taky bych si je objednal. Po zkušenostech z ME v Olomouci jsem je předem neobjednával. Olomoucké mi doteď nedorazily.
  • 0

#67 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 20:01

lukabike.com napsal/a:

TerezaK napsal/a:
Nejvíc chci ale poděkovat návštěvníkům, kteří za námi přišli v noci z pátku na sobotu, když se ve tři ráno asi po skoro 2 hodinové pauze objevily první baterky, měli jsme fakt radost, že tam nesedíme a nemrzneme jen tak :D
:D

To jsi jsi nam v pul treti rano prodavala cwgcka? :D Ja jsem si rikal s kym jsme si to tam tak pekne poklabosili :)


To jsme rádi, že se Vám u nás líbilo :D
  • 0

#68 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 20:03

Ted jsem dologoval cíc jak 130 brouků a koinů... už nikdy víc! Příště si jen vybírám nejlepší kousky.
  • 0

#69 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 20:12

Aranyafëa napsal/a:
Ted jsem dologoval cíc jak 130 brouků a koinů... už nikdy víc! Příště si jen vybírám nejlepší kousky.


podobnými slovy to shrnula kolegyně... "co nejde vyfotit neberu" :-D
  • 0

#70 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 20:19

Hedgehog_Family napsal/a:
To by mě zajímalo, kde Ottík pálil. Já jsem v úterý napsal do Geogadgetu, objednal jsem jednu verzi CWG a navíc poslal obrázek na druhou. Udělali mi návrh a obojí vypálili tak, že jsem to ve středu měl doma... :-)


Pálil u organizátora ME jako pokud vím všichni organizátoři doprovodných eventů, takže si to domysli sám ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#71 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 20:35

Aranyafëa napsal/a:
Ted jsem dologoval cíc jak 130 brouků a koinů... už nikdy víc! Příště si jen vybírám nejlepší kousky.


Tak naštěstí jsem tomuto nepropadnul. Loguju jen to, co najdu v keších nebo má u sebe někdo, kdo se mnou jde na keše. Ale když jsem viděl ty maniaky obíhající auta a fotící jeden coin po druhém tak hustě, až jsem se k vitrínám ani nedostal, bylo mi jich spíš líto... představil jsem si je, jak spí na klávesnici...
  • 0

#72 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 20:43

Smrk napsal/a:
Tak naštěstí jsem tomuto nepropadnul. Loguju jen to, co najdu v keších nebo má u sebe někdo, kdo se mnou jde na keše. Ale když jsem viděl ty maniaky obíhající auta a fotící jeden coin po druhém tak hustě, až jsem se k vitrínám ani nedostal, bylo mi jich spíš líto... představil jsem si je, jak spí na klávesnici...

Svata pravda...
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#73 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 20:54

zvedavkanocni napsal/a:
Když už jste tam byli, taky jste je mohli podpořit.;)

Ale vážně, byla škoda, že u předávání ikonky MAZE bylo už hodně málo lidí - na vyhlašování cen byl plný sál a na závěr většina zdrhla, to se mi vůči pořadatelům zdálo mírně nezdvořilé.
Chápu, že keše volaly, ale......


Problém byl v tom, že nikdo nevěděl, co se vlastně bude dít a kdy. Chtěli jsme se zúčastnit slosování u fotosoutěže, ale bylo nám řečeno (ač v průvodci se psalo, že se hlasuje do 15:00), že hlasování skončilo v půl druhé a že to hlásili. Prostě časy se značně lišily od těch předepsaných, což nám (s tříměsíční kačerkou) dost zkomplikovalo život - čekali jsme na Bojánky, ale nedočkali jsme se, potřeba kojení přišla dřív. Stejně tak bych moc rád byl u rozhovorů s Jeremym a spol., ale už to prostě bylo v úplně debilní dobu. Kdyby tam ABBA a Beatles tajtrlíkovali až později (nebo alespoň kratší dobu), bylo by to lepší - většinu lidí stejně zajímala výstava CWG (cca 10 minut), výstava GC (10 minut pro normální a 30 minut pro opisovače kódů) a vyměňování CWG. Každý si obešel obchody, dal točenou kofolu a pak už nevěděl co dál. A tak se cizinci spakovali na cestu domů stejně jako prodejci z větších dálek.

Celkově mám z ME takový spíš neutrální dojem. Nebílovy ve mě nechaly dojem mnohem lepší (až na předražené občerstvení), Olomouc mě úplně nadchnul. Tady to už tak supr nebylo. Faktem je, že jsme z Prahy, takže jsme neměli moc co lovit okolo. Ale doprovodné eventy měly buď malou kapacitu nebo byly totální tahače peněz - království železnic, T5, mořský svět, vysílač... GPS MAZE byl samozřejmě bomba, ale kdo byl v cirkuse třeba v Olomouci, už neměl moc co objevovat. A zbývá cykloevent a sraz vozidel.

(Tím výše napsaným nechci říct, že si necením práci organizačního týmu. Sám bych do takový sebevraždy jako organizace podobné akce rozhodně nešel, vím že na to nemám. A spoustě rýpalů bych se nezavděčil ani sebelepším ME :-D)
  • 0

#74 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 20:56

weri napsal/a:
Pálil u organizátora ME jako pokud vím všichni organizátoři doprovodných eventů, takže si to domysli sám ;)


To je mi jasný, ale proč píše, že "všechny palírny" :-D
  • 0

#75 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 046 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 20:57

Smrk napsal/a:
Tak naštěstí jsem tomuto nepropadnul. Loguju jen to, co najdu v keších nebo má u sebe někdo, kdo se mnou jde na keše. Ale když jsem viděl ty maniaky obíhající auta a fotící jeden coin po druhém tak hustě, až jsem se k vitrínám ani nedostal, bylo mi jich spíš líto... představil jsem si je, jak spí na klávesnici...


Já jsem na tom stejně. Už neloguju ani to, co vidím na eventech k výměně, natož "vystavené" u majitele. A dost často nezaloguju ani to, co jsem viděl v keši, protože papírek někam založim a listovat fotkama se mi nechce. Loguju jen když poponášim, nebo když něco potkám na méně frekventované keši, aby majitel věděl že ještě žije...
  • 0

#76 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 21:00

Aranyafëa napsal/a:
Ted jsem dologoval cíc jak 130 brouků a koinů... už nikdy víc! Příště si jen vybírám nejlepší kousky.

boha a proč ??
Loguju jen to co mě vysloveně zajímá nebo co přenáším i toho je víc než dost... :)
ale tak každý strůjcem svého štěstí...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#77 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 21:04

Já loguju jen ty TB a GC, co nesu od keše ke keši. I když ty trackovací auta nebo trička asi nikdy nikam neponesu...třeba k tomu časem dospěju, ale discovered jsem zatím nikdu nelogla, takže GC mi zase tak moc neříkají, to jsem si mnohem víc užila ty CWG, na nich jsem mohla oči nechat, zvlášť když jsem mezi první stovkou našla 2 CWG svého bráchy :-)
  • 0

#78 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 21:29

Hedgehog_Family napsal/a:

zvedavkanocni napsal/a:
Když už jste tam byli, taky jste je mohli podpořit.;)
Ale vážně, byla škoda, že u předávání ikonky MAZE bylo už hodně málo lidí - na vyhlašování cen byl plný sál a na závěr většina zdrhla, to se mi vůči pořadatelům zdálo mírně nezdvořilé.
Chápu, že keše volaly, ale......


Problém byl v tom, že nikdo nevěděl, co se vlastně bude dít a kdy. Chtěli jsme se zúčastnit slosování u fotosoutěže, ale bylo nám řečeno (ač v průvodci se psalo, že se hlasuje do 15:00), že hlasování skončilo v půl druhé a že to hlásili. Prostě časy se značně lišily od těch předepsaných


Naprostý souhlas. Také bych ráda viděla předávání ikonky, kdybych to věděla, a vedení GC, ale bylo to hodně pozdě a byla jsem unavená. Mělo to být dřív místo Abby, ta mohla hrát pak.
I losování jsem se chtěla zúčastnit, ale nikde nebyla krabice na vložení lístku a teď čtu, že to uzavřeli o hodinu a půl před termínem.
  • 0

#79 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 462 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 21:33

DrakMrak napsal/a:

Aranyafëa napsal/a:
Ted jsem dologoval cíc jak 130 brouků a koinů... už nikdy víc! Příště si jen vybírám nejlepší kousky.

boha a proč ??
Loguju jen to co mě vysloveně zajímá nebo co přenáším i toho je víc než dost... :)
ale tak každý strůjcem svého štěstí...


Tak já jsem tak nějak opisoval a opisoval co jsem viděl, a až doma jsem zjistil, kolik toho je. Tak už jsem si to zalogoval. Všechno jsou to trička, kola, psi a tb batohy a tak, z coinu na vystave jsem si neopsal ani jeden kod.
  • 0

#80 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2013 - 21:35

jako taky sem logoval :) ale asi 10 kusů, kamarádů cajky, žabáky, jednoho fešnýho čoklíka a to stačilo :)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama